החל המכללה החיסכון כאשר מדובר בילדים מבוגרים

Home » Finance » החל המכללה החיסכון כאשר מדובר בילדים מבוגרים

החל המכללה החיסכון כאשר מדובר בילדים מבוגרים

זה בהיגיון אם אתה יודע הרבה בכלל על השקעה ופיננסים אישיים. אם אתם מתכוונים לחסוך עבור ההשכלה הגבוהה של ילדיך, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתחיל מוקדם – מוקדם ככל האפשר.

הסיבה היא פשוטה – זה הכול עניין של כוח של ריבית דריבית. כשאתה לחסוך כסף לעתיד, והוא מרוויח תשואה, ואם אתה בוחר להשקיע תשואות אלו, זה מאיץ.

אם לשים בצד 100 $ ב 7% ריבית, למשל, זה הופך 107 $ אחרי שנה, אבל אחרי שנה נוספת אתה צריך 114.49 $ – זכית 7.49 $ במקום 7 $ באותה שנה שנייה. לאחר שלוש שנים, אתה צריך 122.50 $ – באותה שנה השלישית רווח 8.01 $ במקום 7.49 $. זה ממשיך ללכת וללכת ככה, לשנה גדל אחרי שנה – במהלך השנה השמונה עשרה, והוא מרוויח 22.11 $ על משלה, פשוט יושב שם.

אם לשים בצד 100 $ ב 7% שנתי בתמורה הם עושים דבר אלא לחכות 18 שנים, זה יהיה שווה 338 $ כשאתה הולך לסגת ממנו.

אבל מה קורה אם אתה לא יכול – או לא – להתחיל לחסוך עבור ההשכלה הגבוהה של ילדכם כאשר הם ממש צעירים? מה אם אתה לא להתחיל לחסוך עד 10 גיל, לתת להם רק שמונה שנים עד למכללה?

ובכן, אם אתה לשים בצד 100 $ ב 7% שנתי בתמורה הם עושים דבר אלא להמתין 8 שנים, זה יהיה שווה רק 171.80 $.

תראה את ההבדל? רק מחכה 10 שנים כדי לשים בצד כי 100 $ עולים ילדכם 166.20 $ בהכנסות מהשקעות.

זהו ללא ספק רעיון מצוין להתחיל לחסוך צעיר אם אתה הולך לחסוך, אבל מה אתה עושה אם זה לא אופציה?

מה אם אתה רק עכשיו הבנת כי הילד שלך הוא שמונה ולהכות צלילים גבוהים במבחנים הסטנדרטיים שלהם ולהביא תעודות כוכבים הביתה ואתה להבין כי במכללה כנראה צריך להיות בעתיד של הילד הזה ואיך אתה הולך לשלם על זה?

מה אם הילד שלך הוא 10 ואתה סוף סוף יש לו עבודה טובה, עבודה ממש טובה, ועכשיו יש לך את מרווח הנשימה כדי לחסוך עבור דברים כמו קולג בפעם הראשונה?

מה אתם עושים אם אין לך את היתרון של כל זה זמן ריבית דריבית?

הנה תוכנית המשחק.

שמור מה שאתה יכול, החל עכשיו

פתח את תכנית חיסכון 529 בקולג עבור ילדך (הנה השוואה רבה של תוכניות שונות) ולהתחיל לחסוך עכשיו ולא מאוחר יותר. תעשה את זה היום, ברצינות.

רק לפתוח את החשבון הזה, להגדיר לילדכם כמוטב, ולאחר מכן להגדיר את החשבון הזה כדי למשוך אוטומטית קצת בבדיקות לחשבון בכל חודש. גם 20 $ זה בסדר – כל מה שאתה יכול להרשות לעצמך. פשוט להתחיל עכשיו.

זה לא חייב להיות הרבה. זה פשוט צריך להיות כל מה שאתה יכול להרשות לעצמך, וזה צריך להתחיל מוקדם ככל האפשר.

להתחיל לשים כמה “מתנות” לתוך חשבון

כשזה מגיע זמן עבור הענקת מתנות, לוודא כי לפחות חלק המתנה שלהם תרומה נוספת לחשבון זה.

ניתן לעשות זאת בדרך מהנה כדי שלילדים שלך להבין מה הם שניתנו. לדוגמא, אתה יכול לתת להם צילום מוגדל של 20 $ או 50 $ או שטר 100 $ ולכתוב על זה, “זה הוכנס החיסכון לקולג שלך,” ולאחר מכן לעטוף כי עד גיליון בקופסא חולצה עם קצת נייר טישו. אמנם זה לא יהיה משהו שהם שמחים מאוד על זה כרגע, הם יזכרו מתנות אלה מאוחר יותר, כאשר הם מבינים שיש להם הלוואת סטודנט זה אלף דולרים פחות, והם ימשיכו לזכור את זה כאשר יש להם קטן בהרבה תשלומי הלוואת סטודנט כשהם מבוגרים.

אתה יכול גם לעודד קרוב אחרים לעשות את אותו הדבר. תודיע קרובים שפתחת מכללת חשבון חיסכון עבור הילד ולתת להם את המידע הדרוש להם כדי לתרום. זמן אותם לעשות את אותו דבר – הם יכולים פיסיים לתת לילד שטר 10 $ מצולם או כל דבר יחד עם מתנה צנועה כמה הם נהנים עכשיו.

Lean לתוך אפשרויות מימון אחרות

חשוב לזכור כי ישלם עבור מכללה אינו רק שילוב של מה שתשמור מעלה הלוואות לסטודנטים. ישנן אפשרויות רבות אחרות כי הילד שלך יכול לנצל כשהם מוכנים ללכת לבית הספר.

למשל, בתי ספר רבים מציעים מענקים ומלגות מסוגים שונים לסטודנטים נכנסים המבוססים על צורך ועל כשרון פיננסי. אם אתה במצב שבו מדובר במאבק אמיתי לחסוך, אתה עשוי לגלות כי בית הספר מציע לילדכם הענקה דואגת לחלק את העלות של ספר. אין להניח כי הכל יהיה בצורה של הלוואות.

במקביל, הילד שלך יכול לבקש מלגות באופן עצמאי. שוב, אם אתם נמצאים במצב מבוסס צורך, המהווה סיבה שכיחה נאבק עם חיסכון לקולג, יש מלגות רבות עבורו ילדכם עשוי להיות זכאי.

הילד שלך עלול גם רוצה להסיט חלק מסוים של כל הכנסה שהם מרוויחים בתיכון כדי עתיד המכללות שלהם. בעוד הם נמצאים בבית, אתה דואג הוצאות סבירות כגון מזון ומחסה ובגדים תפקודיים, ולכן הם צריכים להיות מסוגלים לתעל חלק מהכנסתם החיסכון לקולג.

תראה אפשרויות חינוך קריירה אחרות

אם אתה מתחיל חיסכון במועד מאוחר ואם אתה לא יכול לתרום סכומים גדולים, אתה עדיין צריך לחסוך, אבל אתה צריך לשמור את העיניים על אפשרויות אחרות מלבד חוויה במכללה מסורתית של ארבע שנים, איפה הכסף שאתה מסוגל להציל תהיה השפעה גדולה יותר.

בתור התחלה, הילד שלך אולי כדאי לחקור בלימודים במכללה הקהילה במשך שנה או שנתיים שבהן הם דואגים דרישות השכלה כללית באמת לחדד על מה שהם רוצים לעשות עם החיים שלהם לפני המעבר לבית ספר ארבע שנים כדי לסיים שלהם חינוך. קרדיטים ברמה מכללה קהילתית זולים והם בדרך כלל להעביר ישירות למכללות ואוניברסיטאות ארבע שנים רבות. זוהי דרך מצוינת להוזיל את העלויות במכללה ועדיין להרוויח כי תואר של ארבע שנים.

הילד שלך מומלץ גם לשקול ספר מקצועי . בתי ספר מקצועיים מציעים נתיב ישירות לתוך מסחר מסוג כלשהו, אשר בדרך כלל מציע שדר לתוך נתיב קריירה היטב משלם עבור ילדכם ללא החשבון של בית ספר בן ארבע שנים. קריירות רבות במרכז סביב תכנית לימודי סחר, כוללים עבודות חשמל, אינסטלציה, בנייה וניהול, אחזקת מטוס, עיבוד, עבודת HVAC, ובתחומים רבים אחרים.

בית ספר מקצועי בדרך כלל לוקח הרבה פחות זמן מאשר באוניברסיטה ארבע שנים ובדרך כלל מציב אנשים ישירות לסוג מסוים של תוכנית חניכה שבו הם לומדים את כל הפרטים הקטנים של הנוסעת סחר מקצועית. העלות הכוללת של ספר מקצועי היא הרבה פחות מאשר בית ספר בן ארבע שנים, מדי, ו 529 חיסכון בדרך כלל ניתן ליישם לסחור שכר לימוד בבית הספר.

אולי יש להם גם הזדמנויות אחרות ישירות אחרי התיכון, במיוחד אם יש להם עבודה מוצקה ולא הצלחתי להבין מה הם רוצים לעשות. אם הם בוחרים להמתין שנה או שנתיים לפני תחילת לימודיהם, כך שהם בטוחים מה הם רוצים לעשות ( “שנת הפער”), זה נותן חיסכון לקולג שלהם עוד שנה לגדול.

אל תפלו את התפיסה כי נתיב מקובל רק לאחר בתיכון היא ישירות לתוך בית ספר בן ארבע שנים.

היה תומך במהלך מכללה

שיטה נוספת של הפחתת הצורך בחיסכון במהלך השנים בקולג ‘היא לעודד את הילד שלך ללמוד בבית ספר קרוב למקום המגורים ולאחר מכן לספק את “חדר ולוח” החלק של ההוצאה בקולג ישירות. הילד ממשיך לחיות בבית ואתם ממשיכים לספק מזון, ביגוד, וצרכים בסיסיים אחרים. בדרך זו, ההוצאות רק במכללה הם לימוד וחומרי הסברה.

ברור, זה לא פתרון מושלם עבור כל המשפחות. זה דוחף את תלמידים לבחור בית ספר זה קרוב לבית מתוך תוֹעַלתִיוּת כספי ולא הבחירה הטובה ביותר המוחלטת לעתיד החינוך שלהם.

בעיקרון, ככל של היום-יום הוצאות מחיה כסטודנט במכללה עצמאי שאתה יכול לקחת על כהורה לילד שלך, הלוואות לסטודנטים פחות הם יצטרכו להתמודד עם ואת פחות בעיה שלך מאוחר מתחיל חיסכון לקולג יהיה.

סופי מחשבות

הדבר הגדול שיש לזכור הוא זה: זה אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל חיסכון לקולג ‘עבור ילדך. אתה תמיד יכול להתחיל לחסוך, גם אם המועד מאוחר, וכל תרומה חשובה.

עזרה עם בקולג שלך לא מתחילה ונגמרת עם כמה שמרת, או. ישנן דרכים רבות לעשות את הבדל כספי גדול עם אפשרויות חינוכיות קריירה בתיכון הפוסט שלהם.

בהצלחה!

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.