חיסכון מדורג 3 פרישת טיפים 55- ל 64 ילדים בני שנים

Home » Retirement » חיסכון מדורג 3 פרישת טיפים 55- ל 64 ילדים בני שנים

חיסכון מדורג 3 פרישת טיפים 55- ל 64 ילדים בני שנים

חיסכון לגיל פרישה היא פונקציה כי הוא לשים לעיתים בהמתנה ידי אלה שמרגישים שיש להם מספיק זמן כדי להתחיל בתכנון ושמירה מאוחר. אמנם זה לא מוקדם מדי להתחיל לחסוך לפנסיה עבור כל קבוצת גיל, מי לנפול בטווח הגיל של 55-64 הם יותר מודעים לחשיבות שלו, כמו הפרישה היא קרובה. ככזה, גיל 55 עד 64 היא תקופה קריטית כדי לקבל הערכה ריאלית של איך כלכלי שהוכן אתה לפרישה.

1. להעריך אם אתה מוכן כלכלית פרישה

הערכת המוכנות הפיננסיות שלך תעזור לך לקבוע אם יש לך מוקרן גרעון והאם אתה צריך לשנות אסטרטגיות פרישה שלך, מטרות ויעדים. לשם כך, תצטרך לאסוף כמה דברים, הכוללים את יתרות כל החשבונות שלכם, שיעור מס ההכנסה שלך, השיעור הממוצע של תשואה על החיסכון שלך ומידע על ההכנסה הנוכחית שלך, כמו גם את סכום ההכנסה אתה מקרין תצטרך במהלך תקופת הפרישה שלך.

אם אתה משתתף תכנית מוגדרת-תועלת, מנהל התכנית שלך או מעסיק צריך להיות מסוגל לספק לך ההכנסה המוקרנת שלך מהפנסיה שלך.

התוצאות של השלכה יכולות להראות אם יש לך מחסור ב החיסכון לפרישה שלך, תלוי כמה זמן אתה מתכנן להוציא לפרישה וסגנון חי הפרישה המתוכננת. אם אתה מוצא כי אתה מאחורי עם החיסכון לפרישה שלך, אין סיבה לדאגה – עדיין – זה רק אומר כי כמה שינויים קיצוניים חייבים להיעשות כדי התכנון הפיננסי שלך.

שינויים אלה עשויים לכלול את הפרטים הבאים:

– קיצוץ בהוצאות היומיום במידת האפשר. למשל, צמצום מספר פעמים אתם אוכלים בחוץ, לבדר ולהאכיל החטאים שלך. לדוגמא, אם אתה לצמצם את ההוצאות על ידי 50 $ לשבוע (כ 217 $ לחודש) ולהוסיף כי לחיסכון החודשי שלך, זה יהיה לצבור כ 79,914 $ מעל 20 שנת תקופה, בהנחת ריבית מצטברת יומית של 4%. אם אתה מוסיף את החיסכון החודשי לחשבון שעבורו אתה מקבל שיעור 8% תשואה, החיסכון יהיה לצבור עד 129,086 $ לאחר 20 שנים.

– לקבל עבודה שנייה. אם יש לך מיומנות שיכול לשמש לייצור הכנסה, לשקול הקמת עסק משלך, בנוסף להמשך עם מקום עבודתך. אם אתה מסוגל לייצר מספיק הכנסות כדי להוסיף 20,000 $ בשנה כדי להפעיל תוכנית פרישה עבור העסק שלך, החיסכון יכול להיות משמעותי. במשך תקופה של 10 שנים, כי הייתה לצבור כ 313,000 $ (או 988,000 $ על פני תקופה של 20 שנים) – בהנחה בשיעור 8% תשואה.

– להגדיל את הסכום שתוסיף ביצה בקן שלך כל שנה. הוספת 10,000 $ לשנה לחיסכון לפרישה שלך תפיק כ 495,000 $ על פני תקופה של 20 שנים.

– אם המעסיק שלכם מציע תרומת התאמה תחת תכנית דחיית שכר, כגון תכנית 401 (k), לנסות לתרום הרבה כמו יש צורך לקבל את התרומה התאמה מקסימלית.

– שקול אם תצטרך לשנות את אורח החיים שתכננת לחיות במהלך הפרישה. זה עשוי לכלול המתגורר באזור שבו יוקר המחיה נמוך, נסיעה של פחות מ תכננת, למכור את הבית שלך ואת העובר לבית כי הוא פחות יקר כדי לשמור ו / או בעל פרישה עובדת במקום פרישה מלאה. (כדי לברר כיצד לחסוך כסף על ידי שינוי אורח החיים שלך, לראות תכנון חיים – יותר מסתם כסף .)

– לחדש את התקציב על מנת לשרש חלק הנחמד-מנת שתהיה ברשות ולהשאיר רק את החובה שתהיה ברשות. כמובן, הצורך עבור משפחה אחת עשויה להיות רוצים לעוד, אבל כאשר מחליטים מה לשמור, לשקול צרכים אמיתיים של המשפחה שלך.

זה אולי נראה מאתגר לעשות בלי הדברים שהופכים את החיים נעימים יותר, אלא לשקול את עלות ההזדמנות של ויתור קצת עכשיו כדי לעזור לאבטח את הכספים עבור הפרישה שלך.

דחיינות מגדילה אתגרים כדי השמירה
למרות שזה אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל חיסכון לגיל פרישה, ככל שתחכה, כך יותר קשה להיפגש המטרה שלך. למשל, אם המטרה שלך היא להציל 1 מיליון $ עבור פרישה ואתה מתחיל עשרים שנה לפני שאתה פורש, תצטרך לחסוך 27,184 $ בשנה, בהנחת שיעור התשואה של 5.5%. אם תמתין עד חמש שנים מאוחר להתחיל ואתה מתכנן לפרוש בתוך 15 שנים, תצטרך לחסוך 42,299 $ בשנה, בהנחה באותו שיעור התשואה.

2. מעריכים מחדש את תיק ההשקעות שלך

עם האפשרות של קבלת החזרים גדולים על ההשקעה שלך, שוק המניות יכול להיות אטרקטיבי, במיוחד אם אתה מתחיל מאוחר. עם זאת, יחד עם האפשרות של החזר גבוה מגיע לאפשרות של האובדן ביותר – אם לא כל – של ההשקעה הראשונית שלך. ככזה, שמתקרב לפרישה, יותר שמרני תרצה להיות עם ההשקעות שלך כי יש פחות זמן להתאושש הפסדים. שקול, עם זאת, כי מודל הקצאת הנכסים שלך יכול לכלול שילוב של השקעות משתנה רמת סיכונים – אתה רוצה להיות זהיר, אבל לא עד כדי החמיץ הזדמנויות שיכולים לעזור לך להגיע למטרה הפיננסית שלך במוקדם. עבודה עם מתכנן פיננסי מוסמך הופכת להיות אפילו יותר חשוב בשלב זה, כפי שאתה צריך למזער את הסיכון ולמקסם מחזיר יותר ממה שאתה עושה אם התחלת מוקדם.

3. לשלם את חובות ריבית גבוהים

חובות ריבית גבוהים יכולים להיות השפעה שלילית על היכולת שלך כדי לחסוך; הסכום שאתה משלם ריבית מקטין את הסכום שיש לך זמין כדי לחסוך לגיל פרישה. חשוב האם זה הגיוני להעביר יתרות הלוואה בריבית גבוהה, כולל כרטיסי אשראי, כדי חשבון עם שיעורי ריבית נמוכים. אם תחליט לשלם את ריבית גבוהה המסתובבת יתרות הלוואה, היזהר שלא לנפול למלכודת של יצירה מחדש יתרה מצטיין תחת חשבונות אלה. המשמעות יכולה להיות סגירת חשבונות אלה. לפני סגירת חשבונות, לדבר המתכנן הפיננסי שלך כדי לקבוע אם זה יכול להשפיע לרעה על דירוג האשראי שלך.

בשורה התחתונה

לאחר החיסכון לפרישה שלך על מסלול יכול לספק שביעות רצון רבה; עם זאת, חשוב להמשיך בנתיב זה ולהגדיל את החיסכון שלך שבו אתה יכול. שמירה יותר ממה שאתה מוקרן צריך יעזור כדי לכסות את כל הוצאות בלתי צפויות. אם החיסכון שלך מפגרות, לא להתייאש. במקום, לשחק בתופסת שבו אתה יכול לשקול תיקון באורח החיים שתכננת לחיות במהלך הפרישה.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.