טיפים לעריכה כלכלי לפרוש

Home » Finance » טיפים לעריכה כלכלי לפרוש

איך כלכלית היכונו פרישה

 איך כלכלית היכונו פרישה

תכננו בקפידה את ההיבטים הפיננסיים של פרישה שלך יכול להגדיל את הסיכויים כי יהיה לך את המשאבים כדי לקיים את עצמך במהלך שנות הפרישה שלך. כל תכנית הפיננסית טובה צריכה לקחת בחשבון הוא ההכנסה הצפויה שלך וההוצאות הצפויות שלך.

העצות הבאות תסייענה לך לאסוף את המידע הדרוש כדי לקבל החלטות בזמן והודיעו על הפרישה שלך.

14 טיפים כלכליים כנות לפרוש

1. חשוב איך אתה תכסה הוצאות בריאות פרישה. חלק מעובדי מזל יהיו חלק או כל כיסוי הבריאות שלהם באמצעות המעסיק או האיגוד שלהם. דפדפנים אחרים לא יעשו.

להיפגש עם נציג איחוד נציג או משאבי אנוש בארגון שלך כדי ללמוד על כל כיסויים הניתנים עבור גימלאים ואת העלות להשגת כיסוי זה. גלה בדרישות הזכאות והאם כיסוי תרחיב לקרובי משפחה.

2. בנוסף ללמוד על השגת כיסוי בריאות אפשרית מהמעסיק שלך, הערכות מאובטחות מספקים על עלות כיסויי בריאות נוספות . מחקר עלויות כרוכות Medicare , מדי. אתה לא רוצה לחוות שום הפתעות שיכולות במהירות להרבות לבזבז את התקציב שלך כאשר אתה מתכנן הוצאות הפרישה שלך.

3. מחקר עלויות ולהעריך את התאמתו של ביטוח סיעודי .

 התייעץ עם יועץ פיננסי אמין עבור קלט על ביטוח סיעודי. בחר יועץ אשר לא יקבלו עמלה על מכירת לך תוכנית.

ביטוח זה מומלץ כי מחלה לטווח ארוך או הזדקנות יכול לכרסם בתקציב הפרישה שלך במהירות, במיוחד אם אתה נשאר דיור מוגן.

אבל העלויות של ואת הכיסויים הניתנים על ידי תוכניות שונות להשתנות במידה רבה.

4. להעריך את מטרותיך לעיסוקי הפרישה שלך . לבקש את עזרתו של יועצים אם אתה זקוק לעזרת הבהרת הערכים והאינטרסים שלך. תלוי איך אתה מתכנן לבלות את שנות הפרישה שלך, את העלות של פעילויות אלה יכולים להעלות את סכום הכסף שאתה צריך כדי להציל עבור פרישה משמעותית.

כמו כן הוא חיוני כאשר אתה חושב על פרישה, כי יש לך תחומי עניין ותחביבים תרצו להמשיך. כאשר אתה מפסיק לעבוד, אתה מקבל כמויות משמעותיות של זמן אחורה. לדוגמא, חבר שהוא בעל עסק מוצלח עם עובדים רבים מצפה פרישתו כשהוא יהיה יותר זמן לאפות לחם, צילום בפועל, לקרוא, לצפות בסרטוני YouTube מטופשים לירות יעד.

5. עקוב אחר הוצאות המחיה הנוכחיות שלך . קבל תמונה מציאותית של מה שתזדקק פרישה ידי ניטור מה שאתה מוציא היום. פקטור בכל ירידות בהוצאות תוכל לחוות כגון העלויות של יוממות, מלתחת העבודה שלך, וכל הוצאת עבודה אחרת הקשורות.

במקביל, לא להיות עלות טיפשית. אתה רוצה לתכנן עבור הוצאות נוספות עבור נסיעות, לאכול בחוץ, תחביבים, פעילות אתלטית ואינטרסי פרישה אחרות עיסוקים כמו גם כל כיסוי בריאות.

6. להעריך כמה הכנסה תצטרך לקיים את אורח החיים הנוכחי שלך . הקפד לשלב גורם אינפלציה לתת דין וחשבון על עליית עלות לאורך זמן.

מומחים פיננסיים בדרך כלל הממליצים מתכננים להשקיע לפחות 85 אחוזים מההכנסה הנוכחית שלך בעת הגדרת היעד שלך להצלה. מחשבוני פרישה באינטרנט יכולים לעזור לך להתאים את החישובים האלה למצב האישי שלך.

זכור, עם זאת, כי סכום הכסף שאתה מוציא על פרישה עלול דווקא להגביר אם הזמן והאנרגיה התמקד בעבודה. נסיעה, משחק גולף ארבע פעמים בשבוע, לרכוש בית שני, או בית במדינה דרומית יכול להוסיף באופן משמעותי את דרישות התקציב שלך.

זהו המפתח בתכנון ותקצוב עבור פרישה לדעת את עצמך, האינטרסים שלך, ואיך אתה מתכנן לבלות את זמנך.

7. בדקו אם אתם רוצים לעבוד פרישה.  להיפגש עם יועץ קריירה להעריך אפשרויות ולהשיג סיוע עם הערכת ההכנסה קשורה אם אתה מתכנן לעבוד. סקרים מצביעים על כך עבודה במשרה חלקית או רודף קריירה שנייה בתור עם התשוקות של גמלאי יכולים לשפר את שביעות רצון פרישה.

קריירות כמה מעבר ביתר קלות מאשר לאחרים לתוך פרישה. סופרים עצמאיים, למשל, לא יכולים להפסיק לכתוב, רק לקבל פחות עבודה. מומחי בריאות יכולים לעבוד יום אחד בשבוע.

8. למי שנים רבות מיום הפרישה, ודא שאתה ולהתחיל לתרום פרישה מתכננת בהקדם האפשרי כדי לאפשר את כוחו של הרכבה. ככל שתקדים להתחיל לתרום לטובה.

בדוק עם המעסיק שלך, מדי, כמו מעסיקים רבים להתאים חלקית קרנות עובדים לחסוך לפנסיה. אתה תרצה לנצל את המשחק עבור כפי שנים רבות ככל האפשר.

9. מניחים בצד עד כמה הכנסה ככל האפשר על כל יום משכורת לבנות ביצה בקן פרישה הגדולה ככל האפשר. זה פתגם עתיק יומין, אבל לשלם את עצמך הראשון הוא תכנון פרישה חכם.

10. כדי להבהיר שאלות לגבי תשלומים עבור זמן שבו לא השתמש כבוי או תמריצי פרישה אחרים , במיוחד כאשר אתה מתחיל לחשוב על פרישה, להיפגש עם צוות משאבי אנוש שלך. ארגונים מסוימים מציעים תמריצים לעובדי כשאנשים לפרוש מוקדם.

אתה תרצה לנצל כל דבר המעסיק שלכם מציע אם זה הגיוני פיננסי בשבילך. שמור על קשר עם מה ההנפקה של המעסיק שלך כאפשרויות פרישה מוקדמות בדרך כלל יש מסגרת זמן מוגבלת לפני שהם לפוג.

11. להיפגש עם נציגי הפנסיה שלך, 401 (k) או 403 (ב) ספקים לקבלת מידע אודות אפשרויות לחלוקה ואומדנים של זרמי ההכנסה הצפויות שלכם מההשקעות שלך.

12. אלא אם כן אתה מאוד מתמצא לגבי השקעות, להיפגש עם יועץ פיננסי כדי לחקור תמהיל נכסים מתאימים לגיל שלך, תאריך פרישה צפוי, וסיבולת סיכון.  Advisors אשר גובה תשלום סביר להתייעצות הם לרוב אובייקטיביים יותר יועצי פיצוי עמלות המבוססות על בחירות ההשקעה שלך. נציגי חברות השקעה רחבות בניהול החברות שלך 401 (k) או 403 תוכניות (ב) יכולים להציע עצות חשובות לגבי הקצאת נכסים.

13. אם אתה מחזיק חלק ניכר מתיק שלך במלאי של החברה שלך, לשקול גיוון במיוחד כאשר אתה מתקרב לפרישה. אתה לא רוצה חלק גדול החיסכון לפרישה שלך קשר בהשקעות אחד.

14. הערכת הכנסה מן הביטוח הלאומי שלך ולחקור אפשרויות תזמון תחילת התשלומים. התייעץ במחשבון SSA כדי להעריך את התשלומים תקבלו מהביטוח הלאומי.

אתה יכול לפרוש עם הכסף שאתה צריך לשלם עבור חיים ארוכים ומאושרים. החל מוקדם ככל האפשר הוא המפתח. אלו הן ארבע עשרה הצעדים שאתה באמת לא רוצה לדלג עושה על זה מסע אל לפרישתו שלך.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.