אוצר אישי: סודות להרוויח כסף

Home » Finance » אוצר אישי: סודות להרוויח כסף

אוצר אישי: סודות להרוויח כסף

במהלך השנים, התדירות שבה ראיתי משקיע להשלות את עצמם הם מדהימים. לפעמים, הם משלים את עצמם לחשוב כי מצבם הכלכלי אינו רע כמו שזה באמת הוא. פעמים אחרות, הם משלימים את עצמם לחשוב שהם יכולים להתעלם הפרישה שלהם ומבלי המזומנים של היום, אז לפצות על כך מאוחר יותר – הם עושים לעתים רחוקות.

כאשר מדובר בניהול תיק השקעות, אחת האשליות הנפוצות ביותר שאני רואה הוא כאשר משקיע יחיד טוען בלהט כי מנייה היא “המעיטה” ב 100x רווחים (ללמוד איך לחשב מחיר ל-רווחים) או שהסיבה שהוא לאבד הם כסף הוא בשל “הנוכלים” בוול סטריט.

4 מפתחות כדי להרוויח כסף

היו ארבעה מפתחות השתמשנו באותם ימים הראשונים שסייעו לנו במסע שלנו כדי להרוויח כסף. אם אתה לוקח את הזמן כדי לזכור כל אחד, אני מאמין שיהיה לך סיכוי הרבה יותר טוב להשגת היעדים הפיננסיים שלך מזו שתקבל אותו הולך לבד. מפתחות אלו הם:

  • לעולם אל תשכח כי להרוויח כסף מורכב נוסחה אחת פשוטה: הכנסות (מכירות או שכר ברוטו) עלות מינוס (הוצאות) = רווח . כדי להרוויח יותר כסף, אתה חייב גם להגדיל את ההכנסות שלך, להקטין את ההוצאות, או שניהם. אין דרך אחרת. זה באמת כל כך פשוט. איך אתה עושה את זה כרוך בפשרות במונחים של זמן, מערכות יחסים, ואיכות חיים. אנשים מנסים לעשות כסף על ידי הולך ללמוד משפטים להרוויח משכורת גבוהה יותר, למרות שזה אומר שנות לימוד והרבה החוב. אחרים מנסים להרוויח כסף על ידי הפעלת עסק מצליח.
  • פוקוס באופן אובססיבי על שליטת הסיכון שלך. אתה לא צריך להיות מוכן לקחת על עצמו סיכון סיוד רק בשביל הסיכוי להרוויח כסף. אל תתחיל ספקולציות עם אפשרויות בתקווה מרשים אותו עשיר. אל ללוות כסף בפזיזות בניסיון למנף את עצמך עד הסוף ויש לי ציון אחד גדול. לעולם אל תסתמכו על הכנסות משק בית יחידות לשלם את כל החשבונות שלך (אני מעדיף בהרבה את מודל Berkshire Hathaway).
  • פנקו את הכסף שלך כמו עובד. תחשוב על כל דולר כעובד פוטנציאלי שיכול להרוויח יותר דולרים בשבילך אם הגן עליהם לשים לעבוד. בשלב מסוים, את הכסף שלך (עובדים) יהיה להרוויח מספיק כדי שתוכל לחיות את ההכנסה הפסיבית.
  • להרוויח כסף הוא בלתי אפשרי אם אתה משלה את עצמך. בנאום 1982 לפרלמנט הבריטי במהלך ביקור בינלאומי, הנשיא דאז רונלד רייגן אמר, “אם ההיסטוריה מלמדת משהו, זה מלמד אשליה עצמית אל מול עובדות לא נעימות הוא איוולת.” בעוד רייגן היה דיון מדעי המדינה, הדבר נכון גם בכלכלה. הצעד הראשון כדי התקדמות הוא להתעמת עם מציאות, נודה בזה באומץ, ולהכיר את המצב שבו אתה מוצא את עצמך. רק אז אתה יכול לפתח תוכנית כדי לשפר את החיים שלך. זה אולי לא נעים, אבל זה הכרחי.

בקיצור, מה שהופך עושר כסף בניין הוא קל אם אתה נשאר הקורס, לשמור על עלויות נמוכות, ולשים במזומן שלך לעבוד בהשקעות טובות לתקופות זמן ארוכות. ההרכבה תעשה כל העבודה השחורה. חיסכון 18 בת 500 $ לחודש לכל אורך הקריירה שלו או שלה יהיה לפרוש בגיל 65 עם כמעט 2,000,000 $ בשנת עושר בקצב 7% תשואה. להוסיף עוד עשור המזל גדל לכמעט 4,000,000 $. גדל החזרה 10% ו התיק מתנפח עד 13,665,700 $. זהו טבעו של הכסף להרוויח כסף.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.