האם אתה מקבל הלוואת נסיעות?

Home » Banking and Loans » האם אתה מקבל הלוואת נסיעות?

האם אתה מקבל הלוואת נסיעות?

יעדי הנסיעות המפורסמים ביותר בעולם יכולים להיות מסקרן, אבל רבים הם יקרים גם להגיע. אלא אם יש לך מצבור ענק של חברת התעופה מיילים ונקודות נסיעות, סביר להניח שאתה צריך לשלם עבור כרטיסי טיסה איזושהי בלינה גם אם תבחר אכסניה או משהו זול. בנוסף, גם אז, עדיין תצטרך לכסות מזון, פעילויות, ועלויות הובלה כמו מוניות ורכבות. בסוף היום, הוצאות אלה ואחרים לעשות לנסוע פריבילגיה לא רבים יכולים להרשות לעצמם בלי עזרה מבחוץ.

באופן לא מפתיע, רבים נוסעים שאפתן ללוות את הכסף שהם צריכים לראות את העולם. בדרך כלל, הם עושים זאת באמצעות או הלוואה אישית או כרטיס אשראי, למרות שהם עשויים גם ללוות כסף ממשפחה וחברים.

האם ללוות כסף עבור נסיעות רעיון טוב? בדרך כלל לא, אבל זה לא מונע כמה אנשים שנחושים להמשיך השיטוט שלהם. אם אתה הולך ללוות כסף כדי לנסוע, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להגדיר כמה כללי יסוד ולחקור את אפשרויות ההלוואה הטובות ביותר זמינות.

הבעיה עם שאילת כסף לנסיעות

הדעה הרווחת אומרת שאת צריכה ללוות כסף רק עבור להעריך נכסים כמו בית או עסק. מסעות גרועים יותר מאשר ההפך כי-נכס פוחת. זה לא משהו מוחשי שאתה יכול לראות או לחוש, וזה לא שווה כלום לאיש מלבדך.

אבל, עד כמה הם הזיכרונות שלך באמת שווה? אם אתה הולך ללוות כסף כדי לנסוע, הם צריכים להיות שווים הרבה.

הסיבה לכך היא, תלוי כמה אתה לווה, אתה יכול להיות החזר היתרה בכרטיס הלוואה או אשראי שלך במשך שנים.

זכור גם שזה לא בדיוק מה שאתה ללוות תצטרך לשלם בחזרה. כמו כן תוכל להיות על קרס ריבית ועמלות ישימות.

מאז כרטיס האשראי הממוצע עכשיו יש בריבית של 17 אחוז, עמלות אלה יכולים לגדול במהירות.

אם אתה ללוות 5000 $ לטיול של חודש לתאילנד או מסע ברחבי אירופה ולקחת עשר שנים כדי להחזיר אותו באותו קצב, למשל, היית צריך לשלם 90 $ לחודש עבור 120 חודשים ועלותו הכוללת של 10,811 $.

הדרך הנכונה ללוות כסף עבור נסיעות

לפני שאתם ללוות כסף כדי נסיעה, היא משלמת לשאול את עצמך אם את העלויות לטווח ארוך יהיה בעצם להיות שווה את זה. האם אתה באמת רוצה לבצע תשלומים בשיט בים התיכון שלך חמש שנים מהיום, כאשר ייתכן חיסכון עבור בית או מנסה להקים משפחה? כנראה שלא.

אבל, אם אתה הולך לקבל הלוואת נסיעות, ייתכן גם לעשות את זה בדרך הנכונה מההתחלה. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך להישאר על המסלול:

נצל Rewards כדי לשלם עלויות

אם יש לך אשראי טוב והיכולת לתכנן מראש מוקדם, אתה יכול להישען גם על נקודות תגמולים כדי לכסות חלקים של הטיול שלך. אפשר להרוויח מספיק נקודות ו קילומטרים כדי להגיע מכוסה בתי המלון הטיסה שלך אם יש לך אסטרטגיה ולדבוק בו. חקור כרטיסי תגמולים והאפשרויות שלהם, ואתה יכול לחסוך כסף על כל נסיעה ברחבי הגלובוס.

להגדיר תקציב אתה יכול לתקוע

בזמן שאתם אולי לא יודעים בדיוק כמה תצטרכו להוציא על הוצאות שונות במהלך מסעותיו שלך, אתה יכול וצריך להגדיר תקציב.

התחל עם בתי המלון הטיסה שלך ואת להבין כמה הם יעלו. משם, לעשות קצת מחקר כדי להבין עלויות מזון ופעילות ממוצעות עבור היעד שלך.

ברגע שאתה יודע מה לגבי כמה הטיול שלך יהיה להגדיר אותך בחזרה, אתה יכול לעבוד על הבטחת הכסף שאתם באמת צריכים. זה רע מספיק כדי ללוות כסף עבור טיול מלכתחילה, כך שאתה לא רוצה ללוות יותר מהנדרש.

השוואת הלוואות אישיות וכרטיסי אשראי

שתי שיטות המימון הפופולריות ביותר לנסיעה הן הלוואות אישיות וכרטיסי אשראי. בעוד הלוואה אישית מציעה ריבית קבועה, לוח סילוקין קבוע, ותשלום חודשי קבוע, כרטיס אשראי יאפשר לך לגבות טיול שלך כמו שאתה הולך להחזיר רק את הסכום שאתה ללוות. כרטיסי אשראי נוטים להיות בעלי ריבית גבוהה יותר מאשר הלוואות אישיות, אך הן במוצרים פיננסיים קלים ליישום עבור מקוון.

אחד היתרונות של כרטיסי אשראי נסיעות הוא במפורש כי אתה עשוי לקבל הטבות נסיעות יקרות כמו ביטול טיול / ביטוח הפרעה, ביטוח עיכוב מטען, ולא דמי עסקה זרה. אתה יכול גם להרוויח תגמולי נסיעות או במזומן בחזרה על הוצאות הנסיעה שלך, שבו אתה יכול להשתמש בו כדי לשלם העלויות שלך או לחסוך עד להרפתקה נוספת.

עם זאת, כרטיסי אשראי נסיעות לבוא עם שיעורי ריבית גבוהה שיכולה להפוך את עלויות הנסיעה שלך לעלות באופן דרמטי. מסיבה זו, אתה יכול להיות שעדיף עם כרטיס אשראי בריבית נמוך או אחד המציע 0 אחוזי אפר על רכישות לזמן מוגבל.

אם אתה מחליט על כרטיס אשראי או הלוואה אישית, לוודא להשוות את כל האפשרויות שלך וכיצד הם מחסנית במונחים של תגמולים, הטבות, שיעורי ריבית ותשואות. העולם ממתין, אבל הטיול הטוב ביותר הוא זה אינו להרוס את כספינו.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.