כמה חיסכון פרישה היית צריכים עכשיו?

Home » Retirement » כמה חיסכון פרישה היית צריכים עכשיו?

היזהר בעת השוואת החיסכון שלך כדי Benchmarks תכנון פרישה

כמה חיסכון פרישה היית צריכים עכשיו?

“כמה אני צריך לחסוך לפנסיה?”

זוהי אחת השאלות המאתגרות ביותר כי התשובה היא תמיד – ” זה תלוי!

צירוף “זה תלוי” תשובה יכולה להיות מתסכלת עבור מי שמחפש מספר קסם כדי לסייע להם להחליט אם הם נמצאים על המסלול הנכון. יש כבר כמות עצומה של חוסר הוודאות האופף את תהליך תכנון פרישה כולו מלכתחילה. באופן כללי, אנשים חיים יותר זמן, עלויות בריאות עולות, קצבאות הולכות ונעלמות, ואת ענן של ספק מקיף מה הביטוח הלאומי ייראה עשורים מעכשיו.

אבל תוכניות פרישה אישיות נועדו להיות אישי. קביעה כמה זמן אתה מתכנן לחיות או אם אתה אתה הולך להקרין תוחלת חיים קצרה בשל בעיות בריאות חמורות יכול לשנות צרכימי הפרישה העתידיים שלך באופן דרסטי. הזנת שנתי הפרישה שלך עם או בלי חוב משכנתא או צרכן גם תשפיע צרכימי הכנסת פרישה שלך. הרעיון המרכזי הוא כי אורח החיים ללכת דרך ארוכה בקביעת כיצד ליצור את האומדן המדויק ביותר של הצרכים ההכנסה העתידית שלנו ורוצה. בהינתן כל המשתנים ואי הוודאות הייחודיים לגבי איך מישהו הרבה צריך לחסוך כדי להשיג הסתברות גבוהה של הצלחה, זה הגיוני יש כמה קווים מנחים כלליים סביב המסייעים לנו לעקוב אחר ההתקדמות שלנו.

חיסכון פרישה כמכפלה של ההכנסה

כלל אצבע אחד עבור פרישה מתבסס על גורמי חיסכון צמודות ההכנסה שלך. עם גישה כזו יעדי חיסכון נוצרים בהתבסס על מכפילי הכנסות לעזור לאנשים לעקוב אחר התקדמותם לאורך במת ההצטברות של קריירה בעבודה.

פידליטי זיהתה אמות חיסכון לפרישה לגילאים שונים לאורך המסע לקראת פרישה.

לדוגמא, כדי לפרוש עם אותו אורח החיים הנוחים Fidelity ממליצה שיהיה מישהו 10x המשכורת השנתית שלהם נשמרה על ידי גיל 67. הם גם מספקים ציר זמן עם אמות מידה מועילות קצת להשתמש כדי להשיג את הכמות המומלצת של חיסכון חייב לפרוש על מַסלוּל:

  • עד 30: יש את המקבילה של 1x של המשכורת שלך נשמרה
  • עד 35 : יש 2x המשכורת שלך נשמרה
  • עד 40: יש 3x המשכורת שלך נשמרה
  • עד 45: יש 4x המשכורת שלך נשמרה
  • עד 50 : יש 6x המשכורת שלך נשמרה
  • עד 55: יש 7x המשכורת שלך נשמרה
  • עד 60: יש 8x המשכורת שלך נשמרה
  • עד 67: יש 10x המשכורת שלך נשמרה

זכור כי גורמי החיסכון בשימוש על ידי Fidelity ניתנים להתאמה על פי החלטתו אתה רוצה לפרוש וסגנון החיים הצפויים שלכם זקוק במהלך פרישה. למשל, תכנון בן 45 לפרוש בגיל 67 עם אורח חיים ממוצע יהיה חיסכון יעד של 4x (פעמים) משכורת להפריש עבור פרישה. עם זאת, התאמת גיל הפרישה ל 65 בתרחיש דומה תקפיץ את החיסכון לשקלל עד 6x (פעמים) משכורת. אתה יכול להסתכל גורמי החיסכון לפרישה לפי הגיל הנוכחי שלך, כאשר אתה רוצה לפרוש, ואת צרכימי חשבון אורח חיים רצויים באמצעות זה קישור .

הנחיות חשובות תחזיות הפרישה שלך

ההיגיון הבריא אומר כי תצטרך להחליף כ -70 עד 90 אחוזים מההכנסה השוטפת שלך פרישה כדי לשמור על אורח החיים באותה שלך במהלך הפרישה. כלל נוסף נפוץ אצבע במסגרות תכנון פרישה לעתים קרובות מכונה “כלל 4%.” זה מתייחס הנחה כללית כי אתה יכול לקחת נסיגת 4% מייתרת החיסכון לפרישה שלך בשנה ולהגדיל את הסכום עם אינפלציה בכל שנה .

לכן, אם יש לך 1 מיליון $ בחשבונות הפרישה שלך, אתה תהיה מסוגל להוציא 40,000 $ בשנה הראשונה. זה בעצם אומר שעל כל 1000 $ לחודש אתה רוצה להשקיע ב פרישה, תצטרך כ 300,000 $ בשווי של חיסכון לפרישה.

סיבות להשתמש זהירות עם הנחיות חיסכון מבוסס הכנסה

חשוב להכיר חיסכון אלה אמות המידה הם פשוט אבני דרך והם פועלים כמו משהו של מטרה נעה. לפני כמה שנים, את מספר קסם שנקראה המנחה הייתה משכורת 8x ידי גיל 67. הדרך הטובה ביותר לקבוע אם אתה שומר מספיק לפרישה הוא להפעיל מחשבון פרישה מפורט יותר כדי ליצור תכנית תקציב עבור פרישה המבוססים על מציאותי הצרכים חשבון אורח החיים. זה יאפשר לך לבדוק התמונה הפיננסית כולה שלך וכולל הערכות הביטוח לאומיים אישית, את הפוטנציאל של שימוש עצמי בביתך, טווחי הכנסה רצויות מבוססים על המטרות שלך, ומקורות הכנסה אחרים, כגון ירושה, עבודה במשרה חלקית, או הכנסות שכירות .

תכנית פרישה מוצלחת דורשת יותר מאשר גישת מידה אחת מתאים לכולם. הנחיות כלליות כגון גורמי החיסכון של פידליטי לספק נקודת התחלת מקובל לקבוע אם אתה על המסלול הנכון עם החיסכון לפרישה שלך. עבור אנשים רבים הגורמים חיסכון ישמש קריאת השכמה בריאה. עבור אחרים, גישה זו עושה הנחות רבות מדי עבורך ועבור חסרה כל מחשבה אישית. גישה טובה יותר היא לרוץ כמה מחשבונים פרישה המבוססים על מטרות אישיות יותר כדי לראות אם אתה עוקב לקראת פרישה מאובטח או לא.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.