אין לי ילדים עד שפגעת אלה אבני דרך כסף

Home » Finance » אין לי ילדים עד שפגעת אלה אבני דרך כסף

אין לי ילדים עד שפגעת אלה אבני דרך כסף

גידול ילדים מגיע עם תג מחיר – אחד כבד. ארה”ב משרד החקלאות מעריך את העלות הממוצעת של העלאת ילד אחד, מלידה ועד גיל 17, כדי להיות 233,610 $ . כאשר האינפלציה נלקחת בחשבון, כי אינץ דמות הדוק סימן 300,000 $ עבור ילד שנולד היום.

לעתים קרובות אנו שומעים כי רכישת בית היא ההוצאה הגדולה ביותר שתוכלו לקחת על עצמו, אבל העלאה כמה ילדים תעלה כי עבור רוב האנשים.

להוסיף בקולג או עלות גיוס שני ילדים או יותר, ואתה יכול לקנות את הבית שלך פעמים ברוב האזורים.

אבל כמו הכין לרכוש בית, אולי כדאי לך לקבל הברווזים הפיננסיים שלך ברציפות לפני הבחירה להביא אחד קצת היקר שלך (הים) לתוך העולם הזה. הנה חמש אבנים דרך כסף אתה כנראה צריך להכות לפני שיש ילדים.

היית בקריירה Stable

הקמת מצב עבודה מאובטחת לפני הבאת ילדים לעולם היא חיונית. בעוד אשר יכול להוות תעסוקה מסורתית, עבודה עצמית, או שילוב כלשהו ממנו, אתה רוצה להיות בסיס יציב כי יתמוך המשפחה שלך גדלה.

תחשוב על נתיבי קריירה שאתה יכול להמשיך אחרי ילדיכם נולדים, ואת אלה עם משכורת כי תכסה את הוצאות טיפול בילדים – מסתכם לכ 16 אחוזים מהעלות הכוללת של גידול ילד, בממוצע.

יש יותר לקחת בחשבון מסתם משכורת. שקל קריירה שיפנה יתרונות שאתה כמו הריון או חופשת לידה; בריאות טיפול שיניים; יש וכי מדיניות חופשה מסיבות אישית / חולה הגונה כך לוקח יום חופש כדי לטפל ילד חולה לא אומר שאתה מתוך המשכורת של יום.

להם הכנסה פנויה מספיק

בעוד 233,610 $ נשמעים כמו הרבה (וזה), כי הסכום נשבר אל 12,980 $ בשנה או $ 1082 לחודש עבור ילד אחד. השתמש עלות גיוס מחשבון ילד כדי לקבל מושג טוב יותר של שלך עלויות השנתיות המשוערים כדי לוודא שיש לך מספיק מקום בתקציב שלך לפני ההוצאות לבוא מתגלגלות ב.

כלי זה מבצע התאמות עבור הכנסתך ומשתנים אחרים שישפיעו למצבך.

ריצה מספרים אלה ייתן לך מושג כמה מההכנסה הפנויה שלך תצטרך להיות מוקצים גידול ילדים. אתה אפילו יכול להקדים את המשחק על ידי החיסכון של עד שנה או יותר (או ככל האפשר) של אותן העלויות מוערכות.

יש לך קרן חירום המקום

מכיוון הורות היא הרפתקה שיכולה להביא לך את היום בגן החיות אחת ואת ER הבא, להיות מוכנים מבחינה כלכלית עבור הבלתי צפוי כאשר יש לך ילדים היא מעבר הכרחי.

מתוך המכסה את copay עבור רגל שבורה השתתפות עצמית בביטוח עבור פנדר-בנדר הראשונה של העשרה שלך, שיש קרן חירום של סביב שלושה עד שישה חודשים של הוצאות יגן עליך ועל המשפחה שלך מלהיות מוכרע על ידי הבלגנים בלתי נמנע של החיים.

לתרום הפרישה שלך

כילדים שלך לגדול, עלות גיוס להם יגדל גם כן, כך תוודא שאתה מסוגל לשמור על פרישה לפני שיש לך אותם הוא מהלך טוב.

מאז אחריות חיסכון לגיל הפרישה שלך תיפול רק על הכתפיים שלך, תורמת לקרן פרישה לפני שיש לך ילדים לא רק להבטיח את העתיד שלך, אבל יהיה גם להקל את ניטל הפוטנציאל של הילדים שלך להיות אחראי מבחינה כספית אותך כפי שאתה גיל.

להיות בעמדה כדי לחסוך עבור מכללה

אנשים רבים אינם מציאותיים לגבי מה שנדרש כדי לטפל (עולים) העלויות של הקולג ‘. משבר חוב הלוואת סטודנט מחמיר מדי שנה, ואין אינדיקציה לכך שזה הולך להסתובב בקרוב.

ישנן דרכים להפחית את הנטל הכספי אותך ואת הילדים שלך בעתיד יאלצו להתמודד כאשר הם מגיעים לגיל הקולג ‘, ואת הטוב ביותר הוא מניעה. אם אתה לוודא שאתה בעמדה לחסוך עבור ההשכלה הגבוהה לילדים שלך מלידה, תוכל להגדיר אותם כדי להקדים את הכיתה – לפחות מבחינה כלכלית.

במקרה הטוב

באופן אידיאלי, אתה תהיה מסוגל להכות את ציוני הדרך האלה לפני שיש ילדים. אבל מבינים שהם מייצגים במקרה הטוב. חוסר היכולת לבדוק את כל אלה אל מחוץ לרשימת זה לא אומר שאתה לא צריך ילדים או שאתה המיועדים להרס כלכלי אם אתה עושה.

במקום זאת, לתת להם לשמש מטרות להיות מודעות ולהגיע. ככל של אבן דרך אלה שאתה מסוגל להשיג לפני שיש ילדים, הדאגות הפיננסיות פחות תצטרכנה בעוד בגידולם.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.