דרכים מעולות למציאת דיירים עבור ההשכרה

Home » Real Estate » דרכים מעולות למציאת דיירים עבור ההשכרה

דרכים מעולות למציאת דיירים עבור ההשכרה

אם אתה רוצה למצוא שוכרים במהירות להשכרה שלך, דיירים פוטנציאליים צריכים להיות מסוגלים למצוא אותך. למד חמש שיטות פופולריות למלא חלל ריק, כמו גם ארבע שיטות ונכונות.

5 השיטות הנפוצות למציאת דיירים

להלן חמש הדרכים הפופולריות ביותר למצוא שוכרים עבור נכס המניב שלך. המטרה של שיטות אלה היא להגיע לכמה שיותר אנשים כדי למצוא דייר במהירות.

1. מצא דיירים על אתרי השכרה

האינטרנט הוא דרך מצוינת להגיע אל ההמונים. אתרים כמו קרייגסליסט Trulia מאפשרים לך לפרסם את הרישום בחינם עבור ההשכרה. רישומים אלה אינם אז לכל מי שיש לו גישה לאינטרנט שמחפש דירה באזור שלך. הדייר הפוטנציאלי הוא מסוגל להמשיך לצמצם את קריטריון החיפוש מבוסס על מחיר שכיר, או מספר חדרי השינה וחדרי האמבטיה.

אם אתם מעוניינים לקבל דיור מסובסד על ידי הממשלה, לרבות סעיף-8, אתרים כמו Socialserve.com יכול לעזור לך להגיע לשוק זה. אם יש לך אתר משלך, אתה חייב גם לוודא לרשום את הנכס לשם הקפד להפנות לכתובת אתר האתר שלך במודעות האחרות שלך.

2. השתמש מדיה חברתית כדי למצוא שוכרים

מיליוני אנשים משתמשים באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק, Instagram וטוויטר. אם יש לך חברה, אתה צריך ליצור דף פייסבוק, חשבון Instagram ו- חשבון טוויטר עבור זה.

אם לא, אתה יכול להשתמש בחשבונות האישיים שלכם כדי לאפשר לאנשים לדעת שיש לך נכס להשכרה. אתה יכול לרשום את הנכס שלך על של Facebook.com בשוק, פרסם עדכון סטטוס על חשבונך, פרסם תמונה של השכרת Instagram או שולחים טוויט לעוקבים שלכם באמצעות טוויטר.

3. תן נדלן מצא דיירים בשבילך

עבור שירותיהם, ברוקרים בדרך כלל גובים עמלה של כ להשכרה של חודש אחד, לפעמים יותר.

אולי כדאי לראיין שתיים או יותר מתווכים כדי למצוא את האחד אתה הכי נוח רישום השכירות שלך עם.

אמנם זה עשוי להיות הדרך היקרה ביותר לפרסם את הנכס שלך, זה יכול לחסוך לך הרבה טרחה וכאב ראש של התמודדות עם דיירים פוטנציאליים. הנכס שלך יופיע גם על MLS.com (מספר רישום Service), אשר יגדיל את החשיפה.

4. מצאו דיירים על ידי מתן תמריצים

אנשים אוהבים את הרעיון של ביצוע עסקה או הנחה. אתה יכול להציע טלוויזיה בחינם או בדמי שכירות מוזלים אם דייר נע עד תאריך מסוים. טלוויזיח 250 $ אולי נראה יקר, אבל אם אתה גובה 950 $ דמי שכירות, ואת הטלוויזיה מקבל מישהו לעבור בעוד חודש קודם לכן, אתה בעצם חוסך לעצמך 700 $, ואת כבונוס נוסף, הטלוויזיה תהיה מהפחתת המס הנחה עבור השכרת הנכס.

5. להגיב במהירות דיירים פוטנציאליים

אתה צריך להגיב דיירים פוטנציאליים מיד. אם אינך להתקשר או לשלוח דוא”ל דייר בחזרה מייד, אחר משכיר או מתווך יהיה.

אם אתה לא רוצה לתת את מספר הטלפון האישי שלך, אתה יכול להגדיר חשבון חינם ב- Google Voice אשר יקצה לך מספר טלפון חדש כי ניתן להגדיר לצלצל אל קווי הטלפון הקיימים שלך. תמורת תשלום חודשי קטן, אתה יכול אפילו להגדיר מספר חיוג חינם, כוללים תא קולי, השכרות באמצעות אתרים כגון Kall8.com.

אפשרויות דומות קיימות עבור הדוא”ל.

4 שיטות ניסו אמנם עבור דיירי מציאה

להלן ארבע שיטות הארומתרפיה למצוא דיירים כדי למלא המשרה הפנויה שלך. שיטות אלו אינן מכוונות להגיע להמונים. במקום זאת, המטרה של ארבע גישות אלה היא לצמצם ב על דיירים פוטנציאליים אשר נוטים יותר להיות מעוניין לגור באזור הספציפי שבו מההשכרה שלך ממוקמת.

1. מצא דיירים בעיתון

כמה דיירים פוטנציאליים עדיין מחפשים נכסים מניבים בעיתון. פרסם המשרה הפנויה שלך בסופי השבוע, ובמיוחד, על יום ראשון, כי זה כאשר עיתונים לראות את התנועה הרבה ביותר.

מודעות השכרה בעיתונים הם זעירות, כך יהיה לך רק כמה שורות כדי להפוך את הנכס שלך להתבלט. השתמש בקיצורים למילים כמו שינה (BR) ומכונת כביסה / מייבש (W / D) כדי לחסוך מקום.

 הצבת מודעה בעיתון תעלה כסף, אבל זה עוד דרך להגדיל את החשיפה של הנכס שלך.

2. לפרסם על לוחות מודעות מקומיות

שים את פליירים עבור ההשכרה בקהילת כשהנכס שלך ממוקם. זה יכול לכלול לוחות מודעות בחנויות מכולת, כנסיות, מכבסות, ותחנות אוטובוס.

מאחר שאנשים יהיו עוברים ליד העלון במהירות, להשתמש בכותרת נועזת וגדולים, תצלומי צבע כדי למשוך עניין הכרוז. על החלק התחתון של העלון, כולל מדמיע-offs עבור אנשים כדי לקחת. דמעה-offs אלו צריכות לכלול את כתובת הנכס, מספר חדרי שינה פרטי הקשר שלך.

3. מצאו דיירי מפה לאוזן

אין לזלזל בכוחה של המילה המדוברת. אם יש לך דיירים נוכחיים, להודיע ​​להם שיש לך משרה פנויה. הם עשויים להיות אחות, דודה, או אח שמחפש מקום חדש לגור.

כמו כן, לומר לאחיך, אחות, מספרה, בוס, וגם מכונאי כי יש לכם נכס להשכרה. תמיד יש פליירים איתך כך שתוכל למסור אותם החוצה בעת הצורך. אתה אפילו יכול להציע עמלת הפניה לתת תמריץ גדול.

4. מקום “השכרה” שלט על חלון

אתה אמנם לא תגיע להמונים על ידי הצבת שלט “להשכרה” בחלון, אין ניזק עושה את זה גם. עובר אורח עשוי להיות מעוניין או אולי מכיר מישהו שמחפש לשכור באזור. ודא מספר טלפון ניתן לקרוא בבירור ממפלס הרחוב.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.