איך המילניום נשים יכולות לקבל פרישה תכנון נכון

Home » Retirement » איך המילניום נשים יכולות לקבל פרישה תכנון נכון

 איך המילניום נשים יכולות לקבל פרישה תכנון נכון

חיסכון לגיל פרישה יכול להיות מאתגר מספיק אבל זה עלול להיות אפילו יותר עבור נשים המילניום בגילאי 18 עד 34.

על פי סקר NFCC אחרון , 39 אחוזים מהנשים במאבק דור המילניום רק כדי לשמור על קשר עם לשלם את החשבונות החודשיים הרגילים שלהם על זמן. נשים הן בסיכון כפול מרגישים חוב הלוואת סטודנט שלהם הוא בלתי נשלט, בהשוואה לגברים. וכמובן, את הפער בין המינים לשלם פירושו שנשים להרוויח 82 אחוז משכר גברים בממוצע, מוסיפים האתגרים הפיננסיים שלהם.

יצירת ביטחון פרישה מול מכשולים אלה יכולים להיראות כמו לטפס במעלה הר לנשים המילניום. היא, לעומת זאת, אפשרית עם האסטרטגיה הנכונה.

טיפים לתכנון פרישה לנשים המילניום

קבלה תקינה תכנון פרישה לנשים המילניום אומרת בספירה מלאי של נכסים ומשאבים, כמו גם להיות ברור לגבי מטרות לטווח ארוכות ויעדים. יחד, זה יכול להציע פרספקטיבה על מה נשים צריכות לפעול למען.

תתחיל עם התמונה הגדולה, ואז קטן

צעד חשוב בתכנון פרישה לנשים צעירות מקים בסיס לגבי מטרת חיסכון היעד שלהם. מספר תבחר בסופו של דבר תלוי בסוג של אורח חיים אתם מחפשים פרישה.

לדוגמא, נשים המילניום שצריך לנסוע אולי צריכות יותר כסף כדי לפרוש מאלה שמתכננים לצמצם לתוך בית זעיר או להמשיך לעבוד במשרה חלקית בשנת פרישה. אם אתה לא לוקח זמן לפתח חזון פרישה ברור, חשוב לעשות את זה במוקדם, ולא במאוחר.

מחשבון פרישה יכול להיות מועיל בקביעה כמה כסף תצטרך לפרוש כדי לממן אורח חיים שבחרו. לאחר מכן תוכל להשוות את זה כמה שמרת לראות עד כמה פער קיים למלא. וזה עשוי להיות גדול למדי; על פי סקר 2018 יש, 45 אחוז מהנשים פחות מ 10,000 $ להפריש עבור פרישה.

להסרת מכשולים חיסכון

ביחד, נשים חבות יותר משני שלישים של האומה של כמעט 1.5 טריליון $ חוב הלוואת סטודנט. בהשוואה לגברים המילניום, נשים המילניום שלוש פעמים יותר לדווח ועדיין לא קלטתי לגמרי את ההשלכות של שאילת לממן את לימודיהם במכללה. בסך הכל, נשים המילניום יש 68,834 $ בחובות בממוצע, כולל הלוואות סטודנט, כרטיסי אשראי וחובות אחרים.

כאשר החוב שעומד בדרכו של מציאת כסף כדי לחסוך, להיפטר ממנו צריך להיות בראש סדר העדיפויות. מימון מחדש יכול להיות ענק לעזור לנשים המילניום כאשר ריבית גבוהה למנוע מהם להשיג כל מתיחה.

מימון מחדש להלוואה סטודנט פרטי יכול לגרום ריבית נמוכה יותר וזה גם יכול לייעל את התשלומים החודשיים. בעוד ניתן מחזור ההלוואות פדרליות לתוך הלוואות פרטיות, כך אומר לאבד גנות פדרלית מסוימת, כגון תקופות דחייה או הבלגה.

לפני ששוקל כל אפשרות מימון מחדש, בין אם זה עבור הלוואות סטודנט, כרטיסי אשראי או חובות אחרים, נשי המילניום צריכות להשוות את שיעורי ריבית הצעות מלוות ואת העמלות שהם גובים על מנת להבטיח כי הם מקבלים את העסקה הטובה ביותר אפשרית.

להטבות מס מינוף הזדמנויות לחיסכון

תכנית פרישה בחסות מעסיק יכולה להיות יתרון עבור נשים המילניום אבל מחקר חדש מראה, שהם תת-ניצול אותם. על פי סקר אחד, הנשים הממוצעות 38,000 $ נשמרו 401 (k) שלהם, לעומת 74,000 $ עבור גברים.

לכל הפחות, נשים המילניום יש חיסכון לפחות מספיק בתכנית של המעסיק שלהם כדי להעפיל תרומת התאמה מלאה, אם אחד לא הציע. משם, הם יכולים להתחיל לעבוד לקראת חיסכון של 10 עד 15 אחוז (או יותר) של ההכנסה שלהם. Auto-הסלמה היא דרך קלה יחסית כדי להשיג את זה.

Auto-הסלמה מאפשרת לך להגדיל את שיעור התרומה שלך באופן אוטומטי מדי שנה על ידי אחוז קבוע מראש. אם, למשל, נשים המילניום מצפים לקבל העלאת שכר שנתית של 1 אחוז, הם יכלו בהתאמה להגדיל את שיעור החיסכון השנתי שלהם על ידי 1 אחוז. זה מאפשר להם לגדול הביצים בקן שלהם מהר יותר, מבלי להרגיש צביטת אורח חיים משמעותית.

חשבון חיסכון הבריאות הוא דרך יעילה נוספת לחסוך. HSAs המשויך לתוכניות בריאות לניכוי גבוהות ומציע הטבות מס משולשות: תרומות פטורות ממס, צמיחת מס נדחה ומשייכות פטורות ממס עבור הוצאות בריאות. אמנם לא מבחינה טכנית חשבון פרישה, נשים המילניום שנשארות בריאים יכול לצייר על חסכונותיהם פרישה עבור בריאות או טיפול בריאות שאינה הוצאות. אחרי גיל 65, הם היו משלמים מס הכנסה רק על משייכות שאינן רפואיות.

לבסוף, נשים המילניום יכולות וצריכות לשקול חשבון פרישה בודד רוט להצלה. רוט IRA מציעה את היתרון של משייכות מוסמכות פטור ממס על פרישה, אשר יכול להיות משמעותי עבור נשים אשר מצפות להיות במדרגת מס הכנסה גבוהה יותר. IRA מסורתית, על ידי השוואה, תהיה חייב במס מלא על פרישה, אבל היא עושה מציעה את היתרון של תרומות פטורות ממס.

אל תתמהמה פרישה תכנון

הנשים המילניום החשוב הדבר יכולות לעשות כשמדובר בתכנון פרישה היא פשוט להתחיל היכן הם נמצאים. זמן יכול להיות משפיע עצמה בקביעת היכולת שלך כדי לחסוך ולצבור עושר באמצעות הרכבת עניין. החל – גם אם זה אומר להתחיל בקטן – הוא קריטי להשגת תכנון פרישה על המסלול הנכון.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.