כיצד להרוויח כסף על ידי ביצוע השקעות בקרנות נאמנות

Home » Investing » כיצד להרוויח כסף על ידי ביצוע השקעות בקרנות נאמנות

כיצד להרוויח כסף על ידי ביצוע השקעות בקרנות נאמנות

האמריקאים השקיעו בקרנות נאמנות באמצעות תוכנית 401 (k) שלהם בעבודה, רוט IRAs שלהם, קופות גמל בניהול אישי מסורתית שלהם, שלהם 403 (ב) של, שלהם ספט-קופות גמל בניהול אישי, קופות גמל בניהול אישי הפשוטה שלהם, או כל סוג אחר של חשבונות פרישה, כל כך הרבה כך שהם מייצגים חלק עצום של הנכסים המוחזקים בתוכם. למרבה הצער, רבי משקיעים חדשים, כמו גם בעלי חשבונות פרישה ספורים, לא יכולים באמת להגיד לך מה קרן נאמנות היא, איך קרן נאמנות עובדת, או איך מישהו באמת עושה כסף מן הבעלות על קרנות נאמנות.

מה הן קרנות נאמנות

לפני שתוכל להבין איך משקיעים להרוויח כסף להשקיע בקרנות נאמנות, אתה צריך להבין מה קרן נאמנות וכיצד הוא מייצר רווחים. אתה יכול להתחיל על ידי קריאת חבורה של מאמרים, אבל אם אתה לחוץ בזמן, הנה ההגדרה המתומצתת.

במילים פשוטות, קרן נאמנות הוא מונח המשמש לתיאור סוג של חברה שלא עושה כלום עצמה, אלא היא מחזיקה בהשקעות. החברה, המהווה את קרן נאמנות, שוכר מנהל תיקים ומשלם לו או לה דמי ניהול, אשר נע בדרך כלל בין 0.50% לבין 2.00% מהנכסים. מנהל התיקים משקיע את הכסף שגייס הקרן על פי האסטרטגיה שהתוותה מסמך שנקרא בתשקיף קרן הנאמנות.

קרנות נאמנות כמה מתמחות השקעה במניות, כמה באג”ח, כמה בנדל”ן, כמה בזהב. הרשימה כמעט נמשכת ונמשך עם קרנות נאמנות מאורגנות עבור כמעט כל סוג של השקעה באסטרטגיה או נישה שאתה יכול לדמיין.

ישנן קרנות אפילו מיועדות לאנשים שרוצים רק להחזיק במניות דיבידנד ב- S & P 500 אשר הגבירו את הדיבידנד בכל שנה עבור 25 השנים האחרונות! זה בטוח לומר כי קיים קרן נאמנות עבור כמעט כל מטרה מומלצת להשיג.

איך קרנות נאמנות יכולות להרוויח כסף בשבילך

הסוג של קרן נאמנות שבה אתה השקעת יקבע איך לייצר מזומנים.

אם אתה בעלים של קרן מניות, כבר למדת כי המקורות הגדולים ביותר של רווח פוטנציאלי הם מעלייה במחיר המנייה (רווחי הון) או דיבידנד במזומן ששולם לך על חלקך היחסי של רווחים המבוזר של החברה. אם הקרן מתמקדת בהשקעה באג”ח, ייתכן להרוויח כסף באמצעות הכנסות ריבית. אם הקרן מתמחה בהשקעות בנדל”ן, אתה יכול להיות להרוויח כסף מדמי שכירות, הערכת רכוש, ורווחי מפעילה עסקית, כגון מכונות אוטומטיות בניין משרדים.

שלושת המפתחות להרוויח כסף באמצעות השקעות קרנות הנאמנות

ישנם שלושה מפתחות עיקריים להרוויח כסף באמצעות השקעות קרנות נאמנות. אלו הם:

  1. רק להשקיע בקרנות נאמנות אתה תבין
    אם אתה לא יכול להסביר, במהירות, באופן תמציתי, ועם סגולי, בדיוק איך קרן נאמנות המשקיעה, מה ההחזקות הבסיסיות שלה הן, מה הסיכונים של אסטרטגיית ההשקעה של קרנות הנאמנות הם, ולמה אתה בעלים קרן נאמנות מסוימת, אתה כנראה לא צריך את זה בתיק שלך. זה הרבה יותר קל למדוד, מכיל, ולהעריך סיכונים כאשר אתה שומר דברים פשוטים.
  2. תחשוב בתקופות של 5 שנים או יותר
    זה הרבה יותר קל לתת תרכובת עושר שלך אם אתה יכול לרכוב את הגלים לפעמים מחליא של התנודתיות בשוק כי היא חלק בלתי נפרד של השקעה במניות או אג”ח. אם אתה בעלים, למשל, קרן נאמנות עצמית, להיות מוכנה לזה לרדת ב 50% בכל שנת נתונה. דברים כאלה קורים. בהנחה שאתה כבר גבשת תכנית היטב מחקר, צליל מבוסס על שכל ישר, מתמטיקה בסיסית, ועל אסטרטגיות וניהול סיכונים זהירות, מרשה לעצמך להיות רגשי ומכירת הנכסים היצרניים שלך בזמן הגרוע ביותר האפשרי אינה צפויה לגרום לך לבנות לטווח ארוך עושר דוריים.
  3. שימו הוצאות סבירות
    מלבד יחס חשבונה של קרן הנאמנות, חשוב גם לשקול קומץ של עלויות אחרות. בעניינים יעילים מס. הצרכים הכנסה משנה. חשיפת סיכון שחשוב. כל צריכים להישקל מול כל גורמים רלוונטיים אחרים ואחרים. הנקודה היא לוודא שאתה מקבל ערך עבור מה שאתה משלם.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.