כמה כסף אתה צריך לחיות ביום במהלך פרישה

Home » Retirement » כמה כסף אתה צריך לחיות ביום במהלך פרישה

כמה כסף אתה צריך לחיות ביום במהלך פרישה

מבולבל על כמה אתה צריך לתכנן לחיות על במהלך הפרישה? אתה לא היחיד. הנה 5 דברים שכדאי לדעת כאשר אתה הגדרת מטרות הכנסת פרישה האידיאליות שלך.

כלל משיכה 4 אחוז

כלל זה אומר שאתה יכול למשוך 4 אחוזים בבטחה של תיק הפרישה שלך כל שנה בלי אוזל הכסף. לדוגמה, אם יש לך 1 מיליון $ בתיק הפרישה שלך, אתה יכול למשוך 40,000 $ לשנה.

(בזמן אחרון, כמה מומחים פיננסיים שמרניים יותר החלו מצביעים אנשים מן הכלל משייך 3 אחוז, בצטטו האטה בכלכלה כגורם.)

85 אחוז כלל

מומחים רבים אומרים עליך לשמור מספיק כסף אז תצטרך 85 אחוזים מההכנסה לפני הפרישה שלך. לדוגמא, אם אתה מרוויח 50,000 $ בשנה את יום העבודה שלך, אתה צריך לחסוך מספיק כדי ליצור הכנסת פרישה שנתית של 42,500 $. (מומחים פיננסיים אחרים אומרים 75 עד 80 אחוזים מההכנסה לפני הפרישה שלך הם מספיק. הם טוענים אנשים נוטים להשקיע פחות כסף -80 ו -90.)

כלל הכפל-ידי-25

לאחר חישוב הכנסת הפרישה האידיאלית שלך, אתה צריך להשתמש בנתונים אלה כדי להבין את גודל תיק הפרישה האידיאלי שלך. זה קל: פשוט להכפיל מטרת הכנסת פרישה השנתית שלך על ידי 25 כדי לברר כמה כסף אתה צריך לפגוש את כלל 4 אחוזים. בדוגמה זו, $ 42,500 x 25 = $ 1.06 מיליון ש היית צריך לחסוך לפנסיה.

(אם אתה רוצה לבסס את התחזיות שלך על כלל 3 אחוז הבטוח, להכפיל מטרת הכנסת פרישה שלך על ידי 33.)

מחלוקת על כללים

כמה מומחים פיננסיים לומר שאתה צריך להשיג הכנסת הפרישה האידיאלית שלך מבוסס על הנוכחי שלך הוצאות , לא ההכנסה הנוכחית שלך. אם אתה מרוויח 50,000 $ לשנה אלא רק להוציא 30,000 $, ולאחר מכן להפעיל החישובים שלך בהתבסס על מספר 30,000 $.

(אם אתה חוב ו מרוויחים פחות אתה מוציא, לקבל את ההוצאות שלך לבדוק תחילה. פרויקט אחר עבור פרישה המבוססים על ההוצאות שלך בפועל.)

ביטוח לאומי

אל תשכחו, תיק הפרישה שלך הוא רק רגל אחת של שרפרף חיסכון לפרישה שלוש רגליים. שתיים האחרות “הרגליים” הן קצבאות הכנסה מן הביטוח הלאומי. אתה יכול או לא יכול לקבל פנסיה. בערך 2 / 3rds של אמריקאים לא מקבל אחד. אם אתם זכאים לפנסיה, הגודל ותנאיו יהיו תלויים המעסיק שלך. בינתיים, הכנסות הביטוח הלאומי היא קשה לחזות, במיוחד אם אתה צעיר. לכן – לצורך תכנון – אנו מעדיפים להתמקד חתיכה מהפאזל שאתה יכול לשלוט.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.