אסטרטגיות פרישה עבור בעלי עסקים קטנים

Home » Retirement » אסטרטגיות פרישה עבור בעלי עסקים קטנים

אסטרטגיות פרישה עבור בעלי עסקים קטנים

כבעל עסק קטן, אתה אחראי לחלוטין לתכנון הפרישה משלך. אם יש לך עובדים, אתה עלול להרגיש אחראי לעזור להם תוכנית פרישה מוצלחת. השיקולים ותוכניות חיסכון לפרישה שעובדים אתה, כבעל עסק קטן, צריכים להיות בעל חשיבות עליונים כאשר מתכננים עבור שניהם פרישה משלך ושל העובדים שלך.

לבחור אסטרטגית פרישה מסורתית

ישנן כמה אפשרויות מסורתיות אחרות מאשר באמצעות העסק הקטן שלך כדי לממן הפרישה שלך, כגון קופות גמל בניהול אישי ו 401 (k) s, כי פונקציה כמו מקורות הכנסה נוספים פרישה מלבד חיסול העסק הקטן שלך.

הקמת IRA פשוטה:  תוכנית המשחק תמריץ לחיסכון עבור עובדים, או IRA פשוט, תוכנית פרישה אחת לרשות לעסקים קטנים. בשנת 2018, עובדים יכולים לדחות עד 12,500 $ שכרו, לפני המס שלהם, ואלה הם 50 ומעלה יכולים לדחות עד 15,500 $ על ידי ניצול של תרומה בתופסת 3000 $. עם זאת, עובדים שמשתתפים בתוכניות מעסיקות בחסות אחרות יכולים לתרום לא יותר מ 18,000 $ בכל התוכניות המעסיק בחסות בשילוב.

מעסיקים יכולים להתאים את העובדים לתרום ל IRA SIMPLE עד 3% מהפיצוי של העובד. לעומת זאת, מעסיקים יכולים לתרום 2% של כל הפיצוי של עובד הזכאי של עד 270,000 $ בשנת 2018. תשלומי מעביד פטור ממס.

הגדרת IRA ספטמבר:  פנסיה לעובד פשוט (ספטמבר) היא סוג אחר של חשבון פרישה האישי (IRA) אשר בעלי העסקים קטנים ועובדיהם יכולים לתרום. בשנת 2018, הוא מאפשר לעובדים לתרום לפני מס של עד 25% מההכנסה או 55,000 $, לפי הנמוך מביניהם. כמו תכנית פשוטה, ספטמבר מאפשר לבעלי עסקים קטנים לתרום פטורות ממס מטעם עובדים זכאים, ועובדים לא ישלמו מסים על הסכומים מעבידים תורם מטעמם עד שהם לוקחים הפצות מהתכנית בעת פרישתם.

כמעט כל עסק קטן יכול להקים SEP. זה לא משנה איך כמה עובדים יש לך או אם העסק שלך בנוי כמו בעלות, שותפות בלעדית, תאגיד או מלכ”ר. בכל שנה, אתה יכול להחליט כמה לתרום למען העובדים שלך, כך שאתה לא נעול על תרומה אם העסק שלך יש שנה רעה. בעלים של העסק הם גם עובדים שקולה יכולים לתרום עובדים לחשבונות שלהם.

בסך הכל, תכנית ספטמבר היא אפשרות טובה יותר עבור עסקים קטנים רבים, כי זה מאפשר תרומות גדולות יותר וגמישות רבה יותר.

ומם הכנסת סולו 401 (k) s: אם אתה בתחום תחרותי ורוצה למשוך את הכישרונות הטובים ביותר, ייתכן שתצטרך להציע תכנית פרישה, כגון שני שתוארו לעיל. עם זאת, מעסיקים אינם נדרשים להציע הטבות פרישה לעובדים שלהם. אם לא תעשה כן, בדרך זו אתה יכול לשמור על פרישה משלך מבלי לערב את העובדים שלך היא דרך רוט או IRA המסורתית, אשר כל אחד עם הכנסה ותעסוקה יכול לתרום.

אתה גם יכול לתרום כדי IRA מטעם של בן זוגך. רוט IRAs מאפשרת לך לתרום לאחר מס דולרים ולקחת הפצות פטורות ממס על פרישה; המסורתי IRAs מאפשרות לך לתרום דולרים לפני מס, אבל תצטרך לשלם מס על הפצות. הסכום המרבי שאתה יכול לתרום כדי IRA ב 2018 הוא 5500 $ (6500 $ אם אתה 50 ומעלה).

לבסוף, אם העסק הקטן שלך אין לעובדים הזכאים לכך שאינו בן הזוג, אתם יכולים לתרום סולו 401 (k).

לפתח אסטרטגיית יציאה עבור העסק שלך

זה אולי נראה מוזר כי פיתוח אסטרטגיית יציאת עסק צריך להיות אחד השיקולים הראשונים שלך כאשר תכנון פרישה. אבל חשבתי על זה: העסק הקטן אתה מבלה בניין החיים שלך עשוי להיות הנכס הגדול ביותר שלך. אם אתה רוצה שזה קרן הפנסיה שלך – ולהפסיק עבודה – עליך לחסל את ההשקעה שלך. כדי להכין למכור יום עסקים אחד קטן שלך, זה צריך להיות מסוגל לפעול ללא התראה מוקדמת. זה אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל לחשוב על איך להשיג מטרה ועל איך למצוא את הקונה הטוב ביותר עבור העסק הקטן שלך.

תנאי שוק ישפיעו על היכולת שלך למכור את העסק שלך. אולי אתה רוצה לבנות גמישות לתוך תוכנית הפרישה שלך, כך שאתה יכול למכור את המניות שלך במהלך השוק חזק או לעבוד יותר למי למיתון להיטים. אתה בהחלט רוצה להימנע מכירת מצוקה: בעיה אחת תיתקל אם לחכות עד הרגע האחרון כדי לצאת העסק שלך הוא כי הפרישה המתקרבת שלך תיצור את הרושם של מכירת מצוקה בקרב קונים פוטנציאליים ואתה לא יהיה מסוגל למכור החברה בפרמיה.

בשורה התחתונה

יותר משליש של בעלי העסקים קטנים שנסקרו ב 2014 אמרו שהם לא רוצים לפרוש, רבע אמר שהם לא מתכוונים לפרוש, יותר משליש אמר שהם מתכוונים לחלק את זמן הפרישה שלהם בין עבודה לפנאי, ועוד מחצית מ אמרו שהם היו מתקשים לפרוש לגמרי. גם אם אתה בקרב בעלי עסקים קטנים רבים אשר מתכננים להמשיך לעבוד, הקמת תוכנית פרישה עבור העסק הקטן שלך הוא רעיון טוב כי זה נותן לך אפשרויות – ויש להם אפשרויות אומר תרגישו יותר מרוצה, מה דרך שתבחר .

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.