השקעה במלאי: קנייה ראשית ולמכור נמוך

Home » Investing » השקעה במלאי: קנייה ראשית ולמכור נמוך

למה ממלא מקום על מחיר יכול להיות טעות

השקעה במלאי: קנייה ראשית ולמכור נמוך

לקנות נמוך ולמכור גבוה. שמעת פעמי הייעוץ ספור. זהו המדריך האולטימטיבי השקעה במניות מוצלחת, מנטרה וירטואלית של משקיעים מתובלים. זה גם ההפך של מה משקיעים רבים עושים בעצם.

זה לא שהם מתחילים עם הכוונה לקנות גבוה ולמכור נמוכים. אבל לעתים קרובות מדי הם משתמשים מחיר-ו במחיר מסוים תנועה-כמו האות היחיד שלהם כדי לקנות או למכור. מניות אשר עלו לאחרונה, במיוחד אלה עם הרבה לחץ, לעתים קרובות למשוך קונים אפילו יותר, וזה ברור שמניע את המחיר עד גבוה עוד יותר.

אנשים להתרגש ממה שהם קוראים והם רוצים חלק בפעולה. הם לקפוץ לתוך מנייה שכבר נסחרת בפרמיה. במילים אחרות, הם קונים גבוה.

כאשר סוחרים Do It

סוחרים מנוסים יכולים להרוויח כסף על ידי קופץ פנימה והחוצה של המניה כי שמשך את תשומת הלב של הציבור, אבל זה לא משחק עבור חסרי ניסיון וזה לא באמת להשקיע. יש סיכון מובהק המעורבים ויש שלכות מס, כך שאתה באמת צריך לדעת מה אתה עושה. נושאים אחרים גם מעורבים, ולכן רוב המשקיעים צריכים לעזוב סוג זה של פעילות לסוחרים לטווח קצר שמצטיינים אותו ומי יודעים את החבלים המסובכים.

עבור מרבית המשקיעים, מנסה לתפוס פיסת המנייה הראוותנית האחרונה בדרך כלל אומר לשלם יותר מדי או לקנות גבוה מדי, לפעמים הרבה יותר מדי גבוה.

מכיירת נמוכה יכולה להיות החלטה רעה

הצד השני של השוק קורה כאשר המניה נפלה. רוב המשקיעים מייד רוצים לצאת מזה והם לפרוק ולמכור יחד עם שאר השוק.

אבל למכור נמוך יכולה להיות החלטה גרועה כשאתה הולך לפי מחיר לבד.

ישנן סיבות רבות מדוע מחיר המניה יורד, וחלק מהם יש בכלל מה לעשות עם חוסנן של ההשקעה. זה בדרך כלל רק עניין של היצע וביקוש, ואת זה הוא לעתים קרובות עניין של גלים של רגש, לא בהכרח פרקטי.

זו הסיבה שאתה עלול להחמיץ הזדמנות אם אתה רק לעקוב אחרי המחיר.

פרק הזמן מיד אחרי מחיר המניה נפל יכול להיות זמן מצוין לקנות נמוך אם עשית את המחקר שלך לתוך החברה, ובמיוחד אם אתה יכול לזהות  מדוע  המחיר של המניה הוא נמוך.

סיכום

אם כל מה שאתה יודע על המניה הוא מחירו, ייתכן-וכנראה-להפוך השקעה טעויות. בעיקרון, אם יש לו מלאי למעלה ריצה טובה, ייתכן שהגיע הזמן למכור, לא לקנות. אתה רוצה למכור גבוה. באופן דומה, אם מניה ירדה כמו סלע, ​​זה יכול להיות זמן טוב לצאת. קנה ולא למכור, או לקנות נמוך. אתה לא יודע מה לעשות, אלא אם כן אתה מבין ויודע הרבה יותר על החברה ממחיר המניה שלה.

הערה: תמיד להתייעץ עם איש מקצוע פיננסי עבור עַדכָּנִי המידע והמגמות ביותר. מאמר זה אינו בגדר ייעוץ השקעות והיא אינה מהווה תחליף לייעוץ השקעות. 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.