איך להתחיל להשקיע על תקציב הדוק

Home » Investing » איך להתחיל להשקיע על תקציב הדוק

איך להתחיל להשקיע על תקציב הדוק

אם אתם חיים משכורת ל-משכורת, בלי מרחב תמרון רב התקציב שלך, אתה יכול להניח כי השקעה פשוט זה לא משהו שאתה יכול לעשות כרגע.

ובמקרים מסוימים יכול להיות שאתה צודק. לפעמים אתה באמת רק צריך להתמקד לשלם את החשבונות שלך, שמירה על אוכל על השולחן, וקבלת התקציב שלך כדי.

אבל אתה לא צריך הרבה כסף כדי להתחיל להשקיע. ישנן מספר דרכים כדי להתחיל לעבוד על תקציב הדוק, וכל קצת אתה יכול לחסוך ולהשקיע עכשיו יקל עליך לאורך הקו.

הנה כמה דרכים כדי להתחיל.

להתמקד במה שחשוב

רוב החדשות שמעתם על השקעה מתמקדת העליות והמורדות של שוק המניות. ובעוד שיכול בהחלט להיות משעשע, האמת היא כי אלה עליות וירידות אינן רלוונטיות בעיקר כאשר אתה רק מתחיל.

ישנם שני דברים לעשות בעניין כי, ושניהם הארנק שלך את רמת החרדה שלכם יודו לכם על התמקדות אותם במקום:

 1. שיעור החיסכון שלך : אין גורם אחר הוא אפילו חשוב מרחוק כמו שיעור החיסכון שלך. השקעה אפילו קצת עכשיו יעזרו, ומציאת דרכים קטנות כדי להגדיל כי חיסכון לאורך הזמן ללכת הרבה יותר רחוק מנסה ללמוד או זמן שוק המניות.
 2. עלויות : המחיר הוא המנבא הטוב ביותר היחיד של מחזיר השקעה בעתיד, עם עלויות נמוכות המובילות תשואות טובות יותר. ומזעור העלויות שלך הוא קריטי במיוחד כאשר אתה על תקציב הדוק, שכן אפילו שכר קטן יכול לקחת ביס ענק מתוך החיסכון שלך.

בנה קרן חירום

קרן חירום היא פשוט כסף אתה שומר על חשבון חיסכון עבור אלה חי הוצאות בלתי צפויות תמיד נראה ולזרוק את דרכך.

אמנם זו לא טכנית השקעה במובן זה שאתה לא לשים את הכסף לתוך קרנות נאמנות, מניות, או אגרות חוב, יש כמה סיבות למה זה צעד ראשון נהדר:

 1. זוהי השקעת הביטחון הכלכלי שלך, ובסיס פיננסי מאובטח מקל להשקיע בעתיד הפיננסי שלך.
 2. חיסכון טוב חשבונות באים בלי שום דרישות איזון או תרומה מינימלית, כך שאתה יכול להתחיל עם כל סכום הדולר.
 3. בהתחשב בכך שיעור החיסכון שלך הוא הרבה יותר חשוב מאשר החזר ההשקעה שלך, אתה לא מקריב ככל שנדמה לך על ידי שמירה על הכסף שלך מחוץ לשוק.
 4. את הכישורים הדרושים כדי לבנות קרן חירום – כלומר קבלת תרומות רגילות ולתת את הכסף לגדול בלי לגעת בו – הם מיומנויות כי גם תעזורנה לך לבנות את ההשקעות שלך. השחזה אותם עכשיו תעזור לך מאוחר יותר.

תשקיע 401 (k)

כאן המקום שנכנסנו השקעות לטווח הארוכות המסורתיות.

401 (k) – או 403 (ב) או 457 בחלק מהמקרים – היא תוכנית הפרישה המוצעים על ידי המעסיק שלך. אתה בדרך כלל לתרום אחוז מוגדר של כל משכורת ולבחור מתוך אוסף של קרנות נאמנות שבו אתה יכול להשקיע. התרומות שלכם הן בדרך כלל פטורות ממסות ואת הכסף גדל פטור ממס עד שאתה למשוך אותו הפרישה.

ישנן כמה סיבות לכך 401 (k) הוא מקום מצוין להתחיל להשקיע כאשר אתה על תקציב הדוק:

 • זה קל להתקנה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבחור כמה אתה רוצה לתרום ואתה טוב ללכת.
 • אין דרישות מינימום תרומה. אתה יכול להתחיל על ידי תרומה קטנה ככל שתרצה.
 • ייתכן מקבל התאמה מעסיקה, אשר יכול ככל להכפיל את ההשפעה של כל דולר שאתה תורם.
 • התרומות שלכם הם הוצאה מוכרת לצורכי מס, כלומר הלהיט לפיצויים לקחת הביתה שלך הוא קטן יותר מאשר התרומה שלך בפועל. ייתכן אפילו להיות זכאי לקבל את האשראי של השומר, שיעמיד אפילו יותר כסף בחזרה בארנק שלך.

תרומת 401 (k) שלך עד לנקודה שבה אתה ממצה את המשחק המעסיק שלך היא לא brainer כנקודת פתיחה. במיוחד כאשר אתה על תקציב הדוק, דולרים מיותרים אלה יכולים לעשות הבדל גדול.

מעבר לכך, ראוי לציין כי 401 חלק (k) s מעמסה נוספת על ידי אפשרויות השקעה גבוהה עלות, אשר עלול לגרום חשבונות אחרים אטרקטיביים יותר כצעד הבא. מה שמביא אותנו ל …

התחל ה- IRA

אם אין לך תכנית פרישה בעבודה, או אם המעסיק שלך אינו תואם תרומות, אתה יכול לשקול להתחיל עם ה- IRA במקום.

ה- IRA הוא פשוט חשבון פרישה שתפתח בעצמך במקום הדרך מעבידה. וזה מגיע בשני טעמים שונים:

 • מסורתית IRA:  התרומות שלכם ניתנות לניכוי מס וכסף שלך גדל פטור ממס, אבל המשיכות שלך פרישה ממוסים.
 • רוט IRA:  התרומות שלכם אינן פטורות ממס, אך הכסף שלך גדל פטור ממס ואתה יכול למשוך את זה פטור ממס על פרישה.

אמנם יש לעתים קרובות סיבות להעדיף אחד או שני, לענייננו כאן כל מה שחשוב הוא שהם גם דרכים מצוינות לחסוך ולהשקיע. החוכמה היא למצוא אחד כי אחד אינו מחייב הרבה עמלות וכי אין דרישות איזון או תרומה מינימאליות בחשבון.

שבח יכול להיות בחירה טובה אם אתה מחפש דרך קלה, בעלות נמוכה לפתוח IRA בלי שום מינימום בחשבון.

לשלם את החוב

כמו בניית קרן חירום, לשלם את החוב הוא לא השקעה באופן שבו אנחנו בדרך כלל חושבים על השקעות.

אבל אם המטרה שלך היא פשוט לעשות את המרב של כמה דולרים יש לך זמין כדי לחסוך, לשלם את החוב עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר שלך.

תחשבו על זה ככה: מומחים מסכימים כי 7% עד 7.5% הוא אומדן סביר תשואות בשוק המניות לטווח הארוך. אבל תשואות אלו אינן מובטחות, יהיו הרבה עליות ומורדות לאורך הדרך, ואת תיק מאוזן יותר שכולל אג”ח עשוי להפחית אומדן כי כדי 6% עד 6.5%.

מצד השני, כל דולר נוסף תש כלפי חוב אתה מרוויח מובטחת תשואה בשיעור של חיובי העניין שלך. הצבת דולר נוסף לקראת כרטיס האשראי שלך כי מחייב אותך 15% בריבית מרוויחה לך החזר 15%. דולר נוסף לקראת התלמיד את ההלוואה עם ריבית 6% מרוויח לך תשואה 6%.

במילים פשוטות, לשלם את החוב ריבית גבוהה לעתים קרובות מאפשר לך לקבל תשואות בשוק דמוי המניות ללא כל ודאות. אם זה לא השקעה חכמה, אני לא יודע מה הוא.

להשקיע בעצמך

למד מיומנויות חדשות. משא ומתן העלאה בעבודה. מצא דרכים להרוויח קצת הכנסה בצד.

השקעות אלה בעצמך בדרך כלל רק לעלות כמה מזמנך, אבל יכול להשתלם בצורת הכנסה יותר – המשמעות היא שתהיה לך יותר כסף זמין כדי לחסוך ולהשקיע.

בהתחשב בכך שיעור החיסכון שלך הוא החלק החשוב ביותר של תוכנית ההשקעות שלך, זה עשוי להיות הצעד הכי בודד אתה יכול לעשות.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.