כסף 10 Smart Moves עבור יחיד נשים בשנות ה -20 לחייהן

Home » Finance » כסף 10 Smart Moves עבור יחיד נשים בשנות ה -20 לחייהן

כסף 10 Smart Moves עבור יחיד נשים בשנות ה -20 לחייהן

יצירת סרטים חכמים חיונית בכל שלב של החיים שלך. חשוב להתחיל חזק ולבצע בחירות כי יכין אותך בכל מקום שבו תהיה. אתה רשאי להישאר בודד, בסופו של דבר עם בן זוג או להקים משפחה, אבל האפשרויות הפיננסיות החיוביות שתבצע בשנות ה -20 שלך יכול להגדיר אותך לפגוש את ההרפתקה הבאה ולדעת כי העתיד שלך הוא טופל. למד עשרה צעדים שעליך לנקוט כעת.

היערך לקראת פרישה

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לתכנן את הפרישה. התרומה מוקדם בקביעות אומרת שאתה יכול להסתדר עם ותורמת אחוז כולל נמוך יותר של ההכנסה שלך ואתה לא צריך לדאוג להתעדכן מאוחר יותר. זה הגיוני לתכנן כאילו אתה הולך להיות אחראי על הפרישה שלך בעצמך. זה מאפשר לך לחסוך מספיק יעזוב אותך מוכן. זה עשוי לעזור לך כדי להיות מסוגל לפרוש מוקדם. אם אינך זכאי לקבלת 401 (k) עדיין, לפתוח קופת גמל בניהול אישי ולהתחיל לתרום שם. אם אתה עושה להעפיל 401 (k) הקפיד לנצל התאמה של המעסיק שלך גם אם אתה עובד על מטרות פיננסיות אחרות.

שמור על העתיד שלך

בנוסף לחיסכון לפרישה, חשוב להפריש כסף עבור המטרות הפיננסיות האחרות שלך כי אתה רוצה להגיע בעתיד. אולי הגיע זמן שבו אתה רוצה לרכוש בית או דירה משלך ולהתחיל לבנות הון עצמי במקום לשכור.

חסכתי הוצאות כמו רכישת מכונית חדשה יכולה לעזור לך לחסוך כסף על העניין. אם אתה רוצה בסופו של דבר להתחיל עסק משלך, תוך חיסכון של עד ההון לעשות את זה יהיה גול נהדר.

יצירת תוכנית פיננסית

תכנית כלכלית של הקרן יכולה לכלול כל דבר, החל תכנית הקריירה שלך תכנית הפרישה שלך. אם זה מרגיש כמו יותר מדי להתחיל עם תכנית חומש.

איפה אתה רוצה להיות בעוד חמש שנים? מה אתה צריך לעשות מבחינה כלכלית כדי להגיע לשם? ואז לשבור אותו לתוך מטרות שנתיות וחודשיות וצעדים. הקפד לכלול את מטרות לטווח ארוך כמו פרישה במסגרת התכנית שלך. זה עשוי לכלול לחזור לבית הספר כדי לקבל החינוך שלך כדי לעזור עם מטרת הקריירה הבאה שלכם.

דגש על מטפסים על סולם הקריירה

עכשיו זה זמן נהדר להתמקד סולם הקריירה. זה לוקח זמן ועבודה קשה כדי לעלות. הפוך יעדים ברורים ולקבוע מה שאתה צריך לעשות כדי להגיע אליהם. אולי זה אומר מיתוג חברות, לעבור לעיר אחרת, או לחזור לבית הספר. אולי זה אומר שאתה עושה עבודת לוואי או ליצור רשת מקצועית ולמצוא מנטור כדי לעזור לך להגיע למטרה. לשבור את השלבים בשביל נתיב הקריירה אתה רוצה לקחת ולהתחיל לקחת אותם. זה בסדר לעבור כיוונים בשלב כלשהו ובחר ללכת לכיוון חדש אם אתה מוצא לנכון יותר טוב בשבילך. חלומות יכולים לשנות, אבל המפתח הוא להמשיך לנוע קדימה לעבר החלום.

ודא שאתה תקצוב

תקצוב הוא אחד הכלים הכי הגדולים לניהול הכסף שלך כמו שצריך. כאשר אתה רווק, קל להצדיק לא יצירת תקציב. ההוצאות שלך הן פשוט ואם אתה משלם את החשבונות שלך מה זה משנה מתי ואיך אתה מבזבז את הכסף שלך?

עם זאת, התקציב שלך יכול לעזור לך למצוא אזורים אתה יכול לקצץ בהוצאות כדי לשים יותר כסף לקראת חיסכון או חוב. הפוך הכנסתך כלי, ותקציב ביעילות. זה לא אומר שאתה לא צריך להיות כיף, אבל לקבוע כמה אתה יכול להרשות לעצמו להוציא תוך כדי עבודה על התוכנית הפיננסית שלך להיצמד הסכום.

לטפל האשראי / חוב שלך

האשראי והחוב שלך יכולים להשפיע על היכולת שלך לעשות את הצעד הפיננסי הבא שלך מקנייה הביתה לקיחת הלוואת עסקים לפתוח העסק החדש שלך. לשלם את החוב שלך יהיה לפנות כסף נוסף שאתה יכול להשתמש כלפי חיסכון. איחור בתשלום יכול להקשות כדי להעפיל הלוואה. אם תיקח את הזמן כדי לתקן טעויות עבר וניקיונות דוח האשראי שלך תקל בשבילך להגיע למטרות שלך בעתיד.

ודא שיש לך הביטוח הימני

ביטוח הוא שם כדי להגן עליך.

זה יכול להיות מתסכל לראות ההכנסה שלך הולכת ביטוח בכל חודש, אבל זה נמצא שם כדי להגן עליך. כאשר אתה בודד, קצר טווח וביטוח נכות לטווח ארוך יכולים להיות מציל חיים, במיוחד אם אין לך קרן חירום הצילה את. ביטוח זה מגן עליך אם אתה פתאום לא מסוגל לעבוד בגלל פציעה או מחלה. ביטוח בריאות יכול למנוע ממך הולך רגל כאשר אתה חולה פתאום. הביטוח של השוכר יכול לעזור לך למנוע את הלחץ של החלפת הכל אם אתה נשדד. קח את הזמן כדי לוודא שאתה מוגן.

אל תשכחו ביטוח חיים

כאשר אתה רווק, זה אולי נראה כמו שאתה לא צריך ביטוח חיים. זה נכון במיוחד אם אין לך ילד או מישהו אתה אחראי מבחינה פיננסית עבור. עם זאת, צריך להיות לך מספיק כדי לכסות את עלויות הקבורה שלך. אתה יכול להימנע עוזב את הנטל של אלה הוצאות על המשפחה או החברים שלך. מעסיקים רבים מציעים מדיניות בסיסית שאמורים לכסות את העלויות האלה. אם אתה אחראי לעזור למישהו לצאת כלכלית, ייתכן שתרצה לשקול להוציא פוליסה גדולה מספיק שיוכלו לחיות את הריבית אם הם השקיעו בה.

לבנות קרן החירום שלך

קרן חירום היא חיונית אם אתה רווק. זה יכול להיות הדבר כי לחסוך לך מלהיות חסר אם הייתם מאבד את העבודה שלך פתאום. זה יכול לעזור הוצאות הכיסוי צפויות לקחת את דאגת משקל. עבור אנשים החיים על הכנסה אחת, בשווי של חשבונה של שנה הוא מטרה טובה. זה ייתן לך זמן כדי למצוא עבודה חדשה בלי יותר מדי לחץ.

לסדר הכול

לבסוף לקחת את הזמן כדי להכניס את הכל לסדר. זה אולי נראה כמו שזה מוקדם מדי לדאוג בקשר לזה, אבל בעל משאלות רצון סופי יכול להקל על יקיריכם אם היית עובר במפתיע או אם היית חל לפתע. ביצוע החלטות לגבי צוואה או DNRs, תרומת איברים, תוכניות לוויה ולמי לפנות אם אתה עובר לא תיקח הרבה זמן, ואחרי זה, אתה לא צריך לדאוג בקשר לזה שוב. מסמך זה כולל מידע ביטוח, חשבונות בנק הלוואת תקל עבור מישהו כדי לעזור לך אם אתה צריך את זה. בדרך כלל הורה הוא בן אדם טוב לתת את המידע הזה, אבל אם אתה לא יכול לתת אותו לחבר מהימן שמבין את המצב.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.