כיצד לחשב את השכרת השוק ההוגן עבור היחידה שלך

Home » Real Estate » כיצד לחשב את השכרת השוק ההוגן עבור היחידה שלך

כיצד לחשב את השכרת השוק ההוגן עבור היחידה שלך

הַגדָרָה:

יריד שוק השכרה היא סכום הכסף המשוער נכס עם מספר מסוים של חדרי שינה, באזור מסוים של המדינה, ישכיר עבור.

איך שוק הוגן הוא שכר דירה מחושבת?

שכר הדירה בשוק הוגן הוא אומדן דמי שכירות ברוטו הכולל את שכר הדירה הבסיס, וכן כל כלי עזר חיוני כי השוכר יהיה אחראי לתשלום, כגון גז או חשמל. היא אינה כוללת כלי עזר שאינם חיוניים כגון טלפון, טלוויזיה, או באינטרנט.

HUD מגיע מספרים לכל תחום בעזרת נתוני המפקד באמצעות סקרים שוכרים. בכל שנה, HUD מרכיבה רשימה של דמי השכירות שוק הוגן עבור מעל 2500 מחוזות עירוניים ולא עירוניים.

מהו יריד שוק השכרה משמשת?

דמי שכירות שוק הוגנים משמשות לקביעת כמויות שובר השכרה עבור תוכניות דיור סיוע ממשלתיות כגון סעיף 8 (תכנית שובר Choice שיכון).

הידוע גם בשם: FMR, שוק ההשכרה

דוגמא:
בעיר ניוארק, ניו ג’רזי, שכר הדירה בשוק ההוגן עבור דירת שני חדרים הוא 1200 $. דמי השכירות בשוק ההוגן עבור חדר שינה אחד הוא 1000 $.

מהו סעיף 8?

סעיף 8 היא תוכנית המספקת סיוע פיננסי ליחידים מסוימים כדי לעזור להם להרשות לעצמם לשכור בית. התכנית מעניקה שוברי דיור לאנשים האלה. כדי להעפיל לקבל שובר, אתה לא יכול לעשות יותר מסכום מסוים של כסף כל שנה, מבוסס על מספר האנשים במשק הבית.

אם בעל בית מסכים לשכור לשוכר סעיף 8, תכנית סעיף 8 תהיה ראשון לבדוק את הנכס כדי לוודא שהוא עומד בסטנדרטים מסוימים. אם הנכס עובר בדיקה, אז המשכיר שישולם ישירות בכל חודש על ידי תכנית סעיף 8.

כמה יהיה סעיף 8 ערוצים?

סעיף 8 יקבע את סכום השובר ידי להבין קודם את מספר האנשים במשק הבית.

לאחר מכן הוא יקבע את גודל הדירה הבית כשיר. לדוגמא, בית שלושה-אדם עשוי להעפיל שובר שני חדרים.

מאז להשכרה בשוק ההוגנת עבור יחידה יכולה להשתנות במידה רבה בהתאם לאזור של המדינה היחידה מוקם, סעיף 8 ואז יקבע את הסכום השובר באמצעות שכר הדירה בשוק ההוגן עבור האזור הספציפי. בהתאם לאופי הכנסת הדייר, השובר לא יכול לכסות את הסכום המלא של שכר הדירה החודשית. הדייר עדיין עשוי להיות אחראי לתשלום חלק מדמי השכירות החודשיים.

כיצד להגדיר את המחיר הנכון עבור ההשכרה

יהיה סכום מרבי תוכל לגבות תשלום עבור ההשכרה שלך מבוסס על מספר הגורמים שונים. גורמים אלה יכולים לכלול:

  • מיקום:  המיקום של היחידה שלך משחק תפקיד עצום בקביעת דמי השכירות. אם הנכס שלכם ממוקם בעיירה רצויה, אתה יכול לגבות יותר. אם הנכס שלכם ממוקם ברובע הספר הטוב ביותר בעיר, ייתכן שתוכל לקבל דמי שכירות גבוהים אף יותר. שתי יחידות אשר רק שני רחובות משם זה מזה יכול לפקד מאוד דמי שכירות שונות כי הם בערים שונות או במחוזות ספר שונים.
  • גודל:  יהיה סכום מקסימאלי תוכל לחייב מבוסס על כיכר הצילום ומספר חדרי השינה וחדרי האמבטיה היחידה שלך יש.
  • פרטים נוספים:  אם הנכס שלך יש נוף נהדר, שטח חיצוני, מיזוג אוויר מרכזי, או שופץ לאחרונה, ייתכן שתוכל לגבות יותר עבור היחידה שלך בהשוואה ליחידות אחרות באזור דומה בגודלן ליחידה שלך.
  • דרישה:  אם יש יחידות רבות זמינות באזור שלך ולא כי רב שוכרים מעוניין, ייתכן שיהיה צורך להוריד את המחיר על היחידה שלך כדי לקבל את זה שכר.

זה יכול להיות מאוד מסובך מחיר ההשכרה שלך בצורה נכונה. זה כרוך ניסוי וטעייה. מציאה לפחות שלושה מאפיינים באזורך שהן דומות לשלך יכולה להיות מועילות בקביעת המחיר הנכון.

 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.