כמה אתה צריך לשמור על בדיקת וחסכון?

Home » Finance » כמה אתה צריך לשמור על בדיקת וחסכון?

 כמה אתה צריך לשמור על בדיקת וחסכון?

בדיקת חשבונות החיסכון הם כלים חשובים בחיים הפיננסיים שלך. אתה בהחלט לא צריך להיות לאחסון כסף מתחת למזרן, במקפיא או קבור בחצר האחורית. אבל בדיוק כמה כסף אתה צריך לשמור על בדיקת חשבונות החיסכון שלך?

וכמה שמורים בבדיקה

בדיקת חשבונות אינם ידועים לביצוע בשל ריבית גבוהה. גם בנקים המציעים חשבונות צקי ריבית גבוהה לעתים קרובות ספקו מבנים שכבתית-ריבית עם הרבה חישוקים לקפוץ דרך כדי לממש את מלוא הערך.

אז המטרה שלך עם חשבון עובר ושב לא צריכה להיות לצבור ריבית, זה פשוט מקום טוב לאחסן את הכסף שלך מאשר תחת מזרן.

המטרה שלך עם חשבון עובר ושב צריך לשמור מספיק כדי לשלם את החשבונות של החודש, יש קצת אקסטרה כדי לגשת בעת הצורך מזומנים חיץ כדי למנוע משיכות יתר פוטנציאל. כל השאר צריך להישמר בבטחה חיסכון בגלל חשבון עובר ושב שלך יכול להפוך במהירות נקודה פיננסי חלש.

נוכלים להשתמש הרחפנים על כספומטים, בתחנות התדלוק וחנויות כמו טארגט לגנוב מידע off כרטיסי חיוב לפרוץ לחשבון שלך. העלייה של הפרות נתונים מסיביות בשנים האחרונות צריכה לגרום לך להיזהר באמצעות כרטיסי חיוב בכלל. אבל אם אתה מחויב תמיד להעביר כרטיס חיוב במקום כרטיס אשראי, אתה צריך לשמור על הכמות המקובלת המינימאלית עבור הרגלי ההוצאות שלך ב חשבון עובר ושב.

האקר יכול לעשות משיכות מחשבון ברגע שהוא מקבל גישה למידע שלך.

מומלץ למזער נזקים פוטנציאליים על ידי שמירה על רוב הנכסים הנזילים שלכם לחיסכון ואת נשארת במגננה עם הגנה הכסף שלך.

אסטרטגיות כדי להגן על הכסף שלך ב בבדיקה

הנה 5 שלבים פשוטים כדי למזער את הסיכון של חשבון העו”ש שלך להיות פרוצים:

  1. השתמש בכרטיס האשראי שלך עבור רוב הרכישות. כרטיסי אשראי לבוא עם הגנת הונאה טובה יותר ואינו נותנים גנב גישה ישירה הכסף שלך.
  2. השתמש רק כספומטים בתוך בנק.
  3. מכסה את ידך כאשר מקיש סיכה הקשורים כרטיס החיוב שלך. האקרים יהיו לעתים קרובות לשים מצלמות ב כספומטים שנפרצו כדי לקבל מידע ההצמדהשלך.
  4. הגדרת התראות טקסט עבור יתרות ועסקאות חשבונך.
  5. הכר את מדיניות ההתחייבות של הבנק שלך קשורה חשבון עובר ושב.

כמה שכדאי חיסכון

חלפו ימי הזוהר של חשבונות חיסכון בריבית גבוהה. היום, כל דבר צפוני אחוז אחד הוא עסקה טובה עבור צרכנים. בנקים בלבד באינטרנט בדרך כלל מציעים את שיעורי הריבית הגבוהים ביותר של 1 אחוז ומעלה בעוד בנקים-לבנים וטיח מסורתיים להישאר סביב 0.01 אחוזים. ב 10,000 $ חיסכון, זה ההבדל בין להרוויח 100 $ ו 1 $.

בעוד הבדל 99 $ הוא משמעותי וצריך להישמר חיסכון בחשבון הריבית הגבוהה ביותר האפשרית, אתה עדיין לא צריך להיות יושב על הרבה יותר מאשר שישה עד תשעה חודשים שווה של הוצאות מחייה חיסכון. זה אמור לכלול כסף כדי לכסות את תשלומי שכר דירה או משכנתא, כלי עזר, חשבונות טלפון, עלויות הובלה ועלויות מזון ממוצעות.

זוהי חובה פיננסית יש גישה קלה קרן חירום שזה המשיך ברכב שאינו מסוכן. אבל זה גם חשוב לא להיכנס להרגל של אגירת כסף בחשבון חיסכון בגלל שאתה חושש מדי להשקיע.

בסופו של דבר, הכסף שלך יתחיל לאבד ערך לאינפלציה אם היא נשארת אך ורק חיסכון.

ישנו חריג: אם אתם חוסכים לקבלת מקדמה על חשבון הבית, מומלץ לשמור על חלק הארי של אותו מחוץ לשוק, כדי למנוע סיכון.

איפה עוד אפשר לנסח כסף

ברגע שפגעת קרן חיסכון שישה עד תשעה חודשים החירום שלך, אתה יכול להתחיל להתעסק לשים את הכסף שלך לתוך השקעות. אתה צריך להתייעץ עם איש מקצוע פיננסי ולחנך את עצמך לפני ביצוע השקעות בצורה עיוורת. אתה צריך גם להעריך סובלנות הסיכון שלך.

מתחילים יכולים להתחיל להשקיע מבלי לקטוף המניות אלא על ידי פתיחת קרן אינדקס, קרן סחר קרן או חילופי הדדית (ETF) באמצעות חברות השקעה נמוכה בתשלום כמו ואנגארד, פידליטי השבחה.

רק כדי להיות בטוח כל הכסף שאתה משקיע לא צריך לגשת במקרה של מצב חירום פיננסי שיש לך מספיק נוזלים כדי לכסות הפתעות בלתי צפויות של החיים.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.