אני צריך חיסכון בבנק אם יש לי השקעות?

Home » Investing » אני צריך חיסכון בבנק אם יש לי השקעות?

אני צריך חיסכון בבנק אם יש לי השקעות?

לחיים יש דרך לזרוק יקר מפתיעים דרכנו, אם זה כרוך רכבי פירוק או מזגני תקלה בבית. כאשר חשבונות מתוכננים אלה צצים, את החשיבות של חיסכון מתבררת. לכן זה חיוני שתהיה חירום קרן עבור אלה הוצאות לא צפויות.

באופן אידיאלי, כי קרן חירום צריכה להכיל מספיק כסף כדי לכסות בכל מקום בין שלושה עד שישה חודשים שווה של הוצאות מחייה. יש אנשים שאפילו מרחיקים לכת גרב במרחק שווה של שטרות של השנה. כך או כך, הנקודה היא להיות מקור של מזומנים זמינים באופן מיידי, כך שכאשר שביתות בלתי הצפויות, אתה לא נאלץ לנקוט חוב כדי לכסות את ההוצאות פתאומיות.

הבעיה עם שמירת הכסף שלך נעול על חשבון חיסכון, עם זאת, היא שדבר בוודאי לבלום את צמיחתה. בימים אלה, אתה תהיה בר מזל כדי להבקיע שער ריבית שנתי 1% על חשבון חיסכון מסורתי, בעוד שאם היית להשקיע כסף כי בשוק המניות, אתה בקלות יכול לראות תשואה שנתית ממוצעת של 7% או יותר.

בטווח הקצר, ההבדל כי אולי לא משנה. אבל בואו נניח שאתה מסוגל לשמור עד 20,000 $ ואתה לשמור אותו בבנק במשך תקופה של 30 שנים, כל ובמקביל להרוויח ריבית 1% על הסכום. לאחר שלושה עשורים, כי 20,000 $ יגדל לכ 27,000 $. עכשיו, במקום לשמור מזומנים בבנק, נניח שאתה משקיע בה להשיג אותו 7% תשואה שנתית ממוצעת רק דיברנו על. אחרי 30 שנים, היית יושב על 152,000 $ – די ההבדל.

ברור שיש הרבה יאבד ידי שמירת כסף בבנק. לכן נשאלת השאלה: האם אתה באמת צריך את זה קרן חירום אם יש לך תיק השקעות להתחבר?

הגנה על הקרן שלך

ישנן שתי סיבות מדוע זה חכם כדי לשמור על חסכונות החירום שלך בבנק. ראשית, חשבונות חיסכון נגישים בקלות. אתה לא צריך לחכות כדי לממש נכסים כדי להשיג מזומנים, אלא, באופן כללי תוכל לתפוס את הכסף שלך על המקום, אם מתעורר הצורך.

היתרון השני של שמירת קרן החירום שלך בבנק הוא שאתה לא לסכן מנהלת לאבד – בתנאי שאתה לא לחרוג ממגבלת ה- FDIC. במילים אחרות, אם אתה מקל 20,000 $ בבנק, הסכום הזה לא יכול לרדת – זה יכול רק לעלות.

כאשר אתה משקיע, ומצד שני, תמיד יש את הסיכון כי תאבד מנהלת כמה. אבל הסיכון גדול עוד יותר הוא שיש לקחת נסיגה בזמן שהשוק למטה.

תארו לכם לקרות להיקלע תיקון הביתה במהלך השבוע כאשר השוק לוקח נפילה גדולה. אם אתה צריך לשלם לקבלן מיד ואתה נאלץ למכור השקעות במחירי הפסד כדי לקבל מזומנים מיידי, זה כסף אתה יכול להגיד שלום.

אתה יכול לטעון כי לוקח את ההפסד מזדמן כדאי בגלל פוטנציאל תשואה גבוהה. וגם בתרחישים מסוימים, יכול להיות שאתה צודק. אבל האם זה באמת סיכון אתה מוכן לקחת?

עם זאת, בעל חשבון השקעה חזקים ולא קרן חירום היא לא במצב הכי גרוע אתה יכול לשים את עצמך. תארו לעצמכם שאתם מבלים 5000 $ לחודש, ובמקרה קרן החירום צריך ליפול איפשהו בטווח 15,000 $ ל 30,000 $. אם יש לך 5000 $ בבנק אבל 80,000 $ בהשקעות, בואו נודה בזה – אתה עדיין בכושר די טוב. ואם אתם עושים בסופו של דבר לוקחים פסד, לא רק שיש לך כרית נחמדת, אבל אתה בטח לשחזר בשלב כלשהו. אבל אם אתה יושב על 15,000 $ הכולל , עדיף לך שיש כסף כי בבנק, ואז לשים כל סכום נוסף לך לצבור לתוך חשבון השקעה.

לבסוף, בזמן שהוא חכם יש קרן חירום ייעודית, אתה לא רוצה להגזים, גם. יש הוא דבר כזה כבעל יותר מדי כסף במזומן, אז ברגע שיש לך כי רשת הביטחון הוקמה, הקפד להתחיל להשקיע את שאר החיסכון שלך עבור החזרי לטווח ארוך יותר.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.