השקעת תנאים כדאי לדעת

Home » Investing » השקעת תנאים כדאי לדעת

השקעת תנאים כדאי לדעת

אחד החלקים הקשים של תחילת המסע שלך כמשקיע הוא נתקל במונחים שאתה לא מבין. זה יכול להיראות מהמם בהתחלה אבל, כמו כל דבר, ברגע שאתה מקבל את העניין, אתה מבין שאין שום סיבה לפחד. כתוצאה מכך, אני רוצה להפריש קצת זמן כדי להכיר לך חמש עשר מבחינת השקעה, כי אתה עלול להיתקל, מתן הגדרה קצרה של כל כמו גם קישור חלק מהמאמרים שלי, שם תוכל לקרוא עוד על נושא זה.

 תקוותי היא כי תוכל ללכת עם הבנה טובה יותר של המינוח כך אתה מרגיש השקעות פוטנציאליות לחקור יותר בטוחות.

השקעת תנאי התמודדות עם סוגי ההשקעות

מניות רגילות  – נתח של מניות רגילות מייצג בעלות בתאגיד נוצר באופן חוקי. ברוב החברות, קיים מעמד יחיד של מניות המייצג את הבעלות בהון משותף כולו. עם זאת, חברות מסוימות יש סוגים מרובים של מניות, כוללים שיעורים כפולים של מניות. לעתים קרובות, בכיתה אחת המניות תהיה זכויות הצבעה יותר בכיתה אחרת של המניות. בעלי המניות הרגילות זכאים לפי חלקן היחסי של הרווחים של החברה, אם בכלל, שחלקם עשויים לחלוקה כדיבידנד במזומן. המיטב של המניות הטובות נהוג לכנות מניות בלו צ’יפ כמו.

מניות בכורה  – מניות בכורה היא מעין האבטחה היברידית כי, בעוד הון עצמי טכני, מתנהגת קצת כמו מניות רגילות וקצת כמו אג”ח.

 באופן כללי, מניות בכורת וניל רגילות מונפקות לפי שווי נקוב, אומר 1000 $ למניה, ויש לו קופון קבוע, אומרים 5%. הבעלים יקבלו 50 $ לשנה עד המנייה המועדפת נגאלות, אם בכלל, מה שהופך אותו מאוד רגיש שיעורי ריבית. כתבתי מאמר המסביר כיצד לחשב את הערך הפנימי של מניות בכורה אם אתם מעוניינים בסוג זה של אבטחה.

 ישנם גם סוגים שונים של מניות בכורה כגון מניות בכורה להמרה.

אג”ח  – איגרת חוב מייצג כסף לווה למנפיק האג”ח. בדרך כלל, המנפיק אג”ח מבטיח להחזיר את סכום ההלוואה העיקרית כולה ביום בעתיד, ידוע כמועד הפירעון, ולשלם הכנסות ריבית בינתיים מבוסס על שיעור הקופון. ישנם סוגים רבים של אג”ח כולל אג”ח ריבוני חוב ממשלתי, כגון איגרות חוב ממשלתיות, אג”ח מוניציפאלי ללא מס, אגרות חוב קונצרניות, אג”ח ו חיסכון כגון אג”ח חיסכון EE הסדרה והקשר חיסכון הסדרה ט. ישנן אג”ח בדירוג השקעה, את AAA ההוויה הגבוהה אג”ח מדורג, וכן, בצד השני של הספקטרום, אג”ח זבל. אם אתה לא רוצה לקנות אג”ח בנפרד, אתה יכול להשקיע בקרנות אג”ח.

נדל”ן  – נדל”ן הוא נכס מוחשי, כגון קרקעות או מבנים, כי הבעלים יכולים להשתמש או לאפשר לאחרים להשתמש בתמורה לתשלום המכונה להשכרה.

השקעת תנאי התמודדות עם סוגי מבני השקעות

קרנות נאמנות  – קרן נאמנות היא תיק נקווה. משקיעים לקנות מניות או יחידות בקרן נאמנות ואת הכסף מושקע על ידי מנהל תיקים מקצועי. הקרן עצם מחזיקה במניות הבודדות, במקרה של קרנות פרייבט, או אג”ח, במקרה של קרנות אג”ח, עם המשקיעים בקרן נאמנות קבלת דו”ח שנתי בכל שנה, המפרטת את ההשקעות בבעלות, הכנסה שנוצרה, רווחי הון, הן שמומשו ושטרם מומשו, ועוד.

 אם אתם מעוניינים להבין את המכניקה של איך אחד להרכיב, לקרוא  איך בקרן נאמנות בנויה . קרנות נאמנות לא לסחור במשך היום כדי למנוע המאפשר לאנשים לנצל את השינוי הבסיסי בשווי הנכסי הנקי. במקום, קונים ומוכרים הזמנות נאספות במהלך היום ופעם השווקים נסגרו, מבוצעות על בסיס הערך המחושב הסופי לאותו יום מסחר.

קרנות סל החליפו  – הידועות גם כ תעודות סל, קרנות סל הן קרנות נאמנות נסחרות במהלך היום בבורסות כאילו היו מניות. זה אומר שאתה באמת יכול לשלם יותר או פחות מאשר השווי החזק שבבסיס בקרן. במקרים מסוימים, תעודות סל שאולי יש יתרונות מס מסוימים אבל רוב היתרונות שלהם לעומת קרנות נאמנות מסורתיות הם בעיקר נצחון של שיווק מעל חומר.

 אם אתה רוצה להשתמש בהם בתיק שלך, בסדר. אם אתם מעדיפים קרנות נאמנות מובנים באופן מסורתי בתיק שלך, בסדר.

קרנות אינדקס  – קרן אינדקס אינה סוג מובחן או מיוחד של הקרן. במקום זאת, היא קרן נאמנות רגילה, לפעמים לסחור כמו תעודת סל, המאפשר למתכנן של אינדקס לנהל את הקרן בצורה יעילה באמצעות שליטה על מתודולוגיה מנהל הפורטפוליו של הקרן משתמש כדי לקנות או למכור השקעות. לדוגמא, קרן אינדקס 500 S & P היא לא ממש פסיבית. זה מאוד פסיבי. הכללים עבורו במניות לקבל הכלולות בתיק – וזה מה שחשוב באמת כמו המשקיע בקרן אינדקס עדיין קונה מניות בודדות בלבד באמצעות מנגנון שמסתיר מהם לעיני אלא אם לחפור לתוך אחזקות – נקבעים על ידי ועדה בבית של סטנדרד אנד פורס. במהלך 13+ השנים האחרונות, הם בשקט כבר שינוי המתודולוגיה באופן היום של S & P 500 הוא, לדעתי, במופגן נחות ה- S & P 500 העבר תגרום בוודאי לא רק תשואות נמוכות ממה שהוא היה צריך שנוצר אך להעשיר יודעי דבר עשירים על חשבון משקיעי אמא ואבא. (אני כבר התייחס לזה בתור הסוד הקטן והמלוכלך של S & P 500, אשר מסכם איך אני מרגישה בקשר לזה.) בדרך כלל, קרנות אינדקס להציע הרבה הוצאות נמוכות יותר מקרנות שאינן במדד בשל העובדה שהיא רוכבת על החלטות של משקיעים אחרים, מה שהופך זה על האפשרויות הטובות ביותר עבור משקיעים קטנים, במיוחד בתוך מקלטי מס, כמו גם משקיעים אחרים בנסיבות מוגבלות מסוימות. עוד מדד המפורסם הוא מדד הדאו ג’ונס.

קרנות גידור  – קרן גידור היא ישות פרטית, בימים ההם לרוב שותפות מוגבלת אך יותר נפוץ חברה בערבון מוגבלת כמו זה האחרון התפתח להיות דה פקטו תקן בשל הגמישות המעולה שלה, כי משקיעה כסף של השותפים המוגבלים שלה או חברי בהתאם לסגנון או אסטרטגיה מסוים. לעתים קרובות, קרן גידור גובה תשלום שנתי שטוח 2% בתוספת 20% מהרווחים על שיעור משוך עם כמה שינויים אחרים כדי להגן על המשקיעים. בשל תקנות ממשלתיות שנועדו להגן על חסרי ניסיון, השקעה בקרנות גידור יכול להיות קשה עבור משקיעים רגילים ביותר.

קרנות נאמנות  – קרנות נאמנות הן סוג מיוחד של ישות במערכת המשפטית, אשר מציעה יתרונות גינת נכס אדירים, לפעמים, הטבות מס, אם מובן בתבונה. קרנות הנאמנות יכול להחזיק כמעט כל נכס שניתן להעלות על הדעת מן מניות, אג”ח, ונדל”ן לקרנות נאמנות, קרנות גידור, אמנות, ובחוות פרודוקטיבי. החיסרון הוא כי שיעורי המס קרן נאמנות נדחסים על הכנסה שאינה מבוזרת למוטב כדרך למנוע הצטברות עצומה של הון שיובילו האריסטוקרטיה אחר. כלומר, הרבה עקיצות גדולות מן הפדרלית, המדינה, וממשלות מקומיות ללא איזושהי ההקלה מתכנון נבון.

קרנות ריט  – משקיעים שמעדיפים לקנות הנדל”ן באמצעות קרן להשקעות במקרקעין, או קרנות ריט, אשר לסחור כאילו היו מניות ויש טיפול מס מיוחד. ישנם כל סוגים שונים של קרנות ריט המתמחה בכל סוגי הנדל”ן. לדוגמה, אם אתה רוצה להשקיע בנכסים במלון, אתה יכול לשקול השקעה ריט במלון.

שותפויות מוגבלות מאסטר  – MLPs, כפי שהם ידועים בדרך כלל, הם לשותפויות מוגבלות כי לסחור בדומה למניות. בהינתן טיפול מס ייחודי כללים מורכבים הסובבים אותם, משקיעים אשר אינם יודעים מה הם עושים להימנע משקיעה בדרך כלל MLPs, במיוחד בחשבונות פרישה שבו השלכות המס יכול להיות לא נעים אם לא הצליח ביד אמן.

השקעת תנאי התמודדות עם ניהול התיק

הקצאת נכסים  – הקצאת נכסים היא גישה לניהול הון כרוך פרמטרי הגדרת סוגי נכסים שונים כגון מניות (בעלות, או מניות), הכנסה קבועה (אג”ח), הנדל”ן, במזומן, או סחורות (זהב, כסף, וכו ‘ ). המקובל לחשוב כי עובדת סוגי נכסים בדרך כלל יש מאפיינים שונים דפוסי התנהגות, מקבלים את התמהיל הנכון עבור המצב של משקיע ספציפי יכול להגדיל את ההסתברות של תוצאה מוצלחת בהתאם המטרות של המשקיע וסובלנות סיכון. לדוגמא, מניות ואגרות חוב לשחק תפקיד אחר התיק של משקיע מעבר המחזיר הם עלולים ליצור.

מנדט השקעות  – מנדט השקעות הוא סדרה של הנחיות, כללים, ואובייקטיבי המשמשת לניהול תיק ספציפי או מאגר הון. לדוגמא, מנדט השקעות שימור הון נועד תיק זה לא יכול לסכן התנודתיות משמעותי אפילו אם זה אומר לקבל תשואות נמוכות.

חשבון משמורת  – חשבון במשמורת הוא חשבון כי אפוטרופוס מוסדי פועל מטעם משקיע להחזיק בתיק ניירות הערך של המשקיע. האפוטרופוס יתעד תזרימי המזומנים מריבית ומדיבידנד, להגיש הוראות מטעם המשקיע עבור ההצבעה Proxy או אירועים עסקיים, לקחת משלוח של-offs ספין ולוודא המניות בסופו של חשבון משמורת. חשבונות משמורת מוערכים ודמי משמורת אך משקיעים רבים לא מבינים שהם משלמים להם כי ברוקרים מציעים שירותי משמורת על מחירים חינם או מופחתים במקרים רבים, אם המשקיע יש גודל חשבון מינימאלי או מציב מספר מסוים של עסקות מניות בכל שנה, בהתייחסו שירותי משמורת שלהם כחשבון תיווך.

ניהול נכסי חברה  – חברת ניהול נכסים היא עסק שבעצם משקיע הון מטעם לקוחות, בעלי המניות, או שותפים. עסקי ניהול הנכסים בתוך ואנגארד הוא קונה אחד ומכירת האחזקות הבסיסית של קרנות ותעודות סל הנאמנות שלה. עסקי ניהול הנכסים בחטיבת הלקוחות הפרטיים של ג’יי.פי מורגן בונה תיקי ליחידים ולמוסדות. אני מנכ”ל של Kennon-גרין ושות ‘, אשר יפתח את שעריו בסוף 2016 כחברת ניהול נכסים עבור יחידים השווי נטו אמידים וגבוה, משפחות, ומוסדות עם 500,000 $ לפחות בנכסים investable שרוצים לשים שלהם עושר לעבוד לצד הבירה של המשפחה שלי.

רשום יועץ השקעות  – RIA היא חברה עוסקת, לפיצוי, בשעת המעשה של מתן ייעוץ, ביצוע המלצות, הנפקת דו”חות או ריהוט מנתח על ניירות ערך, במישרין או באמצעות פרסומים. יישומי אינטרנט עשירים יכולים לכלול חברות ניהול נכסים, חברות ייעוץ השקעות, חברות תכנון פיננסי, וכן שורה של מודלים עסקיים השקעה אחרים. הדבר המיוחד יישומי RIA הוא שהם מחויבים חובת אמונים לשים את הצרכים של הלקוח מעל משלהם ולא בתקן התאמה הנמוך כי חל חשבונות התיווך חייבים. עמלות ייעוץ השקעות רשומות צריכות להיות “סביר” ולגוון מן משרד המשרד.

חובת אמונים  – במערכת המשפט האמריקנית, חובת אמונים היא החובה הגבוהה ביותר המגיעה לאדם אחר. זה דורש אמון לשים את האינטרס של עיקרון (לעיתים קרובות הלקוח) מעל משלה. זה כרוך סכסוכים חוֹשְׂפָנִי עניין.

UTMA  – זהו חשבון המאורגן תחת ההעברות האחידות לחוק הקטינים של מדינה מסוימת. היא מאפשרת למבוגר לקנות נכס, שכותרתו בשמו או שלה לטובת הילד קטין, עד לילדו הקטין מגיע לגיל מסוים שנקבע תיעוד UTMA עם הישן 21 שנים להיות בגיל המותר ברוב המדינות. מבוגר עם כותרת של הנכס ידוע כאפוטרופוס ו חב חובת נאמנות כלפי הילד. היו מקרים של הורים שנתנו מניות ילדיהם, רק כדי להסתובב ולהשתמש מניות כי עבור טיפול רפואי הכרחי עבור הילד, שלימים נגררים לתוך משפט למעיילות יעילות. אם הילד הופך למבוגר ו “מאלץ דין וחשבון”, אתה צריך להיות מסוגל לייצר כל תזרים מזומנים, כל הצהרה או אחר אתה יכול להיות על הקרס לא רק את הכסף החסר, אך הערך המורכב ממה הכסף כי צריך גדל לתוך הושאר לבד בתיק.

במלאי ברוקר  – ברוקר מניות הוא מוסד או אדם או אשר מבצע לקנות או למכור הזמנות מטעם לקוח. מניות ברוקרים ליישב מקצועות – קבלת מזומנים בטוחים זוכים המפלגה הימנית ואת הביטחון מגיע המפלגה הימנית עד למועד מסוים – נגד החשבון משמורת של הלקוח שלהם. ישנם סוגים רבים ושונים של המניה נסחרת אתה יכול להגיש ברוקר המניות שלך אבל להיות זהירים לגבי ונעשה יותר מדי סומך עליהם. עסקת חליפין stop-loss, לשם המחשה, לא תמיד להגן על תיק ההשקעות שלך. בנוסף, ניתן לעתים לקנות מניות בלי מתווך באמצעות תוכניות כגון מטפטף.

המניה נסחרת  – יש לפחות עשר סוגים שונים של עסקאות מניות אתה יכול למקם עם הברוקר לקנות או למכור את הבעלות בחברות כולל הזמנות בשוק, צווי הגבלה, וכן הוראות stop loss.

מכירה בחסר  – ידוע גם כ מכיר בחסר, זה כאשר משקיע או ספסר לווית מניות או נכס אחר שהוא או היא אינו בעלים, ומוכר אותו, מקבץ את הכסף עם ההבטחה להחליף את הנכס ביום מן הימים, ומקווה הנכס ניתן רכש ירידות במחיר אז זה בעלות נמוכה יותר, ההפרש הופך את הרווח. בוצע בטעות, זה יכול לרושש אותך. בחור עני אחד היה 37,000 $ בחשבון התיווך שלו בתוך כמה שעות לא איבדו רק את הסכום כולו, אבל גילה שהוא היה חייב חברת התיווך שלו על ידי 106,445.56 $.

שולים  – ברוקרים קרובים ישאילו ללקוחות כסף כנגד הערך של מניות מסוימות, אגרות חוב וניירות ערך אחר בתוך החשבון משמורת שלהם אם הלקוח מסכים לשעבד את יתרת חשבון כולו כבטוח וכן לספק ערבות אישיות. כאשר אתה פותח חשבון תיווך, אתה צריך לציין אם אתה רוצה חשבון במזומן או חשבון שולים. אני מאמין כי כמעט כל המשקיעים צריכים להיות באמצעות חשבונות מזומנים בין השאר בשל מה שנראה סיכון העולה מן ארביטראז רגולטוריות בצורת rehypothecation. אם אתה לווה על שולים, הברוקר יכול להוציא שיחה שולית בכל רגע, מכל סיבה שהיא, בדרישה לך לשלם את חלק או את כל היתרה שלך. זה אפילו יש את הזכות למכור את ההשקעות שלך, מפעילת רווחי הון תלולים פוטנציאלי אם יש להעריך עמדות, מבלי לתת לך אזהרה מתקדמת או הזדמנות להפקיד במזומן או בניירות ערך נוספים.

תנאים הקשורים להשקעות כדי סוגי חשבונות פרישה

רוט IRA  – רוט IRA – IRA מייצג חשבון פרישה בודד – הוא סוג מיוחד של ייעוד חשבון לשים על חשבון משמורת שנותן זה כמה הטבות מס מדהימות, תוך הגבלת הסכום בו זמנית אתה יכול לתרום אותו ואת סוגי השקעות לך יכול להחזיק בתוכו אלא אם אתה רוצה להתמודד עם כמה השלכות דרקוני למדי. כסף תרם רוט IRA מגיע דולרים לאחר מס, כלומר, אתה לא מקבל ניכוי מס על זה, אבל, כל עוד אתה מבין את הכללים, תחת המערכת הנוכחית, אתה לעולם לא לשלם אגורה במסים על כל מהרווחים שהפקת מההשקעות שנערכו בתוך IRA רוט, ולא כשיצאת נסיגת רווחים אלה, למשך שארית חייך. אתה יכול לקנות מניות, אג”ח, נדל”ן, תעודות פיקדון, וכמה סוגים אחרים של נכסים בתוך IRA רוט.

IRA מסורתית  – IRA מסורתית היא סוג המוקדם של ה- IRA. משקיעים יכולים לתרום כסף לזה אם הם זכאים על בסיס מגבלות ההכנסה אינה משלמים מסים על סוגים מסוימים של רווחי השקעה המוחזקים בתוך החשבון, עד שהם נסיגה אותו באולד 59.5 שנים או נאלצת באולד 70.5 שנים.

401 (k)  – סוג מיוחד של תכנית הפרישה המוצעים על ידי מעסיקים לעובדים שלהם, 401 (k) בדרך כלל מאפשר למשקיעים לשים את כספם לעבוד בקרנות נאמנות או קרנות ערך יציבות. כמו IRA מסורתית, המשקיע בדרך כלל מקבל ניכוי מס במועד החשבון ממומן, יש גבולות שנתיים (אם כי הרבה יותר גבוה מאשר אלה על IRA מסורתית או רוט IRA), מעסיק לעתים קרובות להתאים תרומות (למשל, 50% התאמה על הראשון 6%), ואין מסים המגיעים עד שתתחילו משייכת הכספים (ישן 59.5 שנים בבית הפצות המוקדמות אך נדרשו להתחיל באולד 70.5 שנים). המונח 401 (k) מתייחס הסעיף של קוד המס שיצר אותו. בשנים האחרונות, חלה עלייה של 401 שנקראה העצמית מכוונת (k) s המאפשרת למשקיע לרכוש מניות ואיגרות חוב פרטיות בחשבון.

403 (ב)  – תוכנית פרישה כי הוא הרבה יותר כמו 401 (k) מוצע רק במגזר ללא כוונת רווח.

IRA Rollover  – כאשר עובד עוזב המעסיק שלו או שלה, הוא או היא יכולים לבחור הגלגול האיזון 401 (k) ויש לי את זה שהופקד לתוך IRA Rollover, אשר אחרת ומתנהג כמעט בדיוק כמו IRA מסורתית.

SIMPLE IRA – סוג של IRA עבור בעלי עסקים קטנים עם פחות מ 100 עובדים שרוצים להציע איזה הטבות פרישה לעובדים שלהם, אבל לא רוצים להתמודד עם המורכבות שנובעות 401 (k).

ספטמבר-IRA  – קצר עבור חשבון פשוט לעובדי פנסית פרט פרישה, ספטמבר-IRA יכול להיות בשימוש על ידי אנשי עצמאים ובעלי עסקים קטנים בנסיבות מסוימות, לאפשר להם לשים בצד משמעותי יותר כסף ממה שהם שאחרת היו יכולים להשקיע עקב הרבה מגבלות תרומה גבוהה יותר מחושב כאחוז מההכנסה.

תנאי השקעה הקשורות לחברות

דירקטוריון  – על הדירקטוריון של חברת מנהלים נבחר על ידי בעלי המניות להיזהר האינטרסים שלהם, לשכור ולפטר המנכ”ל, להגדיר את מדיניות חלוקת דיבידנדים הרשמית, ולשקול להמליץ או הצבעה נגד מיזוגים מוצעים.

ערך Enterprise  – ערך Enterprise מתייחס העלות הכוללת של רכישת כל מלאי החוב של החברה.

שווי שוק חברה  – שווי שוק מתייחס לערך של כל המניות של המניה של חברה אם אתה יכול לקנות אותם במחיר המנייה הנוכחי.

דוח רווח והפסד  – דוח רווח והפסד מראה הכנסות של חברה, הוצאות, מסים, ורווח נקי.

מאזן  – מאזן מציג נכסי חברה, התחייבויות, והון עצמי.

10-K הטופס – מסמך גילוי שנתי פירמות מסוימות נדרשות להגיש ל- SEC, הוא מכיל מידע מעמיק על עסק כולל הכספים שלה, מודל עסקי, ועוד הרבה יותר.

תנאי השקעה אחרים אולי כדאי לדעת

בורסה  – בורסה היא מוסד, ארגון, או עמותה אשר מארחת שוק קונים ומוכרים של מניות לבוא יחד במהלך שעות עבודה מסוימות לסחור אחד עם השני. הבורסה החשובה ביותר בעולם היא בבורסת ניו יורק, או NYSE. חברות שרוצות מניותיהם נסחרות “מועצת ביג”, כמו NYSE נקרא לפעמים, חייבות לעמוד בקריטריונים מחמירים. אם החברה מצליחה להמשיך לעמוד בדרישות אלה, הוא ובהמשך דה-רשום.

מחיר ל-רווח רציו  – המכונה גם יחס P / E, זה אומר לך כמה שנים זה ייקח עבור חברה כדי לשלם בחזרה את מחיר רכישתו למניה מ הרווחים לאחר מס לבד מהרווחים השוטפים ללא צמיחה. במילים אחרות, יחס P / E אומר לך כמה כסף אתה משלם עבור 1 $ של רווחים של החברה. אם חברה מדווחת על רווח של 2 $ למניה, והמניה מוכרת עבור 20 $ למניה, יחס P / E הוא 10 כי אתה משלם עשר פעמים הרווחים (20 $ למניה מחולק 2 $ למניה הרווח = 10 P / יכול להיות הפוך א) זה כדי לחשב משהו המכונה תשואת הרווח.

יחס PEG  – צורה שונה של יחס P / E כי גורמי גדילה לתוך מטרי להראות כי החברה הצומחת ב 15% לשנה ומסחר ב 20x רווחים יכולה להיות זולה יותר מאשר חברת למסחר ב 8x רווחים מתכווצת ב -10% לכל לשנה.

דיבידנד-מותאם יחס PEG  – טופס ששונה יחס PEG אילו גורמי דיבידנדים לתוך מטרי כדי להסביר את העובדה שלפעמים, צמיחה איטית היא התוצאה של חברה המשלמת את מנות משמעותיות מרווחיה בצורת דיבידנד במזומן, אשר תורם כדי תשואה כוללת.

תשואת דיבידנד  – התשואה הנוכחית של מניות רגילות בשיעור הדיבידנד הנוכחי שלה. אם מנייה נסחרת במחיר 100 $ למניה ומשלמת את 5 $ דיבידנד שנתי, תשואת הדיבידנד תהיה 5%.

תנודתיות  – תנודתיות מתייחסת המידה שבה ערך נסחר משתנה במחיר.

נגזרים  – נגזר הוא נכס נובע הערך שלו ממקור אחר.

גלו תנאים להשקיע יותר

כמובן, ישנם מבחינת השקעה רבה ככל שאתה יכול לגלות כדי לעזור לך לגדול מסע לעצמאות פיננסית. כתבתי יותר מ 1000 מאמרים באתר כדי לעזור לך ללמוד איך לנהל את הכסף שלך, לקרוא דוחות כספיים, לחשב יחסים פיננסיים, ועוד. נצל אותם.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.