כיצד לתקן את שלך של בקרת כרטיס אשראי החוב

Home » Credit and Debt » כיצד לתקן את שלך של בקרת כרטיס אשראי החוב

כיצד לתקן את שלך של בקרת כרטיס אשראי החובזה כל כך קל עבור חוב כרטיס אשראי כדי לצאת מכלל שליטה. יום אחד אתה גיהוץ של כרטיס האשראי שלך בשמחה, לקנות דברים שתמיד רציתם, שנסע לאתרים שתמיד רצית לבקר. הדבר הבא שאתה יודע הקלפים שלך הם כל ממוקסם ואתה לא ממש זוכר איך זה קרה.

האם כרטיס האשראי שלך החוב מתוך שליטה?

אין מד ליידע אותך כאשר החוב כרטיס האשראי שלך יוצא מכלל שליטה. חברת כרטיס אשראי שלך לא הולכת להזהיר אותך כי היתרות שלך יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמו לשלם. במקום זאת, זה תלוי בך כדי צריך לצפות 10 סימנים אלה המראים כי החוב שלך הוא יצא מכלל שליטה:

1. הכרטיסים שלך לבלות או מעל מסגרת האשראי . כרטיסי אשראי ממוקסם הם סימן לכך שאתה עדיין לא לשלם את יתרת החוב במלוא בכל חודש. כרטיסי אשראי ממוקסם מרובים רק מחריפים את הבעיה, מה שהופך אותו קשה יותר כדי לשלם את יתרות כרטיסי האשראי שלך. ואם אין לך חסכונות חירום, עזבת בלי מקור מימון חירום.

2. אתה לא יכול להרשות לעצמו לשלם כלום מלבד התשלום המינימלי . הסכום המדויק של חוב נחשב “יצא מכלל שליטה” ישתנה מאדם לאדם, תלוי ביכולתם לשלם. סימן מובהק כי החוב שלך הוא יצא מכלל שליטה הוא היכולת לשלם רק את המינימום על כרטיסי האשראי שלך. תשלומי מינימום הם את הסכום הנמוך ביותר שתוכל לשלם על כרטיס האשראי שלך ולשמור על חשבונך במצב טוב. אם אתה לא יכול לשלם יותר מזה ואתה עדיין באמצעות כרטיסי האשראי שלך, החוב שלך מחמיר מדי חודש.

3. אתה מאוחר או חסר תשלומים . לאחר תשלומי המינימום שלך להיות מעבר להישג יד, אתה בצרות. תשלומים בכרטיס אשראי שלא נענו רק להפוך את מצב כרטיס האשראי שלך גרוע. בסוף תשלומים להגדיל את הסכום שאתה צריך לשלם כדי להסתבך ויש להם השפעה שלילית על ניקוד האשראי שלך. כאשר אתה מתגעגע שני תשלומים, העלאות הריבית שלך התעדכנות היא כמעט בלתי אפשרית. ברגע שזה מתחיל מקבל קשה לבצע את התשלום המינימלי שלך הוא כאשר אתה צריך להתחיל לעשות שינוי גדול להרגלי כרטיס האשראי שלך.

4. אתה משלם כרטיסי האשראי שלך עם סוגים אחרים של חוב . אם אתה משתמש מקדם במזומן, העברות איזון חוזרות ונשנות, הלוואות יום משכורת או כל צורה אחרת של חוב לשלם את כרטיסי האשראי שלך, אתה בצרות גדולות. לא רק אתה לא באמת עושה שום התקדמות לשלם את כרטיסי האשראי שלך, אתה יוצר יותר החוב על ידי לווה כסף כדי להישאר עם הראש מעל המים.

5. אתה משתמש כרטיסי אשראי עבור צרכי רכישות יומיומיות . הצורך להשתמש בכרטיס האשראי שלך עבור רכישות רגילות הוא סימן לכך, לא רק הוא חוב כרטיס אשראי שלך יצא מכלל שליטה, זה סימן של בעיות כלכליות גדולות. אם תמשיך באמצעות כרטיסי האשראי שלך עבור קבוע רכישות-וזה לא חלק מאסטרטגיה כדי להרוויח יותר כרטיס אשראי תגמולים-בסופו של דבר ייגמר לך אשראי זמין. תצטרך לבצע שינויים גדולים כדי למנוע טביעה לחלוטין בחובות.

6. ניקוד האשראי שלך מתחיל השלה . עשרות אשראי משמשים כדי לאמוד האשראי או שלך מה הסבירות כי תוכל בהתחייבויותיו האשראי וההלוואות שלך. סכום החוב שאתה נושא (לעומת תקרת האשראי שלך) הוא 30% של ניקוד האשראי שלך.

אם ניקוד האשראי שלך יורד למרות שאתה עושה את התשלומים במועד מדי חודש, זה לחתום כי החוב כרטיס האשראי שלך גדל גרוע מכפי שציפית. אם אתה לא מקבל ציון אשראי חינם עם כרטיס האשראי שלך בכל חודש, אתה יכול לבדוק את ניקוד האשראי שלך בחינם למרות CreditKarma.com, CreditSesame.com, ו Quizzle.com.

7. היישומים החדשים שלך נשללים . כרטיס אשראי מנפיקים יוכלו לחזות כי החוב כרטיס האשראי שלך נמצא מחוץ לשליטה רבה עוד לפני שאתה עושה. לאחר יישום כרטיס האשראי הכחיש, לבדוק את הדואר שלך עבור מכתב מנפיק כרטיס אשראי המסביר מדוע אתה נדחית. אם החוב שלך או יתרה בכרטיסי אשראי גבוה הוא אחת הסיבות, זה סימן שאתה צריך לרסן את ההוצאות שלך ולהתחיל בהתמודדות החוב שלך לפני שזה יהיה יותר גרוע.

8. אתם מחביאים החוב שלך מאיזה סמרטוט עצמך או בן הזוג שלך. Feeling כאילו יש לך משהו להסתיר סימן שהדברים טועים. אם אתה לא פותח הצהרות כרטיס האשראי שלך, כי אתה לא רוצה להתמודד עם יתרות שלך או שאתה יוצא מגדרך כדי לשמור בת זוגך מן לברר על החוב שלך, אתה צריך להניח חוב יותר ממה שאתה יכול להתמודד עם .

9. אתה לא יכול להרשות לעצמו לחסוך כסף בגלל שיש לך יותר מדי חוב . ככל כסף שאתה מוציא על החוב שלך, פחות יש לך דברים אחרים דמויים לחסוך כסף. ללא גישה חיסכון, למשל במקרה חירום, ייתכן שיהיה צורך ליצור עוד יותר חוב לצאת במלכוד פיננסי.

10. אתה לדאוג איך אתה הולך לשלם את כרטיסי האשראי שלך . אם אתה חש כמו החוב כרטיס האשראי שלך היה תחת שליטה, היית צריך סיבה לדאגה. עם זאת, והדגיש על חוב כרטיס אשראי שלך הוא סימן שזה בהחלט יוצא מכלל שליטה. אין להניח כי בגלל שאתה לא לחוץ על החוב שלך כי אתה בטוח. זה יכול להיות כי אתה מתעלם החוב שלך או בהכחשה לגבי כמה רע זה באמת.

7 דרכים להשיג כרטיס אשראי החוב שלך תחת שליטה

ברגע שאתה מבין את החוב כרטיס האשראי שלך הוא יצא מכלל שליטה, הוא הופך להיות האחריות שלך כדי לעשות משהו בקשר לזה מיד. התעלמות חומרת החוב כרטיס האשראי שלך יהיה רק ​​יחמיר את המצב יותר ויותר להתמודד עם כאשר אתה סוף סוף מחליט לבצע כמה שינויים:

1. הוצאות עצורות . ברגע שאתה מבין את החוב הוא יצא מכלל שליטה או איבוד שליטה, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להפסיק את השימוש בכרטיסי האשראי שלך. כל רכישות בכרטיסי אשראי נוספות רק תגרומנה חוב כרטיס האשראי שלך לגדול. היתרות שלך הגדולות יותר, כך קשה יותר הם יהיו לשלם.

2. חותכים את כרטיסי האשראי שלך . אם אתה לא ממושמע מספיק כדי להפסיק את השימוש בכרטיסי האשראי שלך, להקשות על עצמך. חותך את הקלפים שלך ולזרוק את החתיכות. אתה יכול ללכת צעד אחד קדימה ולסגור את החשבונות שלך לגמרי אם זה מה שנדרש כדי להפסיק את השימוש בכרטיסי האשראי שלך.

3. קח את המלאי של החובות שלך . קבל מושג ברור של כמה אתה חייב ומי שאתה חייב לו. ערכו רשימה של כל כרטיסי האשראי שלך, את הריבית, את האיזון, ואת התשלום המינימלי הנוכחי. אם הנהלת החשבונות בעבר בשל, לרשום את הסכום שאתה צריך לשלם כדי להתעדכן. בעוד הרשימה עשויה להיות מאיימת, אתה יכול לעשות הרבה החלטות טובות יותר לגבי החוב שלך עם כל המידע לפניכם.

4. להבין כמה אתה יכול לשלם כלפי החוב שלך בכל חודש . סקירה ההכנסות וההוצאות שלך כדי להבין מה אתה יכול לסחוט מן התקציב שלך כדי להתחיל לשלם בחזרה את החוב כרטיס האשראי שלך. ייתכן שיהיה צורך לעשות שינויים גדולים ההוצאות שלך כדי להיות מסוגל להרשות לעצמו הוצאות המחיה שלך ולשלם את החוב שלך.

5. להפסיק להוציא כסף . היה לך זמן טוב צובר חובות כרטיס אשראי, עכשיו זה זמן לקבל ברצינות את כספינו. חותך את הוצאות פנאים ולהתמקד לקנות רק את הדברים שאתה צריך. זה עלול להיות קורבן כואב בהתחלה, אבל אתה יכול להתאים. זכור את הסיבה שאתה עושה שינויים אלה היא לשפר את כספינו וליצור עתיד בטוח יותר עבור עצמך.

6. פיק כרטיס אשראי ולשלם יותר מהמינימום . בעוד המטרה הסופית היא לשלם את כל כרטיסי האשראי שלך, מנסה לשלם את כולם בבת אחת הוא לא הגישה היעילה ביותר. במקום זאת, להתמקד לשלם את כרטיסי האשראי שלך פעם בכל פעם. אתה יכול להתחיל עם אחד עם הריבית הגבוהה ביותר, כשהיתרה הגבוהה ביותר, המאזן הנמוך ביותר, או כל כרטיס אחר כי אתה רוצה להיפטר. מה שחשוב הוא שאתה בוחר כרטיס ומבלה את מרבית הכסף הנוסף שלך משלם את היתרה כי. כפי שאתה משלם את כל כרטיסי אשראי, לבחור אחר להתמקד עד שהם כל השתלמו.

שימוש במחשבון פירעון כרטיס אשראי כדי לעזור לך להבין את הדרך הטובה ביותר כדי לשלם את החוב שלך ולקבל מושג מתי תוכל סוף סוף להיעשות לשלם את כרטיסי האשראי שלך.

7. נסו לחסוך כסף על העניין . אם עדיין יש לך אשראי רע, ייתכן שתוכל לחסוך כסף על עניין בשאלה מנפיקה כרטיס האשראי שלך עבור ריבית נמוכה יותר או על ידי ניצול של הצעת העברת יתרת 0%.

האם אתה נשבע להפסיק כרטיסי אשראי עבור טוב?

לאחר מאבק עם חוב כרטיס אשראי, אנשים רבים מחליטים לא להשתמש בכרטיסי אשראי שוב. זכור כי כרטיסי אשראי עצמם אינם רעים-זה האופן שבו אתה משתמש כרטיסי אשראי שיכול לסבך אתכם. כך שאין לו כרטיס אשראי יכול לעשות כמה עסקות, כמו השכרת רכב, קצת יותר קשה. הנה מה שאתה יכול לעשות כדי להימנע מקבלת בחזרה לצרות כרטיס אשראי.

תבל רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמו לשלם את בעוד חודש . הימנע משימוש בכרטיס האשראי שלך כתחליף הכנסה. אם אתה לא יכול להרשות לעצמי לקנות משהו במזומן, אתה לא יכול להרשות לעצמי לקנות אותו, אפילו לא עם כרטיס אשראי.

שלם את היתרה במלואה מדי חודש . ברגע שאתה להתמקד הוצאות רק מה שאתה יכול להרשות לעצמו לשלם את בעוד חודש, אתה יכול להרשות לעצמו לשלם את היתרה שלך בכל חודש. זוהי הדרך היחידה לשמור על כרטיסי האשראי שלך תחת שליטה ולהימנע חוב כרטיס אשראי.

אם, מסיבה כלשהי, אתה מרגיש שאתה לא ממושמע מספיק כדי לעקוב אחרי הכללים הללו, עדיף לא לקבל כרטיס אשראי. כרטיס חיוב או כרטיס מראש יאפשר לכם להפוך אותה הרכישות שאתה יכול לעשות עם כרטיס אשראי מבלי להיכנס חוב.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.