איך עובד עבריינות כרטיס אשראי

Home » Credit and Debt » איך עובד עבריינות כרטיס אשראי

איך עובד עבריינות כרטיס אשראי

כדי לשמור על כרטיס האשראי שלך פתוח במצב טוב, הסכם כרטיס האשראי שלך מחייב אותך לבצע תשלומים בכרטיסי אשראי חודשיים בזמן. אתה חייב לשלם לפחות את המינימום עד ההפסקה במועד בשל, אחרת התשלום ייחשב מאוחר. חסר תשלום כרטיס אשראי שלך מעמיד אותך בסיכון של להיות עבריין. כרטיס אשראי עבריינות יכולה להשפיע ניקוד האשראי שלך להשפיע על היכולת שלך לקבל כל יישומים חדשים מבוסס אשראי שאושר.

מהי עבריינות כרטיס אשראי?

כרטיס אשראי עבריינות היא מצב כרטיס אשראי המציין את התשלום בפיגור תשלומים על ידי 30 ימים או יותר. בנקודה זו בזמן, מצב איחור בתשלום שלך מדווח ללשכות האשראי ונכלל בדוח האשראי שלך. איחור בתשלום נוסף לחשבון שלך עם חברת האשראי שלך עשויה להתחיל לקרוא, דואר אלקטרוני, או לשלוח מכתבים כדי להביא לך הדביק על חשבונך שוב

לאחר התשלום הוא 60 ימים עבריין, חברת כרטיס האשראי שלך מותר להעלות את הריבית לשיעור עונש. שיעור הקנס יעמוד בתוקפו למשך שישה חודשים. לאחר שתבצע שישה תשלומים רצופים על זמן, השיעור יחזור לקדמותו עבור האיזון הקיים שלך. חברת כרטיס האשראי שלך מותר להשאיר את הריבית האפקטיבית בגין רכישות חדשות על כרטיס האשראי שלך.

כרטיס אשראי מחירי העבריינות

שיעורי עבריינות כרטיס האשראי לאומיים יכולים לציין כיצד משקי מטפלי החוב שלהם. שיעורי עבריינות Rising יכולים להיות שאנשים שאין להם מספיק כסף כדי לשלם את חובותיהם יכולים לאותת בעיות כלכליות גדולות יותר. ברבעון הראשון של 2018, שיעורי עבריינות כרטיס אשראי בבנקים מסחריים אחרים מאשר 100 העליונים עלו ל 5.9 אחוזים, מדווח Business Insider . שיעור העבריינות לא היה כל כך גבוה מאז לפני המשבר הפיננסי.

לשם השוואה, 100 הבנקים הגדולים יש שיעור עבריינות כרטיס אשראי של 2.48 אחוזים, בעזרת היכולת של הבנקים הללו כדי למשוך צרכנים עם ציוני אשראי גבוהים עם כרטיס האשראי מציע משתלם.

שיעורי עבריינות כרטיס אשראי חמורות עלה ל 1.78 אחוז ברבעון הראשון של 1.69 אחוז לעומת 2018 ברבעון הראשון של 2017, כך עולה מנתוני TransUnion. חשבונות שהם 90 ימים או יותר בשל עבר נחשבים עבריינים ברצינות. מנפיק כרטיס אשראי רב גם להשעות את היכולת לבצע תשלומים לאחר הפעלת חשבון עבריין ברצינות.

מה קורה אחרי כרטיס אשראי עבריינות?

עבריינות כרטיס אשראי היא לא סוף הדרך. לצרכנים יש הזדמנות להתעדכן תשלומים בכרטיס אשראי ולהביא בחשבון שלהם בחזרה במצב טוב. זה יעלה יותר להסתבך שוב – אתה חייב לשלם את יתרת החובה כולה, בתוספת הריבית ועמלות מנוחות שהצטברו. אם אתה לא יכול להרשות לעצמו לשלם את יתרת החובה, פנה אל חברת האשראי שלך כדי לברר את האפשרויות שלך עבור להיתפס שוב. מתן ייעוץ אשראי ללקוחות ניתן לשקול אפשרות נוספת עבור להיתפס על התשלומים שלך, במיוחד אם אתה עבריין על כרטיסי אשראי מרובים.

אחרת, אם היתרה בכרטיס האשראי שלך נשאר עבריין, זה בסופו של דבר ייסגר לסירוגין טעונה. זה קורה פעם התשלום בכרטיס אשראי הוא 180 הימים האחרונים עקב. לאחר איזון כרטיס אשראי טעון פעמי, אתה כבר לא צריך את ההזדמנות כדי להתעדכן שוב ולהביא נוכחי בחשבון שלך שוב. היתרה כולו נובעת ועלולה להישלח סוכנות איסוף אם לא תצליחו לשלם את זה עם הנושה המקורי.

האם עבריינות כרטיס אשראי יוסר דוח האשראי שלך?

לאחר מידע שלילי נוסף דוח האשראי שלך, זה בדרך כלל להסירו רק אם הוא נכון, שלם, לא ניתן לאמת, או בעבר מגבלת זמן דיווח אשראי. אם דוח האשראי שלך כולל עבריינות כרטיס אשראי שדווח בטעות, אתה יכול לשלוח מחלוקת דוח אשראי כדי לקבל את זה נחקר והוסר. שלח עותק של כל ראיות שיש לך שיכול לתמוך המחלוקת שלך.

אחרת, הסרת עבריינות כרטיס האשראי דיווחה במדויק היא קשוחה. מנפיק כרטיס אשראי רשאים על פי חוק לדווח על מידע שלילי כל עוד זה נכון. חברת כרטיס האשראי שלך עשויה להיות מוכנה להסיר את העבריינות אם אתה להתעדכן התשלומים שלך שוב.

גם אם אתה לא יכול להסיר עבריינות כרטיס אשראי, התעדכנות התשלומים שלך חשוב כדי למנוע את החשבון מלהיות מחויב פעמי האשראי שלך מפני נזק אפילו יותר. ככל שתקדימו להסתבך שוב, ככל שתקדימו יכול להתחיל מחדש ניקוד האשראי שלך עם תשלומים בזמן. ברגע שאתה להתעדכן, מצב החשבון שלך יראה כי התשלומים שלך כרגע על הזמן. לאחר שבע שנים, את הפרטים השליליים עבור החשבון ייפלו דוח האשראי שלך.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.