כשאתה צריך ביטוח חיים? מה האפשרויות השונות?

Home » Insurance » כשאתה צריך ביטוח חיים? מה האפשרויות השונות?

אסטרטגית ביטוח החיים שלך – איך לדעת אם אתה צריך ביטוח חיים

כל מה שאתה צריך לדעת על ביטוח חיים

ביטוח חיים נועד להגן על המשפחה שלך לאנשים אחרים שאולי תלוי לך על תמיכה כספית. ביטוח חיים משלם מוות תועלת למוטב של פוליסת ביטוח חיים.

במהלך השנים, ביטוח חיים גם התפתח כדי לספק אפשרויות לבניית השקעות עושר או פטור ממס.

מי צריך FAQ ביטוח חיים

האם ביטוח חיים רק לאנשים שיש להם משפחה לפרנס? מתי כדאי לך לקנות ביטוח חיים? ניסע דרך שאלות אלה תרחישים נפוצים של מתי ביטוח חיים הוא רעיון טוב לקנות המבוסס על מצבים שונים. רשימה זו תעזור לכם להחליט אם הגיע זמן בשבילך כדי לפנות היועץ הפיננסי שלך ולהתחיל להסתכל אפשרויות ביטוח החיים שלך.

האם אני צריך ביטוח חיים אם אין לי משפחה המתלווים?

ישנם מקרים בהם ביטוח חיים יכול להועיל גם אם אין לך התלויים, הכי פרימיטיבי אשר יהיה כיסוי הוצאות ההלוויה שלך. ייתכנו סיבות רבות אחרות מדי. הנה כמה קווים מנחים שיעזרו לכם להחליט אם ביטוח חיים היא הבחירה הנכונה עבורכם:

באיזה שלב חיים אתה צריך לקנות ביטוח חיים?

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על ביטוח חיים הוא כי הצעיר ובריא יותר אתה, פחות יקר זה.

הבחירה ביטוח החיים הכי טוב בשבילך יהיה תלוי:

  1. למה אתה רוצה את ביטוח החיים (לבנות עושר, כדי להגן על נכסים, ולפרנס את המשפחה שלך?)
  2. מה המצב שלך הוא
  3. מה שלב בחיים אתם נמצאים (יש לך ילדים, אתה לומד, אתה מתחיל עסק, רכישת דירה, להתחתן, וכו ‘)
  4. בן כמה אתה
 

10 מצבים הדרכים השונות שבהן ניתן להשתמש ביטוח חיים

הנה רשימה של אנשים אשר עשוי להזדקק ביטוח חיים בשלבים שונים בחיים, ולמה אתה רוצה לקנות ביטוח חי בשלבים אלה. רשימה זו תעזור לך לשקול סיבות שונות לרכישת ביטוח חיים ולעזור לך להבין אם זה זמן בשבילך כדי לבדוק את רכישת ביטוח חיים או לא.

נציג ביטוח יועץ או חיים פיננסי יכול לעזור לך לבדוק את אופציות ביטוח חיים שונות ותמיד יש להתייעץ דעות המקצועיות שלהם כדי לעזור לך לקבל החלטה.

1. משפחות החל

ביטוח חיים צריך לרכוש אם אתה שוקל להקים משפחה. השיעורים שלך יהיו זולים יותר עכשיו מאשר כשאתה מזדקן וילדי עתידך יהיו תלוי ההכנסה שלך. למידע נוסף על הורים: כמה החיים ביטוח אתה צריך?

2. משפחות מבוססות

אם יש לך משפחה זה כבר תלוי בך, אתה צריך ביטוח חיים. זה אינו כולל רק את בן זוג או בן זוג עובד מחוץ לבית. ביטוח חיים גם צריך להיחשב לאדם עובד בבית. העלויות של מישהו החליף לעשות עבודות בית, תקצוב הביתה, וטיפול בילדים יכולים לגרום לבעיות פיננסיות משמעותיות עבור המשפחה ששרדה. למידע נוסף על הורים: כמה החיים ביטוח אתה צריך?

3. מבוגרים יחידים יאנג

הסיבה מבוגרת יחיד בדרך כלל היה צריך ביטוח חיים תהיה לשלם עבור עלויות הלוויה שלהם או אם הם עוזרים לתמוך בהורה קשיש או אדם אחר הם עשויים לטפל כלכליים.

ייתכן גם לשקול רכישת ביטוח חיים בזמן שאתה צעיר, כך שעד שאתה צריך את זה, אתה לא צריך לשלם יותר בשל גילך. ככל שתתבגר, ביטוח חיים יקר יותר הופך ואתה להסתכן סירב אם יש בעיות עם הבחינה הרפואית ביטוח חיים.

אחרת, אם יש אחד ממקורות אחרים של כסף עבור לוויה ואין לו אנשים אחרים שתלויים ההכנסה שלהם ואז ביטוח חיים לא יהיה הכרח.

4. בעלי בתים ואנשים עם משכנתאות או חובות אחרים

אם אתם מתכננים לקנות בית עם משכנתא, תתבקש אם אתה רוצה לרכוש ביטוח משכנתא. רכישת פוליסת ביטוח חיים אשר תכסה חוב המשכנתא שלך היה להגן על האינטרס ולהימנע שתצטרך לרכוש ביטוח משכנתא נוסף כאשר אתה קונה את הבית הראשון שלך.

ביטוח חיים יכול להיות דרך של הבטחה כי חובות הם השתלמו אם אתה מת. אם אתה מת עם חובות ואין שום דרך הנדל”ן שלך לשלם להם, הנכסים שלך וכל מה שאתה עבדת עלול ללכת לאיבוד ולא מקבל עברת על מישהו שאכפת לך. במקום זאת, האחוזה שלך עלולה להישאר עם חוב, אשר יכול להיות עבר היורשים שלך.

5. ללא ילדים זוגות עובדים

שני אנשים במצב הזה היה צריך להחליט אם הם רוצים ביטוח חיים. אם שני אנשים מביאים הכנסה כי הם מרגישים נוח לחיות לבד אם בן הזוג צריך לעבור מן העולם, ואז ביטוח חיים לא יהיה צורך למעט אם הם רוצים לכסות עלויות הלוויה שלהם.

אבל, אולי בחלק מהמקרים זוג עובדים אחד תורם יותר להכנסה או ירצה לעזוב אחרים משמעותיים שלהם במצב כלכלי טוב יותר, אז כל עוד רכישת פוליסת ביטוח החיים לא יהיה נטל כספי, זה יכול להיות אופציה. לקבלת אופציה ביטוח חיים בעלות נמוכה להסתכל לתוך ביטוח חיים ארוך או לשקול הראשון למות בכבוד פוליסות ביטוח חיים בהם אתה משלם רק מדיניות אחת לטובת המוות הולך הראשון למות.

6. אנשים שיש להם ביטוח חיים דרך העבודה שלהם

אם יש לך ביטוח חיים דרך העבודה שלך, אתה עדיין צריך לקנות פוליסת ביטוח חיים משלך. הסיבה שאתה לא צריך להסתמך רק על ביטוח חיים בעבודה היא כי אתה עלול לאבד את העבודה שלך, או מחליט להחליף עבודה וברגע שאתה עושה את זה, אתה מאבד כי פוליסת ביטוח חיים. זה לא נשמע איסטרטגי לעזוב ביטוח החיים שלך בידי מעביד. ככל שאתה מקבל את יקר יותר ביטוח החיים שלך הופך. אתה עדיף לרכוש פוליסת גיבוי קטנה כדי לוודא כי תמיד יש לך כמה ביטוח חיים, גם אם אתה מאבד את העבודה שלך.

שותפים עסקיים 7. ובעלי עסקים

אם יש לך שותף עסקי או בעל עסק ויש אנשים סומכים עליך, אתה יכול לשקול רכישת פוליסת ביטוח חיים נפרדת לצורך חובות העסק שלך.

8. רכישת ביטוח חיים על ההורים שלך 

רוב האנשים לא חושבים על זה כאסטרטגיה, לקנות אותו נוצל בעבר ויכול להיות דבר חכם לעשות. ביטוח חיים על ההורים שלך מאבטח מוות להועיל לך אם תשים את עצמך כמוטב של הפוליסה לך להוציא עליהם. אם אתה משלם את הפרמיות שלהם תוכל רוצה לוודא שאתה עושה לעצמך המוטב בלתי חוזר כדי לאבטח investment.This דרכך כאשר ההורים שלך מתים, לך לאבטח את סכום פוליסת ביטוח חיים. אם תעשה זאת בזמן שההורים שלך הם צעירים מספיק, זה עשוי להיות השקעת קול כלכלי.

ייתכן גם רוצה להגן על היציבות הפיננסית שלכם ע”י הסתכלות קונה סיעודים גם בשבילם או מה שמרמז שהם נראים לתוכו. לעתים קרובות, כאשר ההורים לחלות ככל שהם מתבגרים הנטל הכספי על ילדיהם היא עצומה. שתי אפשרויות אלה עשויות לספק הגנה פיננסית שאתה לא יכול לחשוב אחר של.

9. ביטוח חיים עבור ילדים

רוב האנשים היו מראים כי ילדים לא צריכים ביטוח חיים, כי אין להם תלויים ובמקרה של המוות שלהם, למרות שזה יהיה הרסני, ביטוח חיים לא יהיה מועיל.

3 סיבות לקנות ביטוח חיים עבור ילדים 

  1. אם אתה דואג לילדים שלך בסופו של דבר מקבלים מחלה. יש משפחות מסוימות חששות לגבי הבריאות לטווח הארוכה של ילדיהם עקב סיכונים תורשתיים. אם הורים חוששים כי בסופו של דבר, זה עלול לגרום להם ניתן לבטח מאוחר יותר בחיים, אז הם יכולים לשקול רכישת ביטוח חי הילדים ולכן הם לא לדאוג נכשלו בבחינות רפואיות מאוחר יותר כאשר הם צריכים ביטוח חיים עבור משפחות משלהם. יש אנשים להסתכל ביטוח מחלות קשות עבור ילדים גם כן.
  2. יש אנשים לרכוש ביטוח חיים עבור ילדים כשהם מגיעים לבגרות מוקדם כדי לעזור להם להשיג יתרון על חיים. פוליסת ביטוח חיים קבועה עשויה להיות דרך לבנות חיסכון עבורם ולתת להם הזדמנות יש פוליסת ביטוח חיים משלמת עבור עצמו עד שיש להם משפחה משלהם, או אם הם רוצים להשתמש בחלק במזומן ללוות כנגד עבור רכישה גדולה. ביטוח חיים עבור ילדים ניתן לרכוש כמתנה אליהם.
  3. אם היית רוצה לקבל איזושהי תועלת מוות כדי לעזור לך להתמודד עם המוות של ילד לכסות את הוצאות הלוויה אם משהו יקרה להם. ההפסד של ילד הוא הרסני ולמרות ילדים אינם מספקים תמיכה כספית, הם ממלאים תפקיד חשוב במש’ והפסד שלהם יכול להיות השפעה על אובדן levels.The רב עשוי להקשות מאוד בשבילך לעבוד, ואתה עלול לסבול הפסדים כספיים, דורשים עזרה פסיכולוגית, או לדרוש עזרה עם ילדי המשפחה כתוצאה פטירתם.
 

ילדים, על פי רוב, אין צורך בביטוח חיים, אבל אם הוא חלק מאסטרטגיה, ביטוח חיים עבור ילדים עשוי להיות משהו שאתה מחשיב מהסיבות הנ”ל. תמיד לשקול את האפשרות של הסיבות הנ”ל עם האפשרויות האחרות של חיסכון או ביטוח אתה יכול לשקול עבור הילדים שלך.

10. קשישים

כל עוד אין לך אנשים תלוי ההכנסה שלך לקבלת תמיכה, ביטוח חיים בשלב זה בחיים לא יהיה צורך, אלא אם אין לך אמצעים אחרים כלשהם לשלם עבור הוצאות ההלוויה שלך או להחליט שאתה רוצה לעזוב כסף בתור מורשת. דבר אחד שימושי על ביטוח חיים אם אתה מבוגר, הוא אלמנטי חיסכון מס אם אתה רוצה לשמר את הערך של הנדל”ן שלך. אתה צריך לדבר עם עורך דין נדל”ן או מתכנן פיננסי כדי להבין אם קונה ביטוח חיים בשנים המאוחרות שלך עשוי לספק הטבות מס.

רכישת פוליסת ביטוח חיים בגיל זה יכול להיות מאוד יקר.

ביטוח חיים כאסטרטגית גן ולבנות את העושר

כאשר אתה קונה ביטוח חיים אתם מחפשים להגן על אורח החיים של המשפחה או התלוי שלך אם אתה צריך למות.

אם זו המטרה העיקרית שלך אז ביטוח חיים בעלות נמוכה עשוי להיות נקודת התחלה טובה בשבילך.

ייתכן גם להסתכל על זה כדרך לבנות שלך או של משפחתך העושר או באמצעות יתרונות מס פוטנציאליים או אם אתה רוצה לעזוב כסף כמורשת, כמו במקרה של ביטוח חיים להישרדות.

אתה יכול גם לקנות ביטוח חיים כדרך להבטיח את היציבות הפיננסית שלך, במקרה של ביטוח חיים שלם, או פוליסות ביטוח חיים אוניברסליות כי גם להציע ערכי מזומנים והשקעות. סוגים אלו של המדיניות, וכן פוליסות ביטוח חיים שאירים גם מציעים את הפוטנציאל של גיוס כספים מן פוליסת ביטוח החיים שלך.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.