האם אתה מוכן לקנות בית?

Home » Finance » האם אתה מוכן לקנות בית?

האם אתה מוכן לקנות בית?

סוף שבוע זה האתגר נערך לקנות בית. ישנן סיבות רבות מדוע אתה לא יכול להיות מוכן לקנות את הבית הזה בשנה, אך חשוב לשקול את האפשרות, ולנקוט בצעדים כדי להתכונן כדי לקנות בית. אתה לא צריך להרגיש בלחץ לתוך רכישת בית, במקום אתה צריך לחכות עד שאתה מוכן. תכנון וחיסכון עכשיו תקל בשבילך לרכוש בית בבוא העת.

1. האם אתה מוכן?

ראשית, עליך להחליט אם אתה מוכן לקנות בית. זה יכול להיות קשה לקבוע אם כדאי לשכור או לקנות. בדרך כלל אתה לא צריך לקנות בית, אלא אם כן אתה מתכנן להיות באזור במשך שלוש שנים נוספות לפחות. אם לא תוכל לקחת להיט גדול יותר מאשר אם היו שוכר. דבר נוסף שיש לשקול הוא האם אתה מוכן כלכלית לקנות בית. לא רק אתה לוקח על תשלום משכנתא או בבית כאשר אתה קונה בית, אבל גם אתה הופך אחראי לכל התיקונים שצריכים להיעשות על חשבון הבית. תיקונים ותחזוקת בית יכולים להיות מאוד יקרים ואתה צריך קרן חירום בגודל טובה לפני שאתה רוכש את הבית. תוכנית עבור עלויות בלתי צפויות ולהכין תקציב ולעמוד בו, כך שאתה לא להערים ו להתמודד עם האפשרות לאבד את הבית שלך.

2. איזה סוג של בית אתה צריך לקנות?

כאשר אתם מוכנים לקנות, ייתכן שתהיינה מספר אפשרויות שונות. אם אתה רווק, הוא עשוי הגיוני יותר לקנות דירה או בית בעיר כי יש פחות תחזוקה או אולי כדאי מקום שבו אתה יכול לקבל שותפים. אם יש לך משפחה קטנה ייתכן מסתכל לעצמם בית, אבל אתה גם צריך לשקול דברים כמו בתי ספר באזור. ייתכן גם בהתחשב בית מבוגרות כי אתם מתכננים לשפץ. אולי כדאי לבחור אופציה המאפשרת לך לגדול קצת כמשפחה. אתה בהחלט רוצה לבחור שטח שאתה תהיה נוח לגור אם בסופו של דבר היו לך ילדים, גם אם אתה רווק.

מה 3. סוג של משכנתא מתאימה לך?

שלישית כדאי לשקול את הסוגים השונים של משכנתאות זמינות. אתה צריך לבחור משכנתא בריבית קבועה, לא משכנתא בשיעור מתכווננת. משמעות הדבר היא תשלום הבית שלך תישאר זהה. בנוסף אתה צריך ללכת עם הטווח הקצר שאתה יכול להרשות לעצמך. חמש עשר הלוואות לשנה לחסוך כסף על עניין התשלומים אינם הרבה יותר מאשר על הלוואת שלושים שנה.

4. איך אוכל להכין לקנות בית?

רביעית, אם אתה לא מוכן לקנות בית השנה, אז מה אתם צריכים לעשות כדי להגיע לשם? צור תוכנית יכין לך לקנות בית. התכנית צריכה לכלול לצאת כל חוב שיש לך, תוך חיסכון של עד קרן חירום במקרה יש לך תקופה קשה לביצוע תשלום, וכן מקדמה עבור הבית שלך. לעתים קרובות אנשים עושים את הטעות של קניית בית לפני שהם מוכנים. מפרעה תמנע ממך ללכת מתחת למים על המשכנתא שלך אם הערך של הבית שלך פוחת בעתיד. במקרה הגרוע ביותר אתה עלול לאבד את הבית, או ייתכן מתחיל לכעוס על זה, משום שהוא מגביל את מה שאתה יכול לעשות. הקפד לסקור הסיבות הללו כדי לקנות או לחכות כדי לקנות בית לפני שתבצע את ההחלטה שלך.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.