איך לפעול נגד אתגרי פרישת הכנסה – איך להפוך את החיסכון שלך לתוך הכנסת הפרישה

Home » Retirement » איך לפעול נגד אתגרי פרישת הכנסה – איך להפוך את החיסכון שלך לתוך הכנסת הפרישה

להבין איך להפוך את החיסכון שלך לתוך הכנסת הפרישה

 איך לפעול נגד אתגרי פרישת הכנסה - להבין איך להפוך את החיסכון שלך לתוך הכנסת הפרישה

אם אתה מודאג לגבי איך להפוך חיסכון לפרישה שלך לתוך הכנסה בעת לפרישה אתה בחברה טובה. לפי המרכז למחקר הפרישה בבוסטון קולג ‘, קצת יותר ממחצית מכלל משקי הבית באמריקה נמצאים בסיכון של לא להיות מסוגל להחליף הוצאות אורח החיים הנוכחיות שלהם במהלך פרישה. החדשות הטובות הן כי אמון הפרישה השתפר בהדרגה מאז המיתון הגדול.

על פני השטח, תכנון פרישה או “עצמאות כלכלית” סובב סביב האתגר תוכל למשוך מספיק כסף כדי להתקיים בלי להוציא כל כך הרבה כי החיסכון לפרישה שלך לפוג לפני שאתה עושה. “שלטון 4 האחוז” הוא כלל נפוצה בשימוש על ידי מתכננים פיננסיים רבים כדי לעזור אסטרטגיות נסיגת מדריך. כלל זה מבוסס על מחקרים שהצביעו אתה לא תוכל לסגת היסטורית על 4 אחוזים מהשווי הראשוני של תיק פרישה מורכב 50 מניות אחוז ו 50 אחוז אג”ח ובבטחה גדל משיכות אלה עם האינפלציה בכל שנה במשך 30 שנים.

הבעיה עם הנחיה כללית זו היא כי נוכחי “שיעורי נסיגת קיימא” עשויים להיות נמוכים באופן משמעותי בשל מגוון גורמים, כולל סביבת הריבית הנמוכה. חוקר כגון ווייד Pfau הביא לאחרונה את תשומת לב לסיכונים הטבועים של “שלטון 4 אחוזים”. מציאות הכנסת הפרישה הנוכחית כי גימלאים-טרום רבים עומדים כעת בפני קרובה לשיעור נסיגה 3 אחוז בטוח או בת קיימא לאורך הפרישה שלהם.

אוון אינגליס , בחור עם אגודת האקטוארים, פעילה למען שינוי דומה “שלטון 4 אחוזים” המסורתי שהוא המכונה שלטון ההוצאות “מרגיש חופשי”. הסתגלות פשוט זה לוקח גיל גימלאים ומחלק אותו על ידי 20 כדי לקבל הנחיה כללית עבור כמה החיסכון יכול להיות בילה במהלך שנה נתונה.

לדוגמא, בן 70 יכול מתכנן לבלות 3.5% מהחיסכון (70/20 = 3.5).

כיצד השינויים הקשורים בסך המשיכות חשבון פרישה קיימא להשפיע התוכניות שלך?

בין אם אתם נמצאים בשלב ההצטברות של מסע תכנון הפרישה שלך או בשלבים המאוחרים של הקריירה שלך, יש כמה אסטרטגיות כדי לעזור לשפר את סיכויי הצלחה של תכנית פרישת ההכנסה שלך. הנה היתרונות והחסרונות של האפשרויות הבאות:

לעבוד יותר, חסכון גדול ולשלם את החוב

יתרונות: עבודה כבר יכול לעזור להגדיל את ההכנסה לכל החיים מן הביטוח הלאומי והטבות פנסיה. זה גם מאפשר חיסכון והשקעות שלך לגדול תוך צמצום מספר שנים תצטרך למשוך למטה נכסים אלה כדי לענות על הצרכים ההכנסה שלך. לדוגמא, אם אתה צברת 300k $ בנכסי פרישת מנחת נסיגת 4 האחוז תביא $ 12k הכנסה בשנה. עם זאת, באמצעות תרחיש זה אותו המעשה לעכב פרישה 5 שנים ממצות את 401 (k) תרומות ב 24k $ בשנה יספק מעל 177k $ בהשקעות פרישה נוספות בהנחת תשואה שנתית אמיתית 3 אחוזים. זה יעורר מעל 19k $ בהכנסות שנתיות באמצעות שלטון 4 אחוזים. כשמשתמש בקצב נסיגת 3 אחוזי מתוקן החיסכון הנוסף יעזור לספק סביב 14k $ הכנסה.

כמה שנים נוספות בשוק העבודה יכולה לספק גם יותר זמן כדי לעזור לשלם את המשכנתא, הלוואות לסטודנטים, או את כרטיס האשראי טרם הפרישה. בנוסף שיש יותר זמן לצבור נכסי פרישה נוספים, את היכולת להפחית הוצאות חוב בעתיד יכולה להיות יצרנית הבדל.

חסרונות: החסרון הגדול ביותר של התכנית הזו הוא האפשרות כי התפקיד שלך, לא יהיה שם (או שאתה לא יכול להיות מוכן או מסוגל להמשיך לעבוד). בעוד מספר העובדים גדל מתכנן לעבוד מעבר לגיל 65, גיל הפרישה הממוצע נשאר 62. עבודה לאחר מכן הוא לא אופציה שכדאי לך לסמוך על. אם תגדיר תוכניות ראשוניות עבור גיל פרישה על הקצה התחתון של הטווח של אפשרויות פוטנציאליות בכמה שנים נוספות יכול לעזור לספק לך עם מרווח טעות. מאז בריאות מעסיקה לא תמיד משתפים פעולה עם התוכניות שלנו האסטרטגיה הטובה ביותר היא לשמור ככל שניתן בחשבונות-יתרון מס (401ks, קופות גמל בניהול אישי, ומם הכנסת רוט) ו להיכנס למשחק מוקדם ככל האפשר.

קח אנונה הכנסה

Pros : אנונה היא חוזה בין חברת הביטוח ואתה אשר נועד בסופו של דבר לשלם לך זרם קבוע של הכנסה לכל החיים. אבל לא כל קצבאות נבראו שווים. בעוד קצבאות קבועות ומשתנות לקבל את מרב תשומת הלב ואת נוטים יותר להימכר, קצבאות הכנסה לספק זרם הכנסות מובטח מנכסים שלך. לדוגמה, חיפוש ציטוט מהיר ImmediateAnnuities.com מגלה אישה בת 65 שנים בפלורידה יכול לקבל הכנסה לכל החיים של 1522 $ לחודש (18,264 $ לשנה) באמצעות אותו 300k $ נכסים מהדוגמה הקודמת. אם תכנית הפרישה של המעסיק שלכם מציעה אופציה לרכוש קצבה אתה יכול להשוות את אפשרויות תשלום וללכת עם התשלום הגבוה ביותר האפשרי.

חלופה נוספת היא לרכוש אנונת הכנסה נדחית, המכונית גם קצבת אריכות ימים. קצבאות הכנסה נדחות לא להתחיל לשלם את ההכנסה למועד מאוחר יותר. היתרון הוא שזה דורש כמות קטנה יותר של החיסכון לפרישה שלך כדי לקבל את אותה הכמות של הכנסה. חוקי המס כיום מאפשרים לך להשתמש חלק IRA שלך ו / או 401 (k) כדי לרכוש אנונה הכנסה נדחית. אחד יתרונות עיקריים הם כי קצבת ההכנסה הנדחית לא תיספר בעת קביעת ההפצות המינימאליות הנדרשות שלך כל עוד האנונה מתחילה לשלם לפי גיל 85. הרעיון המרכזי מאחורי התגובה המאוחרת הוא כי הקצבה מגנה עליך מפני אוזל ההכנסה במקרה אתה משתמש כל החוסכים לפנסיה שלך באותו זמן.

חסרונות:  רכישת קצבה מיידית מסירה את הגמישות של הנכס הזה כדי להמשיך לצמוח, להישאר נגישים, או באים לידי ביטוי כלפי יורשים. זו הסיבה שאתה צריך לנסות לשמור על מספיק כסף מחוץ הקצבה כדי לכסות את כל הוצאות חירום או רכישות גדולות מתוכננות. עוד חסרון פוטנציאלי הוא כי רכישת רוכבים נוספים כגון גינת אינפלציה תפחית תשלומים הראשוניים שלך. מאז ההכנסה מובטחת על ידי חברת ביטוח, היכולת שלך לגבות תשלומים עבור חיים תלויה היציבות הפיננסית של חברת הביטוח. מסיבה זו, אתם תרצו לעיין הדירוג הפיננסי של המבטח ולגוון רכישת קצבאות מחברות שונות כדי לצמצם את הסיכון.

הוציאו הפכו משכנתאות

יתרונות:  גימלאים רבים מגלים כי אחוז משמעותי של הערך הנקי הכולל שלהם נמצא בביתם. ראש העצמי הוא נכס פוטנציאלי שיכול לשמש כדי לשפר חלופות הכנסת פרישה שלך. משכנתא הפוכה שונה ממוצרי משכנתא מסורתיים כי אין נדרשים תשלומים חודשיים. כתוצאה מכך, אתה בעצם יכול להפוך חלק של הבית שלך לתוך תשלום סכום חד פעמי או קצבה. בעקבות בעקבות רפורמות חדשות משבר הדיור להפוך מוצרי משכנתאות הפך משכנתא הפוכה יותר משך.

חסרונות: החיסרון הגדול ביותר באמצעות משכנתא הפוכה כאלטרנטיבה הכנסה פרישה היא כי אתה צריך להיות בעל הבית עם הון עצמי מספיק בבית שלך. קון נוסף הוא כי המשכנתא ההפוכה יש להיפרע במועד מותו של הבעלים או אם אתה מזיז. זה מציג מכשול אם אתם מתכננים להעביר את הבית שלך כדי יקיריהם. בעוד ביטוח חיים יכול לעזור להקל דאגה זו דרך נוספת לשמור על בית המשפחה הוא לקבל יורשים זכאים לקבל משכנתא מסורתית. עם זאת, הוא עשוי להוכיח מאתגר עבור כמה בני משפחה ואפילו זכאים לקבל משכנתא. זה לא יכול להיות דאגה אם אתה לא מתכנן על שמירה על בית המשפחה. אבל החסרונות הפוטנציאליים מדוע אנשים רבים לעתים קרובות להציג משכנתא הפוכה כמוצא אחרון. כשמדובר בשיפור פרישה והתוצאות הם יכולים לספק גמישות רבה הדרוש ולעזור לך להפחית את הסיכון של לקיחת כסף מתוך חשבונות פרישה אם אתה יוצא מהמשרד בתקופות של שפל בשוק.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.