אתה צריך לשלם את המשכנתא שלך לפני שאתה פורש?

Home » Real Estate » אתה צריך לשלם את המשכנתא שלך לפני שאתה פורש?

אתה צריך לשלם את המשכנתא שלך לפני שאתה פורש?

זה אידיאלי כדי לשלם את המשכנתא שלך לפני שפרש, אבל לפעמים זה לא אפשרי. יש לך אלטרנטיבות.

רוב האנשים עדיפים שלא משכנתאות פרישה. רק מעטים יחסית יקבלו שום הטבת מס בגין חוב זה, ואת התשלומים יכולים לקבל יותר קשים לנהל על הכנסה קבועה.

אבל פורש משכנתא לפני שאתה פורש זה לא תמיד אפשרי. מתכננים פיננסיים ממליצים ליצור תוכנית ב ‘כדי להבטיח שאתה לא מסיים עני ועשיר במזומן הבית.

למה פרישת משכנתא ללא בדרך כלל הכי טוב

הריבית על המשכנתאות לניכוי מס טכנית, אבל משלמי המסים חייב לפרט כדי לקבל את הפסקה – ורצון פחות, עכשיו שהקונגרס כמעט הוכפל ניכוי סטנדרטי. הוועדה המשותפת של הקונגרס על מיסוי מעריך 13.8 מיליון משקי בית ייהנו ניכוי ריבית משכנתא השנה, לעומת יותר מ -32 מיליון בשנה שעברה.

עוד לפני רפורמה במס, אנשים מתקרבים פרישה לעתים קרובות יש פחות תועלת המשכנתאות שלהם לאורך זמן כמו תשלומים עברו מלהיות בעיקר עניין להיות בעיקר על קרן.

כדי לכסות את תשלומי המשכנתא, גימלאים קרובות צריך למשוך יותר מקרנות הפנסיה שלהם מאשר הם היו אם המשכנתא נפרעו. משיכות אלה יופעלו יותר מסים, תוך הפחתת בבריכה של כסף כי גימלאים צריך לחיות.

לכן תכנן פיננסיים רבים ממליצים ללקוחותיהם לשלם למטה משכנתאות ועדיין עובדים כך שהם נטולי חוב בעת פרישתם.

יותר ויותר, אם כי, אנשים לפרוש בגלל כסף על בתיהם. שלושים וחמישה אחוזים ממשקי הבית שבראשם אנשים בגילאים 65 עד 74 יש משכנתא, על פי סקר של הפדרל ריזרב של כספים לצרכן. אז לעשות 23 אחוז מאותם 75 ומעלה. בשנת 1989, את הפרופורציות היו 21 אחוז ו 6 אחוז, בהתאמה.

אבל ממהרים לשלם את המשכנתאות הללו לא יכול להיות רעיון טוב, גם.

אל תעשו את עצמך עני

יש אנשים שיש להם מספיק כסף חיסכון, השקעות או קרנות פרישה כדי לשלם את ההלוואות שלהם. אבל רב יצטרך לקחת חלק מכובד של אותם הנכסים, אשר יכול להשאיר אותם קצרות במזומנים למקרי חירום או הוצאות מחייה בעתיד.

“אמנם יש בהחלט יתרונות פסיכולוגיים הקשורים להיותו משכנתא ללא, כלכלית, הוא אחד המקומות האחרונים אביים לקוח לשלם את המוקדמות,” אומר מתכנן פיננסי מוסמך מיכאל סיקון של הפסגה, ניו ג’רזי.

משייכות גדולות מסוג זה עלולות לדחוף אנשים לתוך סוגר מס גבוהים בהרבה ולגרום חשבונות מס עצומים. כאשר לקוח הוא עשיר מספיק כדי לשלם את המשכנתא ואת רוצה לעשות זאת, CFP כריס חן של Waltham, Massachusetts, עדיין ממליצה להפיץ את התשלומים לאורך זמן לשמור על מסים למטה.

לעתים קרובות, אם כי, אנשים בעמדה הטובה ביותר כדי לשלם את משכנתאות עשויים להחליט שלא לעשות זאת כי הם יכולים לקבל החזר טוב יותר על כספם במקום האחר, מתכננים אומרים. כמו כן, הם לעתים קרובות אלה אמידים מספיק כדי להיות משכנתאות גדולות שעדיין להעפיל ניכויי מס.

“משכנתאות רבות יש פעמים בריבית זולה הניתנים לניכוי ולכן לא יכול להיות שווה משתלם אם תיק ההשקעות שלך לאחר מסים יכולים להקדים אותו,” אומר CFP סקוט א בישוף של יוסטון.

כאשר התמורה אינה אפשרית, למזער את המשכנתא

עבור רבים פרישה, לשלם את הבית פשוט אינו אפשרי.

“התרחיש ‘משאלת לב’ במקרה הטוב הוא שהם יצטרכו מציאה במזומן באמצעות ירושה או כזה יכול לשמש כדי לשלם את החוב,” אומר CFP רבקה L. קנדי ​​של דנבר.

בשינה היקרה לוס אנג’לס, CFP דוד Rae מציע ללקוחות-עמוס משכנתא למחזר לפני שהם פורשים כדי להקטין את התשלומים שלהם. ( מימון מחדש קל יותר בדרך כלל לפני פרישה מאשר אחרי.)

“Refinancing יכול להפיץ את יתרת המשכנתא הנותרת שלך על פני 30 שנים, מקטין מאוד את החלק של התקציב שלך שזה אוכל,” אומר ריי, שמשרדיו נמצאים במערב הוליווד.

אלה שיש להם הון עצמי משמעותי הבנויים בבתיהם יכולים לשקול משכנתא הפוכה , מתכננים אומרים. הלוואות אלה יכולים לשמש כדי לשלם את המשכנתא הקיימת, אך לא תשלומים נדרשים ואת המשכנתא ההפוכה אינה חייבת להיות השתלמה עד הבעלים מוכרים, מעבירים החוצה או מתים.

פתרון נוסף: לצמצם לחסל או לפחות להפחית חוב המשכנתא. CFP קריסטין ג סאליבן, גם של דנבר, מעודדת את לקוחותיה לשקול אפשרות זו.

“אל תשלה את עצמך שהילדים הגדלים שלך יחזרו לבקר כל הזמן,” סאליבן אומר. “בוודאי לא שומרים מספיק מרחב ונוחות להם לחזור לגור איתך!”

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.