הדרכים הטובות ביותר לעשות כסף לבלוגים למתחילים

Home » Online Business » הדרכים הטובות ביותר לעשות כסף לבלוגים למתחילים

הדרכים הטובות ביותר לעשות כסף לבלוגים למתחילים

אתה באמת יכול להרוויח כסף בלוגים ידי סיבוב בתחומי העניין האישי שלך, ידע, או ניסיון לתוך הכנסה ריאלית באינטרנט?

קרוב לעשור לאחר המשבר בוול סטריט, אנשים עדיין מוצאים את זה קשה להתאושש הפסדים בעבר להתפרנס. פחות ופחות מאיתנו יכול לסמוך על תעסוקה קבועה, לאורך כל חייהם, ועבור מי הם כל כך בר מזל, השכר וההטבות (אם בכלל) הם בקושי מספיק כדי לענות על הצרכים הבסיסיים שלנו.

עבודה, מישהו שנית? באמריקה, משפחות שני מפרנסים הן הנורמה, אבל חושבות על ההרס זה היה הורס לי על חיי היומיום שלך. אתה כל כך מותש עד שתגיע הביתה מהעבודה, אתה בקושי מספיק זמן ואנרגיה כדי להכין ארוחת ערב ולעזור לילדים עם שיעורי הבית שלהם. אפילו הופך קשה אם אתה עובד ביותר ממקום אחד, אם בערבים או בסופי השבוע.

המציאות היא שאנחנו עוברים כלכלה עצמאית ו חלטורה שבו יותר ויותר אנשים עושים כסף על התנאים שלהם באמצעות מולת צד. וזה של הצד הפופולרי ביותר מזרז הוא ליצור נוכחות באינטרנט ולעשות בלוגי כסף.

אין זה מפתיע כי יותר ויותר אנשים מחפשים מידע על איך להתחיל עסק מקוון כדי ליצור הכנסה נוספת (או אפילו הכנסה במשרה מלאה) באינטרנט.

האינטרנט הפך בלוגים המיינסטרים, עד לנקודה שבה ייתכנו למעלה מחצי מיליארד בלוגים באינטרנט כפי שאתה קורא את המאמר הזה.

בעוד דור ההכנסה אינו הסיבה היחידה (או אפילו את הסיבה הטובה ביותר) בלוג, הזדמנויות קיימות עבור אנשים כדי ליצור הכנסה נוספת עם בלוג.

אם אתה חדש בלוגים או רק לאחרונה התחלת בלוג, מזל טוב! אני מקווה המוטיבציה העיקרית שלך היא לספק תוכן בעל ערך עבור הקוראים שלך כי ככה אתה תקים מעמד מומחה בנישה שלך לטווח הארוך.

עם זאת, אין שום דבר רע בלהרוויח קצת כסף באמצעות בלוגים וכמה שיטות פשוטות קיים מקבל את הכדור מתגלגל.

זה צריך ללכת בלי לומר שכדי להרוויח כסף עם בלוג עדיף להתחיל על ידי בחירת שוק נישה רווחית; משהו שם הוא שוק מוכח כי מצטלב עם, אינטרסי התשוקות שלכם, ומומחיות.

ברגע שעשית את זה, זה רק עניין של מקבל תנועה לאתר, בניית רשימת מנויי הדוא”ל שלך, להרוויח כסף באינטרנט. בואו נסתכל קצת הדרכים המהירות, הקלות, והכי רווחיות אתה ca להרוויח כסף באינטרנט באמצעות בלוג.

1. גוגל אדסנס

גוגל אדסנס עשוי להיות הדרך המהירה וקלה למתחילים להתחיל להרוויח הכנסה פסיבית עם בלוג. הרעיונות הבסיסיים מאחורי AdSense הוא שאתה יכול להציג מודעות Google באתר האינטרנט שלך כאשר מבקרים לוחץ על המודעות האלה אתה מקבל אחוז מעלויות המודעה. אתה כבר בהחלט ראית מודעות באתרי האינטרנט של אנשים אחרים; אתה יכול לקבל את המודעות הללו יופיעו בבלוג או באתר שלך גם כן.

AdSense היא רשת פרסום קונטקסטואלית שמעמידה שותף (עסקים) מודעות באתר שלך. קל להגדיר-כל מה שאתה צריך לעשות הוא להעתיק ולהדביק קוד שניתן לך מגוגל במקומות תרצה שהמודעות יופיעו באתר האינטרנט שלך.

אז גוגל תציג מודעות ממפרסמים שמתאימים לתוכן באתר שלך, כך אידיאלי המבקרים באתר שלך רואים מודעות רלוונטיות.

אל תדאגו כי נישת הבלוג שלך לא תוכל לצייר מודעות איכותיות לאתר שלך. Google AdSense היא אחת הרשתות הגדולות ברשת, כך שאתה אמור לקבל רשימה מספיק בריאה של אתרי לחיצים כדי למשוך את קהל הקוראים שלך.

ו- Google הוא חכם מספיק כדי להציג מודעות רק באתר שלך רלוונטיות לתוכן האתר שלך, כך שבמקרים רבים זה יכול לשפר את חוויית המשתמש באתר שלך ואת המודעות יכולות להיות מועילות.

רק לוודא את התוכן שלך הוא באיכות הגבוהה ביותר!

למרות AdSense היא אופציה פופולרית, אני חושב ששיווק שותפים נוסף הוא גם דרך מצוינת לעשות כמעט מקוון הכנסה פסיבית.

2. השותפים של Amazon

השותפים של Amazon הוא תכנית השותפים בתוך הבית הוקמה ארוך המנוהלת על ידי מסיאטל Amazon.com-the הקמעונאית המקוונת הגדולה ביותר בעולם כיום.

הוא מציע לבלוגרים ההזדמנות להרוויח עמלות על ידי פרסום מוצרי אמזון על המבקרים שסופק על-ידי אתר האינטרנט שלך קליקים מהבלוג שלך Amazon.com ולבצע רכישה.

הרעיון הבסיסי עם השותפים של Amazon הוא שאתה יכול לקבל קישור למעקב ייחודי לך מקשר כל מוצר נמכר על Amazon.com. אם מישהו לוחץ על הקישור בבלוג שלך וחוזר אמזון רוכש את הפריט, אתה זוכה עם המכירה.

ישנן דרכים רבות בהן ניתן לקדם את המוצרים אמזון באתר האינטרנט שלך. אתה יכול לכלול את קטלוג מוצרים (משך מ Amazon.com) בבלוג שלך, אתה יכול לכתוב סקירות ולקשר את המוצרים שאתה ממליץ על אמזון, ואתה יכול לקבל דף משאבים מומלץ באתר; רק כדי שם כמה.

האזהרה אחד על Associates היא שזה כנראה שמתאים בלוגרים שכותבים על סחורה, מוצרים קמעונאיים וקניות קצת הוגן. מבחינה הגיונית, זה יעזור הביצועים שלך אם מבקרים מגיעים לאתר שלך כבר נטייה הקנייה.

התוכנית פועלת על ידי מקבל קישורים אמזון, באנרים, או יישומונים (למשל מצגות, “המועדפים שלי”, “יישומון רשימת המשאלות”) גבי הדפים שלך.

מוסף אחת הוא שאם מישהו לוחץ על קישור מהאתר שלך אמזון ובסופו של דבר לקנות מספר פריטים (לא רק את הפריט אתה מקדם) אז היית מקבל קרדיט על המכירה כולה! תארו לכם להמליץ ​​על הספר באמזון, המבקר הולך אמזון לקנות ספר – ובעוד שהם שם הם בסופו של דבר לקנות טלוויזיה חדשה, סוני פלייסטיישן, וכמה דברים אחרים … אתה מקבל קרדיט על כל מכירות. לא רק זה אלא וכל מכירות שנעשו 15 הימים הבאים מלקוח הנזקפות לזכות גם לך.

דרך נוספת להרוויח כסף עם אמזון היא על ידי פרסום ספרים דיגיטליים על אמזון קינדל.

3. שיווק שותפים עבור מוצרים דיגיטליים

כפי שציינתי לעיל, על הדרכים האהובות שלי להרוויח כסף באינטרנט הוא על ידי קידום מוצרי מידע דיגיטליים כמו שותפים.

בדיוק כמו Amazon.com הוא שוק של טוב פיזי נמכר באינטרנט; יש גם בשווקים של מוצרים דיגיטליים הנמכרים באינטרנט, כמו גם.

אחד השווקים המוצר הדיגיטלי הפופולרי ביותר הוא Clickbank.com . ניתן לחפש בשוק Clickbank למוצרים הקשורים בשוק שלך ולקדם אותם באתר האינטרנט שלך, לכתוב סקירות, וכו ‘

בדיוק כמו עם אמזון, אם מישהו לוחץ על הקישור וחוזר וקונה את המוצר שאתה מקדם, היית מקבל עמלה תמורת אחוזים מהמכירה.

תכונה אטרקטיבית אחת המקדמות מוצרי מידע דיגיטליים היא כי העמלות נוטות להיות גבוהה יותר מזה של מוצרים פיסיים; החל מקום מ 10% ל 50% או אפילו גבוה יותר. כדוגמה, אם מישהו מוכר מוצר מידע דיגיטלי עבור 500 $ עם עמלה 50% – אתה יכול להרוויח 250 $ לכל מכירה. זה גבוה בהרבה עמלות על מוצרים פיסיים בשל שולי רווח הגבוה.

4. יצירת ספרים אלקטרוניים ומוצרי מידע

בלוגים רגילים הוא מגרש האימונים האידיאלי ליצירת ספרים אלקטרוניים , עדיין אחת הצורות הפופולריות ביותר של מוצרי מידע נמכר על ידי יזמים באינטרנט היום.

קחו למשל את הבלוגים שלך כמידע “חינם” שאתה מציע לקוראים כדי להפגין את המומחיות שלך. עם הזמן, הם הופכים את האוהדים שלך מוכנים חומר מעמיק יותר. זו ההזדמנות שלך להרוויח כסף-ידי הצגת הספרים האלקטרוניים שלך למכירה לצד הבלוג בחינם.

רק לוודא כי הספר האלקטרוני בונה על-אל פלט הבלוג שלך פשוט לשוב לעסוק במה שהם כבר ראו! אחרי הכל, האנשים האלה עכשיו משלמים לקוחות יקבלו נסער עם מידע ישן. בהמשך, תוך כדי להתבסס יותר חומר לארכיון שלך הופך יותר נרחב, סקר הקוראים שלך כדי לראות את הנושאים שהם יהיו מעוניינים ללמוד עוד על ואפשרות מה הנושאים של ספרים אלקטרוניים שהם יהיו מעוניינים לרכוש.

שוב, אתה יכול למכור ספר אלקטרוני במחיר גבוה בהרבה ספר ותועלת סדירות בין שולי רווח גבוהים בהרבה.

5. הצעה אחד על אחד אימון

זוהי אחת הדרכים המהירות וקלות אתה יכול להפוך את המומחיות שלך לתוך כסף. העובדה שאתה מפרסם בלוג ומתן מידע בשוק שלך גורמת לך מומחה בנישה שלך. במקרים רבים אנשים רוצים לקבל ייעוץ אישי ישירות מן המומחים בשוק שלהם.

אתה יכול פשוט להקים דף בבלוג שלך מציע אחד על אחד אימון כדי לענות על כל שאלה שיש להם או לתת להם ייעוץ תמורת תשלום נאה.

לב שנמנעתי לשים דמות דולר ספציפית על הסכום שאתה יכול לעשות מ בלוגים. זה ירד ל מוסר העבודה שלך, היכולות שלך כסופר, היכולת שלך ליצור תנועה ממוקדת, ובהצלחה ישנה רגילה. זה קצת כמו בייסבול: כולם שיחקו אותה בתור ילד, רק חלק קטן להגיע לכדור במכללה, מספר קטן עוד יותר להיות מקצועי, אבל רק את הקרם של היבול עושה את זה כדי המטבעות העיקריים.

אתה צריך להחליט היכן “במגרש של הגדולים” בלוגים אתה רוצה לגמור.

המציאות היא כי ככל שיותר ויותר אנשים מכל רחבי העולם באים באינטרנט, כך קשה יותר יהיה לקבל תשומת לב באינטרנט ולייצר הכנסה. זו הסיבה שזה כל כך חשוב להתמקד בבניית רשימת הדוא”ל שלך, כך שתוכל לעקוב אחר עם המבקרים שלך, לבנות מכירות יחסים ולהגדיל.

עם זאת, ישנם סיפורי הצלחה רבים מספור בחוץ, ואת הנוסחה להצלחה היא פשוטה להפליא. זה פשוט תלוי בך כדי לגמור עם זה!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.