כיצד לקבוע את אסטרטגיית ההשקעה הכי טוב בשבילך

Home » Investing » כיצד לקבוע את אסטרטגיית ההשקעה הכי טוב בשבילך

כיצד לקבוע את אסטרטגיית ההשקעה הכי טוב בשבילך

כשמדובר בהשקעות, אין אסטרטגיה אחת שמתאימה לכולם. רבי מצבים ונסיבות שונים דורשים אסטרטגיות השקעה שונות, תלויים המשקיע מדובר. חשוב לוודא כי כמשקיע אתה לדאוג לבדיקה וקביעת אשר ההשקעות מיטב יתאים למצב הספציפי שלך, את היעדים הפיננסיים, צריך, סובלנות הסיכון ואת האופק זמן. איפה כדאי להתחיל את החיפוש עבור ההשקעה הטובה ביותר עבורך?

רוב פשטני, אסטרטגיות השקעה ניתן בחלוקה לשתי ספציפי השקעה קטגוריות-פעיל (ניהול אקטיבי) והשקעה פסיבית (ניהול פסיבי). כדי להבין טוב יותר כיצד כל פונקציות אסטרטגיה ומבצע על פני תקופה ארוכה של זמן, אנחנו הולכים להתמקד השקעה פסיבית ומשקיעה פעילה בנפרד, ולאחר מכן להשוות את השני. עד סוף מאמר זה, אתה אמור להיות מסוגל להבחין היתרונות הפוטנציאליים ואת החסרונות בין שני וליישם ידע זה לתיק ההשקעות שלכם.

מהי השקעה פסיבית?

מהו בדיוק השקעה פסיבית אתם שואלים? זה יכול להיות מוגדר בתור אסטרטגיית השקעה העוקבת אחר מדד שוק משוקלל או תיק. אסטרטגיה זו נועדה למקסם תשואות על פני תקופה ארוכה של זמן על ידי שמירה על המסחר (קנייה ומכירה) עד למינימום. עם ניהול פסיבי, זה נפוץ למשקיעים לחקות את הביצועים של מדד ספציפי על ידי רכישה והחזקת קרן אינדקס. כפי המשקיע מושקע ישירות מדד ספציפי, קיים מתאם ישיר בין המדד לבין ביצועי התיק. חשוב להבין כי המשקיע יכול לצפות לבצע רק פחות טוב או רע כמו המדד עצמו. על ידי רכישה והחזקת קרן אינדקס, המשקיע יבצע בקנה אחד עם המדד בקורלציה עם הוצאות מסחר וניהול מינימאליות.

תעודות סל קרנות (תעודות סל) מספקות הזדמנות נוחה בעלות הנמוכה ליישם לאינדקס, או ניהול פסיבי. תעודות סל זמינות מגוון נרחב והם לעקוב כמעט בכל מדד בקיום. בנוסף למספר הרב של תעודות סל לבחירה, יתרונות פוטנציאליים אחרים יכולים לכלול מחזור נמוך, בעלות נמוכה, ללא חשיפת רווח הון בלתי צפויה, גיוון רחב יותר יחס הוצאות נמוך יותר בהשוואה לעמיתיהם פעילים המנוהל שלה.

לא משנה כמה מפתה וניהול פסיבי עלול להישמע, היא חיונית, כי לך להתייעץ עם יועץ אמונים מי יכול לעזור לקבוע אם או לא זה סוג של אסטרטגיית ההשקעה הולך להתאים את החיים הפיננסיים שלך.

מה משקיעה פעילה?

עכשיו למדנו על-הפעולה הפנימית של השקעה פסיבית, נוכל למקד את תשומת הלב שלנו על עמיתו הנהלה הפסיבית, השקעות פעילות (ניהול אקטיבי). תחת סוג זה של ניהול השקעות, מנהלים לנקוט בגישה פרואקטיבית יותר במאמץ להשיג תשואה אופטימלית להכות את השוק.

מהי השקעה פעילה ואיך זה עובד? אסטרטגיית השקעה זו משתמשת מגע האנושי לנהל תיק השקעות פעיל. מנהלים ישתמשו מחקר תחזיות אנליטיים, כמו גם ניסיון השקעות שלהם, מומחיות ושיקול במאמץ להפוך את החלטות ההשקעה הטובות ביותר לגבי מה ניירות לקנות, למכור או להחזיק. מנהלי Active נוטים להאמין כי תנועות המחיר לטווח קצר הן משמעותיות וכי תנועות אלה ניתן לחזות לעתים קרובות. הם לא מחויב בשום פוטנציאל הביצועים של קרנות אינדקס יחידות יכולים לפרוס מספר רב של אסטרטגיות במטרה יעלה בביצועיה אינדקס אמת מידה להשקעה. החלק מהן האסטרטגיות של מנהלי קרנות פעילים לבנות התיקים שלהם כוללים ארביטראז סיכון, עמדות קצרות, בכתב אופציה והקצאת נכסים.

הקצאת נכסים עשויה להיות טובה מאוד את האסטרטגיה המקובלת ביותר. בניית אסטרטגיית הקצאת נכסים מתאימה יכולה להניח את הבסיס תשתיתי מאוד שמנהלי ומשקיעים בקרן פעילים כאחד דורשים על מנת להשיג תשואות מעולות (בהשוואה לזו של קרן אינדקס יחידה).

ישנם יתרונות מרכזיים הטמון בתוך הנהלה פעילה שעשויות להפוך אותו סגנון השקעה מתאים יותר. אחד יתרונות כוללים את היכולת להיות גמיש עם אפשרויות ההשקעה של אחד. תרגול וניהול פעיל מאפשר למנהל ו / או המשקיע לבחור ניירות ערך שונים מתעשיות שונות, מגזרים ומעמדות נכס. האופי הגמיש של ניהול פעיל המשלים אחר וניהול תועלת-סיכון גדול.

עם סגנון השקעה פעיל, אחד משני הגידול יכול ו / או לחייג בחזרה פרמטרי הסיכון שלהם, כמו שיש למשקיעים את היכולת להיכנס ולצאת אחזקות ספציפיות או סקטורים בשוק בשעת כושר. ניהול אקטיבי יכול גם להקל את היכולת של האדם לנהל התנודתיות בתיק. באמצעות השקעה פחות מסוכנות, השקעות איכותיות לעומת השקעה בשוק בכללותו, משקיעים יכולים לשלוט ולעזור לנטר את התנודתיות בתוך תיק השקעות נתון בקרב כל מעמדות הנכסים.

חשוב מאוד לציין כי העלות כרוכה בהשקעה פעילה נוטה להיות גבוהה יותר מאשר השקעה פסיבית. פעילות מסחר תכופה תפיק עלויות העסקה גבוהות אשר יכולה בסופו של דבר לצמצם תשואות של משקיע. מנהלים שיכולים להוסיף ערך משמעותי את תיק ההשקעות שלהם צריכים להיות בעמדה כדי להכריע את העלויות המוגברות.

ההבדל בין פסיבי השקעות Active

אני מקווה שיש לך ידע בסיסי הן השקעה פסיבית ואקטיבית, וכעת הם מוכנים להשוות בין השניים. בעוד אנשים מסוימים עשויים להיות מתאימים ביותר עבור גישה פסיבית, אחרים עשויים למצוא השקעה אקטיבית כדי להיות בחירה טובה יותר. ישנם מרכיבים רבים ושונים שיש לנתח ולהעריך לפני שתחליט האם נהל קרנות נאמנות באופן פעיל או סביל הצליחו קרנות אינדקס הן בכושר הכי טוב עובדות משלך, נסיבות עתיד פיננסי.

אין השקעה או אסטרטגיה כזו אפשרות שיכולה להתאים לצרכים של כל משקיע. אדם כי יהיה מתאים ביותר באמצעות השקעה פסיבית הוא מישהו שמחפש שיטה פשוטה, חסכונית של השקעה. כמשקיע פסיבי, אתם תיאלצו להסתפק לבצע היטב, או שהוא גרוע כמו המדד. בינתיים, משקיע פעיל מאמין כי מנהלי תיקים יכולים להוסיף ערך תיק ההשקעות שלהם על ידי גילוי הזדמנויות בשווקים שייאפשרו להם להכות אמות המידה המתאימות שלהם.

כאשר שוקלים פעיל לעומת ניהול פסיבי יש כמה נקודות מפתח לשקול. בסיס רחב קרנות שוק מדד לעשות הוא גיוון הקצאת נכסים קלות. יחסית, השקעה פעילה הרבה יותר מורכבת מטבעם; תיק הצליח פעיל יטה יש מספר גדול יותר של השקעות ולנהל כזה פורטפוליו דורש הרבה יותר זמן ומומחיות. לפעמים גודל תיק יכול להיות דאגה עם השקעה פעילה השקעות רבות מדי עלול ליצור חפיפה אשר לאחר מכן ניתן קניבליזציה חוזר. זהו לא דאגו עם השקעה פסיבית בהתחשב בעובדה זו שיטה פשוטה עוקבת benchmark.

מסחר חשבון מרכיב נוסף חשוב לקחת בחשבון כאשר מחליטים בין השקעה פסיבית ואקטיבית. השקעה פעילה בדרך כלל כרוך כמות גדולה יותר של מחזור תיק ותוצאות בעלויות גבוהות. לעומת זאת, קרן אינדקס הצליחה פסיבי כמעט אין קנייה ומכירה של ניירות ערך ולפיכך, עלויות נמוכות יותר ניכרות.

הוצאות הנהלה היא גורם נוסף משתנה בין שני סגנונות ההשקעה. עם השקעה פסיבית, יש הוצאות תפעול וניהול נמוכות בהשוואה לזה של השקעה אקטיבית. השקעה פסיבית במהותה אסטרטגיה קנה וחזקה וניהול בהשקעה כזו נוטה לעלות פחות. בעוד תיק מנוהל באופן פעיל מסתמך על יכולתו של המנהל להכות ודורש את הצורך לעשות מחקר משמעותי עבור אחזקות בתיק, מה שהופך את זה הרבה יותר יקר. כמות הזמן והמאמץ כדי לעשות זאת בהצלחה תדרוש המנהל לקבל פיצוי גבוה יותר.

לא משנה אם זה יהיה השקעה פסיבית או אקטיבית, אחד תמיד חייב לקבוע מצבם האישי לפני קבלת החלטות השקעה. עם ייעוץ והכוונה של יועץ נאמנות מנוסה, אפשר לאילו האסטרטגיה המתאימה להם על ידי השוואת המורכבות, העלות, הקצאת הנכסים ופרמטרים גיוון בין ניהול פסיבי ואקטיבי.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.