איך שיתרתה אפס משפיעה על ציון האשראי שלך

Home » Credit and Debt » איך שיתרתה אפס משפיעה על ציון האשראי שלך

 איך שיתרתה אפס משפיעה על ציון האשראי שלך

סכום החוב שאתה נושא הוא 30 אחוז ניקוד האשראי שלך, כך שהיתרה כרטיס האשראי שלך כמובן משפיע על ניקוד האשראי שלך. לאחר יתרות גדולות יכול לפגוע ניקוד האשראי שלך כי זה מעלה ניצול האשראי שלך – היחס בין יתרת כרטיס אשראי שלך מסגרת האשראי שלך.

יש אנשים, לעומת זאת, יש חששות כי איזון אפס יכול לפגוע ציוני האשראי שלהם. זה לא נכון – איזון אפס לא להפיל ניקוד האשראי שלך, אלא אם זאת, יש לך איזון אפס כי לא היית באמצעות כרטיס האשראי שלך.

במקרה כזה, מנפיק כרטיס האשראי עלול להפסיק לשלוח עדכוני דו”ח אשראי עבור חשבון זה עלול אפילו לסגור את כרטיס האשראי, אשר שניהם יכולים להשפיע ניקוד האשראי שלך.

אפס איזון דוח האשראי שלך

שיתרתה אפס על כרטיס האשראי שלך, למשל, כי אתה משלם את כרטיס האשראי שלך בכל חודש מלא, אין זה אומר כי איזון האפס יופיע על דוח האשראי שלך – או שאיזון אפס ישמש לחישוב האשראי שלך ציון. הנה הסיבה: פרטי כרטיס האשראי שלך מדווחים בזמנים שונים במהלך החודש (בדרך כלל במועד השלמת דוח החשבון) וניתן שדווחו ביום כי היתרה בכרטיס האשראי שלך אינה 0 $. לדוגמא, אם אתה מבצע רכישה 100 $ ב -5 בחודש ולשלם אותה במלואה על ה -17 של החודש, אך דוח האשראי שלך עודכן ב -12 החודש, דו”ח האשראי שלך לא יוצג איזון 0 $ .

אם היתרה שלך היא תמיד אפס, דוח האשראי שלך כנראה יראה איזון גבוה יותר ממה שאתה כרגע אתה נושא.

 למרבה המזל, לא שיתרתה אפס לא תפגע ניקוד האשראי שלך כל עוד את האיזון יש לך הוא לא גבוה מדי (מעל 30 אחוזים של מסגרת האשראי).

קבלת המאזן אתה רוצה לדווח

אם אתם פונים לקבלת הלוואה גדולה בקרוב ורוצים לשפר את הסיכויים שלך להיות מאושר, לשלם יתרות כרטיס אשראי שלך למטה ולא לעשות שום רכישות נוספות במשך כמה שבועות.

ככה, אתה יכול להיות בטוח איזון נמוך (או אפס) מופיע על דוח האשראי שלך משתקף ניקוד האשראי שלך.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.