ביטוח רעידות אדמה: האם אתה באמת צריך את זה?

Home » Insurance » ביטוח רעידות אדמה: האם אתה באמת צריך את זה?

ביטוח רעידות אדמה: האם אתה באמת צריך את זה?

אתם עשויים לחשוב כי אם אתה גר בקליפורניה, אתה אף פעם לא תושפע רעידת אדמה. סוג זה של חשיבה עלול לגרום לך להיות מוכנים צריכה רעידה אדמה פעם להתרחש במדינה שלך. האמת היא כי רעידת אדמה יכולה להתרחש ולגרום נזק לרכוש שלך כמעט בכל מדינה. בעוד רעידות אדמה הינן שכיחות יותר במדינת קליפורניה, הם יכולים להתרחש בכל מדינה. בעוד רעידות אדמה רבות הם קטנים מכדי שיוכלו להתגלות או הרגיש, הגיאולוגי האמריקני דיווח כי בשנים שבין 2002 ו 2012, רעידות אדמה התרחשו 23 מדינות ארצות הברית.

רעידות אדמה אלה היו בסדר גודל 4.0 ומעלה. רעידות אדמה עם שהיקפו גדול מ 6 יכול לגרום נזק משמעותי בתים ורכוש אחר וכן פציעות ואפילו אובדן חיים.

נזקי רעידות אדמה הוא בדרך כלל לא מכוסה בפוליסת בעלי בתים טיפוסיים כך שאם אתה גר באזור המועד לרעידות אדמה, מומלץ לבדוק את השגת כיסוי. ביטוח רעידת אדמה יכסה נזק לדירה ותוכנו שנגרם נזק מן רעידת אדמה כגון קירות כי התמוטטות או חפצי ערך כי נהרסים בתוך הבית שלך. עם זאת, כמה ניזק עלול לא להיות מכוסה, כגון שום הצפה שעלולה לגרום. זה יהיה תלוי בשפה של המדיניות. אתה תמיד צריך לקרוא את המדיניות שלך בזהירות רבה כדי לדעת מה מכוסה. אם יש ספק, לשבת עם סוכן ביטוח ויש לו לעבור על תנאי הפוליסה שלך איתך.

למה אתה צריך ביטוח רעידות אדמה?

מדיניות של בעל הבית שלך אינה מכסה נזק שנגרם על ידי רעידת אדמה.

אתה חייב גם לרכוש המלצת כיסוי רעידת אדמה או לרכוש פוליסה בנפרד עבור ביטוח רעידת אדמה. אל תעשה את הטעות של לחשוב כי תוכל להסתמך על סיוע אסון הממשלה כדי לעזור לך להתאושש הפסדים רעידת אדמה. הממשלה תוכניות אסון, כגון FEMA, נועדו לדאוג לצרכים מיידיים כגון מזון, ביגוד, סיוע רפואי מקלט זמני.

עם זאת, מחדש את הבית שלך והחלפת התוכן שלך תלויה בך. גם אם אתה מקבל הלוואה בריבית נמוכה דרך FEMA כדי לעזור לך לבנות מחדש, זה עדיין צריכה להיות נפרע. אם אתה גר באזור מועדי רעידת אדמה, הדרך היחידה לרכוש והתכנים שלך יכוסו היא באמצעות ביטוח רעידת אדמה.

מי צריך ביטוח רעידות אדמה?

האם כולם צריכים ביטוח רעידת אדמה? רק אתה יכול לקבוע זאת. אנשים רבים, במיוחד לאנשים שאינם גרים רעידת אדמה באזורים מועדים לבחור שלא לקבל כיסוי זה. היה מוכן לשלם עבור כיסוי רעידת אדמה כמדיניות יכולה להיות די יקרה. Deductibles יכול להיות ככל 10 אחוזים משווי הבית שלך ובמקרים מסוימים אף יותר. רק יודע שאם אין לך ביטוח רעידת אדמה, בנייה מחדש את הבית שלך והחלפת כל חפצי הערך שלך יגיע מהכיס שלכם. באזורים מועדים רעידת אדמה במערב ארצות הברית כוללים קליפורניה, וושינגטון, אורגון וכמה מקומות בנבאדה, ויומינג ויוטה. ישנן גם מדינות בסיכון לאורך קו הגבול החדש מדריד כולל מיזורי, אילינוי, טנסי, ארקנסו, דרום קרוליינה ו קנטאקי.

כמה ביטוח רעידת האדמה אתה צריך?

כמה ביטוח רעידת אדמה שאתה צריך יהיה תלוי המצב האישי שלך כוללת את העלות של בנייה מחדש את הבית שלך אתה צריך לסבול אובדן גמור, החלפת התוכן שלה.

קח מלאה של התכולה שלך ופריטים יקרים ערך כדי לקבוע את הסכום הדולרי היית צריך להחליף אותם. אם אינך יודע את הערך של הבית ואת התוכן שלך, זה יכול להיות רעיון טוב יש הערכה נעשתה כדי לוודא שאינך נמצא תחת מבוטח. בנוסף לשיקום ביתך והחלפת תכולתו, יצטרך גם כיסוי עבור הוצאות מחיה נוספות כגון לינה ומזון זמניים תוך ביתך במעמד תיקון או לשקם.

מי מציע ביטוח רעידות אדמה?

מדינת קליפורניה מציעה ביטוח רעידת אדמה באמצעות רשות רעידת האדמה בקליפורניה (CEA). חברות ביטוח פרט במדינה יכולות לבחור להשתתף CEA. לפי החוק, אם חברת ביטוח מציעה ביטוח דירה במדינת קליפורניה, הוא חייב גם להציע ביטוח רעידת אדמה.

מיני-מדיניות זמינה גם אשר רק לכסות בדירתך, למעט פריטים כגון פאטיו, ברכות או מבנים מנותקים אחרים. זה הוצג בשנת 1996 על ידי המחוקק בקליפורניה בניסיון לשמור פרמיות רעידת אדמה סבירות עבור בעלי הבתים.

לא כל חברות הביטוח של בעל הבית בכל המדינות תימכרנה לך ביטוח רעידת אדמה או כהמלצה למדיניות של בעל הבית שלך או כמדיניות נפרדת. חלק מחברות הביטוח של בעל הבית כי לעשות ביטוח רעידת אדמה המוצעות כוללות משפחה אמריקאית, חוות המדינה GeoVera ביטוח.

פוליסות ביטוח רעידת אדמה זמינות עבור בעלי בתים, בעלי יחידת Condo, בעלי בתים לשוכרים ניידים. אתה יכול לבחור את סכום הכיסוי שאתה צריך, כמו גם אפשרויות לניכוי. נציג חברה המייצג את ספקית ביטוח רעידת האדמה תוכל לספק תרצו יותר פרטים אודות אפשרויות כיסוי ושיעורים. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף לגבי סיוע מדינת רעידת אדמה, אתם יכולים לבקר את אתר FEMA .

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.