איך לשמור על המוטיבציה שלהם כדי לחסוך כסף

Home » Budgeting » איך לשמור על המוטיבציה שלהם כדי לחסוך כסף

איך לשמור על המוטיבציה שלהם כדי לחסוך כסף

טקטיקות וטיפי תקצוב יעזרו לך לבצע את היום-יום העבודה של ניהול הכספים שלך.

אסטרטגיות תקצוב תעזורנה לך להבין, ברמת מטרות מוכוונת או פילוסופית, למה בדיוק אתה עושה את כל העבודה הזו.

אבל בנוסף מסמור טקטיקות שלך ולדעת החזון האסטרטגי שלך, יש אלמנט שלישי לתקצוב שאתה צריך לאמץ: שמירה המוטיבציה שלך.

למה הוא שמירת כסף מוטיבצית Essential?

האם זה נשמע כמו חבורה של בז’רגון?

הרשו לי להשוות זאת דוגמה שונה:

כשאתה בדיאטה, אתה צריך טקטיקות. אתה צריך ללמוד, למשל, להחליף חוות שמנת הלבשה עם דלת שומן, דלת פחמימות, אלטרנטיבה מבוססת יוגורט.

אתה צריך ללמוד את הטקטיקות של החלפת אורז לבן עם אורז חום, קיצוצי שומן של בשר עם קיצוצים רזים של בשר, ירקות מטוגנים עם בגריל, מאודה, או גלם ירקות.

אלה הם כל הטקטיקות. הם וטיפים שיסייעו לך לבצע את היום-יום של דיאטה.

הדיאטה שלך אסטרטגיה עוזרת לך להבין, פילוסופית, למה אתה ביצוע טקטיקות אלה. ייתכן שיש לך אסטרטגיה של אורח חיים דלות פחמימות, הופך אכלן בריא ללב, או חיתוך שומנים רוויים מהמערכת.

אבל בנוסף האסטרטגיה שלך והטקטיקה שלך, אתה גם צריך מוטיבציה ישנה רגילה. זה לא משנה כמה אתה שואף להיות אכלן בריא ללב, או כמה טיפים וטקטיקות שאתה לומד. אף אחד כי הוא הולך שינה אם, ברגע של חולשה, אתה צעיף למטה שקית שלמה של צ’יפס ואחריו ארבע עשר עוגיות שוקולד צ’יפס.

המוטיבציה היא חשובה בדיוק כמו החזון שלך והטקטיקה שלך. אסטרטגיה, טקטיקה, ומוטיבציה הן השלוש הפינות של “משולש הצלחה.”

עכשיו שאתה יודע מדוע חשוב לשמור על המוטיבציה שלהם, איך אתה יכול לשמור על המומנטום כשמדובר הכספים שלך? הנה כמה הצעות:

1. שמור על מטרה ארוך טווח ב Mind

אולי המטרה שלך היא להפוך החוב חינם לחלוטין.

אולי אתה רוצה לפרוש בגיל 45. (כן, אפשר לעשות את זה.)

אולי אתה רוצה להיות בעל הבית שלך פנויה ונקי, ללא משכנתא מצורפת. אולי אתה רוצה לשלוח את ילדיכם ללמוד באונ’ בלי להעמיס אותם עם הלוואות סטודנט, לשלם עבור החתונה של הילד שלך, או להפסיק עבודה שאתה לא נהנית, כך שתוכל להמשיך התחתונה משלמת, אבל יותר סיפוק קריירה חלופית.

לא משנה מה שלך “למה,” לשמור אותו בחוד החנית של המוח שלך. תמונות Hang מייצג שלך “למה” ברחבי הבית שלך. כל זמן להזכיר לעצמך את המטרה הגדולה, על אתה מכוון.

2. דמיינו את עצמכם שנות הזהב שלך

מחקרים הראו כי אנשים מיומנים לדמיין את עצמם כאזרחים בכירים נוטים לחסוך יותר לפרישה מאשר אנשים שאינם.

ניתן להוריד אפליקציה חינם מחנות iTunes שנקראה “בגילי פן,” אשר מאפשרת לכם דיגיטלי עד גיל תצלום של הפנים שלך. יש מריל Edge גם תוכנה חופשית בשם Face פרישה, אשר מציעה את אותו שירות.

קבלת צצה עצמך כאזרח בכיר עלולה לגרום לך לחסוך לגיל פרישה. (ובתור בונוס, אתה עלול גם להיות יותר מוטיבציה ללבוש קרם הגנה, לשתות מים, ולקבל הרבה לישון!)

שיחה 3. אנשים שפרשו לגמלאות

קשישים רבים יגידו לך כי הם לא שתי החרטות שלהם גדולות מטפלת טובה יותר של בריאותם ואת הכספים שלהם.

על ידי עמידה ודיבור עם אנשים שמתמודדים עם ההשלכות של החלטות הנעורים שלהם, אתה יכול להיות יותר מוטיבציה כדי להתרחק הטעויות שהם עשו.

לא בטוח היכן להיפגש גימלאים? נסה לקרוא בלוגים שנכתבו על ידי גמלאים, בו הם מתעדים את חייהם, שמחותיהם, והאתגרים שלהם. אפשר גם לשאול את ההורים שלך עבור המלצות אם הם חיים בקהילה 55+.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.