כיצד לבחור פוליסת ביטוח חיים ועל מה, כדי למנוע טעויות

Home » Insurance » כיצד לבחור פוליסת ביטוח חיים ועל מה, כדי למנוע טעויות

הבחירות בפוליסות ביטוח חיים יכולות להיראות מביכות, והם קשים להבנה במבט הראשון. קשה לדעת בדיוק איפה להתחיל.

אתה צריך להתחיל עם שאלה מטעה קל שנשמעה: האם אתה צריך ביטוח חיים בכלל? התשובה המפורטת שלך לשאלה זו יכולה לעזור לך להחליט איזה סוג של ביטוח חיים כדי לרכוש, בהנחה שאתה מחליט שאתה צריך את זה.

אם תחליט שאתה צריך ביטוח חיים, אז השלב הבא הוא ללמוד על הסוגים השונים של ביטוח חיים וכדי לוודא שאתה קונה את סוג המדיניות הנכון.

מטרת ביטוח חי הסיבות אתה צריך אולי זה

צרכי ביטוח החיים משתנים בהתאם למצב-the האישי שלך אנשים שתלויים בך. אם אין לך תלויות, אתה כנראה לא צריך ביטוח חיים. אם אינך לייצר אחוז משמעותי של ההכנסה של המשפחה שלך, אתה יכול או לא יכול צריך ביטוח חיים.

אם המשכורת שלך חשובה בתמיכת המשפחה שלך, לשלם את המשכנתא או חשבונות חוזרים אחרים, או לשלוח את הילדים לקולג, כדאי לשקול ביטוח חיים כדרך להבטיח חובות הכספיים אלה מכוסים במקרה של המוות שלך.

איך סיקור כמה אתה זקוק

קשה להחיל ככלל אצבע, מכיוון שכמות ביטוח חיים אתה צריך תלויה בגורמים כגון מקורות האחרים שלך הכנסה, כמה תלויים יש לך, החובות שלך, ואת אורח החיים שלך. עם זאת, קו מנחה כללי אתה עלול למצוא שימושי היא להשיג מדיניות זה יהיה שווה בין חמש 10 פעמים השכר השנתי שלך במקרה של מוות שלך. מעבר להנחיה כי, ייתכן שתרצה לשקול ייעוץ מקצועי תכנון פיננסי כדי לקבוע כמה כיסוי להשיג.

סוגי פוליסות ביטוח חיים

כמה סוגים שונים של פוליסות ביטוח החיים זמינים, כוללים כל חיים, טווח חיים, חיים משתנים, וחיים אוניברסליים.

חיים שלמים מציעים הוא יתרון מוות ושווה מזומנים אבל הוא הרבה יותר יקר מאשר סוגים אחרים של ביטוח חיים. בפוליסות ביטוח חיים מסורתי כולו, פרמיות תשתנה עד ששילמת את המדיניות. המדיניות עצמה היא בתוקף עד מותך, גם אחרי ששילמת את כל הפרמיות.

סוג זה של ביטוח חיים יכול להיות יקר בגלל עמלות ענקיות (אלף דולרים בשנה הראשונה) ודמי להגביל את ערך המזומנים בשנים הראשונות. מאז עמלות אלה בנויות לתוך נוסחות השקעה המורכבות, רוב האנשים אינם מבינים עד כמה מהכסף שלהם הולכים לתוך הכיסים של סוכן הביטוח שלהם.

פוליסות חיים משתנים, סוג של ביטוח חיים קבוע, לבנות קופת מזומנים כי אתה יכול להשקיע בכל אחת האפשרויות המוצעות על ידי חברת הביטוח. שווי מילואי המזומנים שלך תלוי כמה טוב בהשקעות אלה עושות.

אתה יכול לשנות את כמות הפרמיה שלך עם מדיניות ביטוח חיים אוניברסלית, צורה אחרת של ביטוח חיים קבוע, באמצעות חלק ברווחים שנצברו שלך כדי לכסות חלק מעלות הפרמיה. ניתן גם לשנות את סכום הטבת המוות. לקבלת גמישות זו, תשלם דמי ניהול גבוהים יותר.

כמה מומחים ממליצים אם אתה מתחת לגיל 40 שנים ואין להם נטייה משפחתית עבור מחלה מסכנת חיים, אתה צריך לבחור עבור ביטוח לטווח, אשר מציעה יתרון המוות אך אין ערך מזומנים.

עלויות ביטוח החיים

ביטוח חיים יקר לפחות צפוי להיות מתוכנית ביטוח חיים קבוצתי של המעסיק שלך, בהנחה המעסיק שלך מציע אחד. פוליסות אלה הן בדרך כלל מדיניות לטווח, כלומר אתה מכוסה כל עוד אתה עובד עבור מעסיק. מדיניות מסוימת ניתן להמיר עם סיום.

עלות סוגים אחרים של ביטוח החיים משתנה מאוד, תלוי כמה אתה קונה, סוג של מדיניות תבחר, הפרקטיקות של החתם, וכמה עמלה החברה משלמת לסוכן שלך. העלויות שבבסיס מבוססות על טבלאות אקטואריות המקרינים תוחלת החיים שלך. אנשים בסיכון גבוה, כגון אלה שמעשנים, סובלים מעודף משקל, או יש כיבוש או תחביב מסוכן (למשל, עף), ישלמו יותר.

פוליסות ביטוח חיים לעתים קרובות יש עלויות נסתרות, כגון דמי ניהול ועמלות גדולות, כי אתה לא יכול לברר על עד לאחר שתרכוש את המדיניות. יש כל כך הרבה סוגים שונים של ביטוח חיים, ולכן חברות רבות המציעות פוליסות אלה, כי אתה צריך להשתמש יועץ ביטוח בתשלום בלבד אשר, תמורת תשלום קבוע, יהיה בעיון את המדיניות השונה הזמינים לך ולהמליץ ​​על אחד בצורה טובה ביותר לצרכיך. כדי להבטיח אובייקטיביות, היועץ שלך לא צריך להיות מזוהה עם שום חברת ביטוח מסוימת וצריך לא מקבל עמלה מכל מדיניות.

אדם 30 בן בריא יכול לצפות לשלם כ 300 $ לשנה עבור 300,000 $ של ביטוח חיים ארוכים. כדי לקבל את אותה כמות של הכיסוי לפי פוליסת ערך מזומנים יעלה מעל 3000 $.

בשורה התחתונה

בעת בחירת ביטוח חיים, להשתמש במשאבי האינטרנט כדי לחנך את עצמך על יסוד ביטוח חיים, למצוא מתווך שאתה סומך, אז יש את המדיניות המומלצת המוערכת על ידי יועץ ביטוח בתשלום בלבד.

בעולם באיכותם יועץ פיננסי סוזי אורמן מאמינה שאם אתה רוצה ביטוח, לקנות ארוך; אם אתה רוצה השקעה, לקנות כהשקעה, ולא ביטוח. אין לערבב בין השניים. אלא אם כן אתה משקיע מאוד מתמצא ולהבין את כל ההשלכות של הסוגים השונים של פוליסות ביטוח חיים, אתה כנראה צריך לרכוש ביטוח חיים ארוך.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.