Як і де Готівковий грошовий

Home » Banking and Loans » Як і де Готівковий грошовий

 Як і де Готівковий грошовий

Коли ви отримуєте грошовий переказ, вам необхідно перевести в готівку або внести їх на банківський рахунок. До тих пір поки ви не зробите так, то грошовий переказ просто шматок паперу. Ви можете перевести в готівку грошові перекази в багатьох місцях, в тому числі банки і магазини роздрібної торгівлі. Виконайте дії, описані нижче, щоб перетворити будь-який грошовий переказ на гроші:

  1. Доведіть платіж місця, переводить грошові перекази. Загальні параметри включають в себе банки, кредитні спілки, продуктові магазини, і перевірити, переведення в готівку магазини.
  2. Схвалити грошовий переказ, підписавши своє ім’я на спині. Зачекайте, поки ви перебуваєте в приміщенні і готові віддати наказ грошей на касир або обслуговування клієнтів агент перед підписанням.
  3. Показати дійсне посвідчення особи, щоб переконатися, що ви маєте право перевести в готівку грошовий переказ. Державні видані ідентифікатори ліцензій, включаючи водія, паспорта і військові ідентифікатори є достатніми.
  4. Оплатити будь-які збори за обслуговування. Ці витрати будуть зменшувати загальну суму грошових коштів ви отримаєте.
  5. Отримайте готівку і помістити його в безпечному місці, перш ніж покинути лічильник обслуговування клієнтів.

Якщо вам не потрібні всі гроші відразу, ви можете внести грошові перекази на банківський рахунок і знімати готівку, а у разі необхідності.

Де Готівковий грошовий

Ви можете перевести в готівку грошові перекази в різних місцях. Ваш найкращий варіант, як правило, банк або кредитна спілка, що у вас вже є аккаунт на.

1. Ваш банк:  Y наш банк або кредитна спілка , ймовірно , надає цю послугу безкоштовно.

Тим не менш, ви не могли б бути в змозі отримати повну суму грошового переказу негайно. політика наявності коштів вашого банку буде пояснити, як багато, якщо такий є, ви можете взяти відразу, а решту коштів повинні бути доступні протягом декількох робочих днів. Для законних грошових переказів USPS, то перші $ 5000 може бути доступна в протягом одного робочого дня.

Для інших грошових переказів, то перші $ 200 можуть бути доступні негайно.

Відвідування філії не може бути зручним. Але якщо ви належите до кредитної спілки, ймовірно, можна використовувати гілку іншого кредитної спілки, який використовує ту ж загальну мережу розгалуження.

2. Грошовий переказ емітента:  Якщо у вас немає рахунку в банку або ви не можете отримати в галузі, спробуйте відвідати місце знаходження емітента грошового переказу. Емітент є організацією , яка друкує і підтримує порядок грошей. Наприклад, ви хочете відвідати поштове відділення , щоб перевести в готівку грошові перекази USPS або офіс Western Union перевести в готівку грошовий переказ Western Union. Працюючи безпосередньо з емітентом допоможе мінімізувати плату і збільшити ваші шанси на отримання 100 відсотків готівки швидко. Майте в виду , що деякі місця не дасть вам готівку , якщо ви не є клієнтом , або якщо вони не випускалися , що конкретний порядок грошей.

3. Інші варіанти:  Ви можете також спробувати перевести в готівку грошові перекази в роздрібних торгових точках , як переведення в готівку чеків магазинів, магазинів і продуктових магазинах. Насправді, роздрібні магазини часто мають Western Union або Moneygram послуги , доступні на обслуговування клієнтів столі, так що ви можете бути в змозі отримати всю суму готівкою безкоштовно. Якщо немає, то представник служби клієнта може обговорити чек переведення в готівку варіанти з вами.

Депонування грошових переказів

Якщо вам не потрібно 100 відсотків грошового переказу готівкою, розумніший крок, ймовірно , щоб  внести  грошовий переказ на ваш банківський рахунок (замість переведення в готівку його). Ви можете отримати готівку пізніше а при необхідності , але чому б не зберігати кошти безпеки в банку до тих пір? Ви навряд чи витрачати гроші , якщо ви не носити його з собою , і він не буде втрачений або вкрадений в банку.

Де ви повинні внести грошову?

Використовуйте наявні перевірки або ощадний рахунок і перевести гроші в іншому місці, якщо у вас є інші види використання для нього. Якщо у Вас немає рахунку в банку або кредитній спілці, ви можете використовувати цей грошовий переказ на ваш початковий депозит відкриття рахунку. Маючи рахунок в банку, швидше за все, вам заощадити час і гроші в довгостроковій перспективі.

Логістики, осаджують грошовий переказ такої ж, як депонування чека.

Схвалити задню частину грошового переказу та перерахувати його окремо (як чек) на депозит ковзанні.

Якщо ви використовуєте мобільний пристрій для нанесення перевірки, ви можете виявити, що гроші замовлень трактуються по-різному. Банки часто вимагають, щоб ви приносите оригінальний грошовий переказ в свій банк для обробки, і вони не дозволяють депозити мобільних грошового переказу. Перевірте з вашим банком, перш ніж намагатися зробити депозит.

Плата за переведення в готівку грошових переказів

Очікувати заплатити внесок, коли ви перевести в готівку грошовий переказ в будь-якому місці, крім вашого банку, якщо ви переведення в готівку Money Order USPS в поштовому відділенні. Ви, як правило, доведеться заплатити кілька доларів в тарифах за угодою або у відсотках від загальної суми виручки. Ці збори можуть скласти, особливо при переведенні в готівку чеків магазинів і магазинах, які можуть мати більш високі витрати.

Якщо ви отримуєте більше, ніж один або два грошових переказів в місяць, це, ймовірно, варто відкрити рахунок в банку або кредитній спілці, навіть якщо вони стягують щомісячні такси-замість використання роздрібної торгівлі. Після того, як ви клієнт, ви можете піти в ваших банківських і касових чеків або грошових переказів в будь-який час ви хочете без додаткової оплати.

Гроші Основи замовлення

Якщо це перший раз, коли ви отримали грошовий переказ, ви можете задатися питанням, що у вас на руках. Грошовий переказ, схожий на перевірку (за зовнішнім виглядом, а також функції), так що ви можете розглядати грошові перекази як і чеки, зроблені до вас. Ви не можете витрачати грошові перекази виплачуються вам, вони просто шматочки паперу, які обіцяють компенсацію від засобів на чужий рахунок. Для того, щоб отримати доступ до цих коштів, ви повинні перевести в готівку грошовий переказ або внести грошовий переказ на ваш банківський рахунок.

Чи є це благо?

Грошові перекази часто використовуються в шахрайстві. Якщо ви хочете, щоб переконатися, що ви будете платити, переконайтеся, що грошовий переказ є законним, перш ніж прийняти його. Ви ніколи не можете бути 100 відсотків упевнені, але ви можете ідентифікувати більшість шахрайства, зателефонувавши емітент грошового переказу для перевірки засобів.

Що б ви не робили, ніколи не приймає грошовий переказ на більш, ніж ви просили, перевести в готівку, і відправити надлишкові кошти назад на «клієнт». Це майже завжди шахрайство.

Після того, як ви переконалися, що грошовий переказ є законним, зробити щось з ним (готівкою або його депозитного) швидко, якщо ви стурбовані шахрайством. Це можливо для вашого покупця скасувати замовлення грошей після відправки його до вас. Якщо ви перевести в готівку грошовий переказ з емітентом, не може бути скасовано. Але все може заплутатися, якщо ви берете грошові перекази на свій банк-банк може дати вам готівку або поповнити свій рахунок, але банк все ще може скасувати транзакцію пізніше.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.