האם אתה שומר על הכסף נפרד נישואין?

Home » Budgeting » האם אתה שומר על הכסף נפרד נישואין?

כדאי לשלב חשבונות או לשמור את הכסף הפרד?

האם אתה שומר על הכסף נפרד נישואין?

מצאת מר או גב ‘נכון, שעברת לגור יחד אתה מתחיל לשתף את חייכם. אבל כדאי לשתף בחשבון הבנק שלך? כרטיסי אשראי שתף? פתח חשבון פרישה משותף?

בואו נסתכל הפרו של ו con של של שיתוף מתערבבים הכסף שלך.

של פרו של מיזוג הכסף שלך ביחד

יעדים משותפים – אתה והשותף שלך תצטרכו לחלוק את יעדים פיננסיים. אולי שניכם נדר כדי לשלם את המשכנתא שלך בתוך 10 שנים.

אולי שניכם רוצים לפרוש יחד בשנת 2035. או אולי אתה פשוט רוצה לחסוך 5000 $ לפני שיש לך תינוק. כשאתה כבר comingled הכסף שלך, אתה יותר קנוי כל הצלחה המשותפת של אחרים.

ניהול ספרים – לעקוב אחר הכסף של שני אנשים יכולים לקבל מבולגן, במיוחד אם אתה מנסה להיות אולטרה-ספציפי. תארו לעצמכם את השיחה הזאת עם השותף שלך: “אתה חייב לי חצי שטרות השירות אתה חייב לי חצי מצרכים ואני לא רציתי פידו; בגרסה הקלה מגיע מתוך המשכורת שלך..”

מעקב הוצאות הופך הרבה יותר קל כאשר אתה זורק את הכסף שלך לתוך סיר אחד משותף.

דגמים אך רע – הצטרפות כספים יכולים לעזור לך והשותף שלך להשיג את התחושה של “אנחנו” ולא “שלו” ואת “שלה.” זהו סמל כי אתה מתקרב חיים כצוות או ליחידה.

תן-וקח – ככל שתתקדם בחיים, אתה והשותף שלך יהיה גם חוויה דועכת וזורם בהכנסות שלך.

לפעמים, אתה עשוי להרוויח יותר השותף שלך עושה, ובזמנים אחרים, בן הזוג יכול להיות המפרנס הגבוה. הצטרפות הכספים שלך מונעת ממך “להתחשבן” עם אחד אחר.

בניית משפחה – ילדים הם פרויקט משותף סיכון האולטימטיבי. זה ירגיש כמעט בלתי אפשרי לחלק את הכסף שאתה מוציא על ג’וניור.

אם תוכנית ביטוח הבריאות של הילד שלך מגיע יתרונות העבודה של אבא, זה נחשב כחלק מתרומתה של אבא? אם אמא בדרך כלל שעוני הילד אבל היום היא צריכה בייביסיטר, אין הוא לשלם, או היא כי עלות משותפת?

שוויון מפחית – יחסיך נשארים עם התחושה די איום אם אחד מכם היה את הכספים לטוס להוואי בעוד אחרים נאבקים כדי להסתדר. לערבוב הכספים שלך מוריד את הסיכון כי אחד מהשותפים ירגישו את הלחץ כדי “לשמור על קשר עם” או “תקציב עד” ברמה של אחרים.

נקודות Rewards – כרטיסי אשראי רבים מציעים תגמול גבוה יותר לאחר שתוציא מעל גבול מינימום מסוים. אם אתה משלם כרטיסי האשראי שלך בכל חודש מלא (לא לבצע איזון!), אתה יכול להפיק תועלת שיתוף כרטיס אשראי והאצת התגמולים שלך. זה אולי נשמע כמו סיבה טיפשית – זה בהחלט לא סיבה מספיק חזקה כדי להחליט לשתף כרטיס אשראי עם מישהו – אבל מאז זוגות רבים נהנים הפריבילגיה הזאת, חשבתי שאני אדבר על זה.

קון של של Co-מתערבב הכסף שלך

פסד של קבלת החלטות בודדות – מישהו אחר יהיה לשקול על כל הרכישות שלך. בעוד השותף שלך כנראה לא אומר כלום על הוצאות הכרחיות, השותף שלך עלול לנסות להטיל וטו הרצון שלך לבלות 150 $ במספרה או $ 400 עבור מערכת סטריאו לרכב חדשה.

בואו למבוי סתום – אתה והשותף שלך אולי צריך כמה שיחות רגישות לפני שאתה מתערבב כספינו. תצטרך לדון נחות כמו: “האם את הכסף שהרווחתי לפני שנפגשנו נחשב רק שלי, או כמו שלנו האם החוב כי הבאתי לתוך מערכת היחסים שלנו נחשב רק שלי, או כמו שלנו?” זה אפשרי אתה יכול לבוא למבוי סתום סביב נושאים אלה.

אסטרטגיות השקעה שונות – השותף שלך עלולות להיות א-המחפש ביטחון שמעדיף להשקיע באגרות חוב, תקליטורי חשבונות שוק הכסף, בעוד שאת מי שנוטל סיכונים שמעדיפים להשקיע בקרנות שווקים מתעוררים או לקנות מניות בודדות. כשאתה מצטרף כספים, אתה והשותף שלך תצטרך להסכים על אסטרטגית השקעה. מה שמוביל באופן מושלם לתוך הנקודה הבאה שלי …

הקצאת תיק – תיק משלך יכול להיות יחסית מאוזן באופן מושלם כדי גילך ומטרות, אבל ברגע שאתה לשלב את הכספים אתה עשוי לגלות כי שניכם צריכים לאזן בכבדות. שוחח עם רואה החשבון שלך לפני שתערוך שינויים משמעותיים, כמו מציאת איזון זה יש הפוטנציאל לעורר כמה שלכות מס כבדות.

סיכון אשראי – אם שני השמות שלך הם על כרטיס משכנתא, אשראי או הלוואה לרכב אחד מבני הזוג מתרחק ממנו, השותף הנותר יהיה תקוע ביצוע כל התשלומים. אחרת, הן של עשרות האשראי שלך יקבל dinged.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.