כיצד פועל מחירי זיכוי כרטיס אשראי

Home » Credit and Debt » כיצד פועל מחירי זיכוי כרטיס אשראי

כיצד פועל מחירי זיכוי כרטיס אשראי

כרטיס אשראי במחיר מבצע, לעתים קרובות לקצר את “שיעור פרומו,” הוא ריבית נמוכה המוצעת על יתרה כרטיס אשראי שלך במשך תקופה מסוימת של זמן. שיעור הזיכוי הוא לעתים קרובות ריבית מבוא מוצעת רק בחודשים הראשונים לאחר פתיחת חשבון כרטיס אשראי. לפעמים, כמה מנפיקי כרטיס האשראי מציעים שיעורי קידום מכירות למשתמשי כרטיס אשראי קיימים.

מחירי הזיכוי אחרונים עבור סכום מסוים של זמן

החוק הפדרלי מחייב כי שיעורי זיכוי חייבים להימשך שישה חודשים לפחות.

חלק מכרטיסי האשראי הטובים ביותר יש שיעורי זיכוי שנמשכים כמה שרק 18 חודשים. חלק מכרטיסי האשראי מבטאים את שיעור זיכוי כמו מספר מחזורי החיוב אשר עשוי להיות קצר יותר מאשר אותו מספר חודשים. לדוגמא, שיעור פרומו מחזור 10 חיוב יימשך סביב 8 חודשים (בהנחת מחזור חיוב 25 יום).

אתה עלול לאבד את הקצב לקידום לפני תקופת הקידום תפוג אם אתה הופך יותר מ -60 ימים מאוחר על התשלום בכרטיס האשראי. ברגע שאיבדת את שיעור זיכוי, אתה לא תקבל אותו בחזרה, אפילו אם לאחר מכן להפוך את התשלומים במועד.

יתרות מסוימות מקבלים מחירי הפרומו

בשנים עברו, זה היה נפוץ יותר עבור שיעורי זיכוי יוצעו רק עבור יתרות הועברו. עם זאת, מנפיק כרטיס אשראי יותר מאריכים את שיעורי זיכוי לרכישות הן והעברות איזון. מזומן התקדמויות לעתים נדירות מקבלים ריביות פרסומי.

משתלם יתרה עם מחירי הזיכוי

על פי חוק, מנפיק כרטיס האשראי נדרשים ליישם את התשלום המינימאלי ל יתרה עם הריבית הגבוהה ביותר.

כל דבר מעל המינימום ניתן ליישם את איזון השיעור הנמוך ביותר. מומלץ להגביל עסקות בכרטיסי אשראי שלך רק סוג אחד – אחד שמקבל שיעור הזיכוי – לפחות עד שיעור המבצע שלך יפוג. ככה אתה יכול להיות בטוח התשלום עומד ביתרת עם הריבית הטובה ביותר.

לפרוע את יתרת החוב לפני שהוא יפוג כדי להפיק את המרב של שיעור המבצע שלך. אחרת, אתה מאבד את היתרון שיש ריבית נמוכה באופן חריג. הדבר נכון במיוחד כאשר שיעור הזיכוי שלך חל על העברת יתרה.

היזהרו גבוהה פוסט-זיכוי APRs

להיות מוכן הריבית שלך כדי להגדיל באופן משמעותי כאשר שיעור הזיכוי פג. למעשה, אתה צריך לדעת מה הריבית שלאחר המבצע הולכת להיות לפני שאתה מקבל את ההצעה. זה עשוי לשנות את דעתך על העסקה לחלוטין.

אל תבלבלו עם ריבית נדחית

תוכניות מימון ריבית נדחית לעתים קרובות מקודמות בדומה מציע היכרות 0%. אותו “אין עניין” ו- “0%” ניסוח קרובות מלווה הצעות אלה, אולם, ריבית נדחית שונה מאוד ולא בצורה טובה. עם מימון ריבית נדחה, עליך לשלם את המלוא יתרה להימנע מתשלום ריבית. אם יש לך איזון שנשאר אחרי תום תקופת המבצע, האינטרס המלא backdated ליום הראשון של האיזון שלך יתווסף לחשבון שלך.

עם אפר זיכוי, עבור כל יתרת חוב אינה צוברת ריבית עד תקופת המבצע מסתיימת.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.