כיצד להסיר את שמך מנקודת חתם הלוואה

Home » Credit and Debt » כיצד להסיר את שמך מנקודת חתם הלוואה

כיצד להסיר את שמך מנקודת חתם הלוואה

אם אתם קוראים את זה, אתם בוודאי חוויתם החרטה cosigners. אתה הבנת את זה cosigning כי כרטיס אשראי או הלוואה עבור יקירכם לא היה רעיון טוב ואתה רוצה להסיר את שמך החוב. הסרת שמך הלוואת חתם לא תהיה קלה, לחובות מסוימים זה עלול אפילו לא יהיה אפשרי.

Cosigning הלוואה או כרטיס אשראי בעצם אומר הבנק כי אתה מוכן לבצע תשלומים אם האדם האחר לא.

Cosigning גם אומר שהבנק יכול לרדוף אותך לתשלום גם אם האדם האחר קבצי פשיטת רגל או נפטר לפני פירעון החוב.

ככלל, הבנק לא להסיר את שמך חוב חתם אלא אם האדם השני הוכיח שהם יכולים להתמודד ההלוואה בעצמם. תחשוב על זה: אתה לעולם לא נתבקשת cosign אם הלווה האחר הראה יכולת זו מההתחלה. אולי דברים השתנו מאז. הבנק בהחלט רוצה הוכחה.

הסרת השם שלך מהלוואת חתם

קבל שחרור ערב . הלוואות לחלקם יש תכנית תשחרר חובת ערבות לאחר מספר מסוים של תשלומים בזמן רצופים נעשה. שנים של תשלומים בזמן נראה כי הנורמה. קרא מסמכי ההלוואה שלך כדי לראות אם יש איזשהו סוג של תוכנית הקשורים ההלוואה. לחלופין, קוראים מלווה ולשאול אם משהו כזה חלה על ההלוואה שלך.

למחזר או לאחד . אפשרות נוספת היא שיש ללווה האחרת למחזר את ההלוואה לתוך שמם. כדי להעפיל למחזר, הלווה צריך להיות היסטוריית אשראי טובה מספיק הכנסה כדי לבצע את התשלומים החודשיים של ההלוואה החדשה. האיחוד נפוץ עם הלוואות לסטודנטים. אם הלווה זכאי, הם יכולים להשתמש הלוואת קונסולידציה לשלם את ההלוואה אתה חתמת.

הלוואת החתם המקורית עדיין תהיה רשומה על דוח האשראי שלך, אבל זה צריך לציין את החשבון נסגר שולם במלואו. תשלומים – ואת אי-תשלום – על הלוואת קונסולידציה לא ישפיעו לך אם שמך אינו מופיע על ההלוואה.

למכור את הנכס ולשלם את ההלוואה . אם אתה שותף חתם על הלוואה הביתה או המכונית לבין אדם אחר לא עושה את התשלומים על פי הצורך, ייתכן שתוכל למכור את הנכס (במכונית או בבית) ולהשתמש בכסף כדי לשלם את ההלוואה. השם שלך חייב להיות על הכותרת כדי למכור את הנכס לאדם אחר.

להסיר את שמך כרטיס אשראי

חברת כרטיסי אשראי עלולה ברצון להסיר את שמך מכרטיס האשראי אם אין איזון על הכרטיס. עם זאת, אם יש איזון, תצטרך לשלם את זה לפני שאתה יכול לעשות סוגים אלה של שינויים בחשבון.

להעביר את היתרה . השואל האחר תוכל להעביר את היתרה בכרטיס אשראי זה בשמם בלבד. לאחר האיזון מועבר, לסגור את כרטיס האשראי כך חיובים עתידיים לא ניתן שבוצעו בחשבון. כדי לשמור על חיובים עתידיים מלהיות עשה, אתה יכול לשאול את חברת כרטיס האשראי כדי להוסיף הערה במערכת שלהם המציין כי חשבון כרטיס האשראי לא צריך להיות מחדש.

לשלם את היתרה עצמך . זה לא יהיה כיף לשלם את היתרה בכרטיס אשראי אתה לא עושה ולא תועלת. עם זאת, לשלם את היתרה עדיפה הורס דירוג האשראי שלך ויש להם אספני חוב לרדוף אותך. אתה אפילו יכול לסגור את החשבון או את חברת כרטיס האשראי להקפיא את מסגרת האשראי, כך אין חיובים עתידיים יכולים להתבצע לכרטיס, במיוחד בזמן שאתה מנסה להיפטר האיזון.

להסיר את שמך מזויף הלוואה

כאשר אדם אהוב זייף את החתימה שלך על הלוואה, זה מכניס אותך במצב רגיש. אתה לא רוצה להיות אחראית החלטה שאתה מעולם לא עשית, אבל אתה גם רוצה להימנע מצורך יקירכם להיעצר בגין זיוף או הונאה – משהו שיכול לקרות אם אתה לשריקה לקבל את עצמך בלי ההפסקה.

המלווה כנראה לא להסיר את שמך הלוואה מזויפת אלא אם לדווח על הזיוף למשטרה או לתת להם תצהיר חתום שבו הזייפן מודה בעבירה.

שניהם לשים יקירכם בסיכון של תביעה משפטית. אם אינך הודע זאת המלווה של זיוף קצר לאחר לך לגלות, השתיקה שלך יכולה להתפרש כהודאה. במילים אחרות, אתה יכול להיות אחראית ההלוואה.

אתה יכול לנסות לקחת את אחת הפעולות שהוזכרו קודם: יש למחזר האדם או לאחד את ההלוואה או להעביר את היתרה אם זה כרטיס אשראי. אתה יכול גם לקבוע הסדר עם האדם כי יש להם לפרוע את ההלוואה בתוך פרק זמן מסוים, במוקדם ולא במאוחר. ייתכן שיהיה הזייפן ולחתום על תצהיר להודות על זיוף למקרה שהם אינם משלמים את ההלוואה ובהמשך לנסות לטעון שעשית CoSign.

מוצא אחרון

אם אתה לא יכול לקבל את המלווה כדי להסיר את שמך איזון כרטיס אשראי או הלוואת חתם, האפשרות הטובה ביותר שלך היא לפחות בקצב התשלומים המינימאליים עד המאזן הוא השתלם או עד הלווה האחר יכול לקבל את החשבון שלהם שם משלו. Cosigning לא יכול להיות בעיה אלא אם האדם השני לא שומר על קשר עם התשלומים, כך להיכנס להרגל של בדיקת מצב התשלום, במיוחד בימים שלפני מועד הפירעון, במועד עקב, ואת התאריך שאחריו . אל תחכו יותר מדי זמן כי תשלומים מאוחר ללכת על דוח האשראי שלך אחרי 30 ימים.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.