למד איך להתעשר – אמיתות זה יכול לעזור להגדיר את

Home » Finance » למד איך להתעשר – אמיתות זה יכול לעזור להגדיר את

למד איך להתעשר - אמיתות זה יכול לעזור להגדיר את

בניית עושר יכולה להיות אחת המשימות המרגשות ומתגמל ביותר בחייו של אדם. מלבד לספק חוויית היום-יום נוח יותר, שווי נקי משמעותי יכול להפחית מתח וחרדה כפי שהיא משחררת אותך לדאוג לשים אוכל על השולחן או היכולת לשלם את החשבונות שלך. עבור חלק, כי לבד הוא מספיק מוטיבציה כדי להתחיל את המסע הפיננסי. עבור אחרים, זה יותר כמו משחק; התשוקה מתחילה כאשר הם מקבלים מחאת הדיבידנד הראשונה שלהם מתוך מניות שבבעלותם, פיקדון ריבית אג”ח שרכש, או המחאה להשכרה משוכרת המתגוררים רכושם.

בעוד אלפי מאמרים שכתבתי במשך השנים מיועדים לסייע לך ללמוד כיצד להיות עשיר, רציתי להתמקד דווקא בפן הפילוסופי של המשימה על ידי שיתוף איתך חמש אמיתות שיכולות לעזור לכם להבין טוב יותר את מהות האתגר אתה עומד מול כפי שאתה מגדיר את המשימה של צבירת הון עודף.

לשנות את הדרך שבה אתה חושב על כסף

האוכלוסייה הכללית יש יחסי אהבה / שנאה עם עושר. חלק להתרעם אלה שיש להם כסף, בתקווה זמנית על זה בעצמם. עם זאת, בהיעדר כמה חריגים ספציפיים למדי, בחברה משגשגת וחופשית, הסיבה לרוב מכריע של אנשים לא לצבור חסכונות משמעותיים משום שהם לא מבינים את מהות כסף או איך זה עובד. זהו, בין שאר, אחת הסיבות שהילדים והנכדים של יש העשיר “רצפת זכוכית” שנקראת תחתם.

הם ידעו ורשתות מחוננות המאפשרות להם לקבל החלטות לטווח ארוכות יותר אפילו בלי לשים לב. דוגמא מרתקת מגיעה מתחום הכלכלה ההתנהגותית הכרוכה בוגרי המכללה ראשון מדור צבירת רמות נמוכות יותר של שווי נטו עבור כל דולר בהכנסות שכר עקב אי ידיעה על מושגים בסיסיים כגון כיצד לנצל 401 התאמה (k).

המנהל הגדול כאן הוא כי הון, כמו אדם, הוא דבר חי. כשאתה מתעורר בבוקר וללכת לעבודה, אתה מוכר מוצר – עצמך (או ליתר דיוק, העבודה שלך). כאשר אתה מבין שכל בוקר הנכסים שלך מתעורר ויש לך אותו פוטנציאל לעבוד כפי שאתה עושה, אתה לפתוח מפתח רב עוצמה בחיים שלך. דולר כל תשמור הוא כמו עובד. במהלך הזמן, המטרה היא להפוך את העובדים שלך עובדים קשה, ובסופו של דבר, הם יעשו מספיק כסף כדי לשכור עובדים נוספים (במזומן).

כשאתה הפכת מוצלח באמת, אתה כבר לא צריך למכור העבודה שלך, אבל יכול לחיות את העבודה של הנכסים שלך. בחיים שלי, הקריירה שלי נבנתה על לקום מהמיטה בבוקר ומנסה ליצור או לרכוש נכסים מניבי מזומנים אשר ייצרו יותר ויותר קרנות בשבילי לפרוס מחדש לתוך השקעות אחרות.

לפתח הבנה של הכח של כמויות קטנות

הטעות הגדולה ביותר שאנשים עושים כאשר מנסים להבין איך להתעשר היא שהם חושבים שהם צריכים להתחיל עם צבא נפוליאון דמוי כולו כספים העומדים לרשותם. הם סובלים את המנטליות “לא מספיק”; כלומר שאם הם לא עושים 1000 $ או 5000 $ השקעות בכל פעם, הם אף פעם לא יהיו עשירים. מה האנשים האלה לא מבינים הוא כי צבאות שלמים בנויים חייל אחד בכל פעם; כך גם הוא הארסנל הפיננסי שלהם.

בן משפחה שלי פעם הכרתי אישה שעבדה כשוטף כלים והפך ארנקים שלה מתוך בקבוקי נוזל כביסה משומשות. אישה זו שקיעה ונשמרה כל מה שיש לה למרות שזה לא להיות יותר מכמה דולרים בכל פעם. עכשיו, התיק שלה שווה מ’על גבי מ’של דולרים, אשר כולם נבנו על השקעות קטנות. אני לא מציע לך להיות כי חסכני, אבל הלקח הוא עדיין אחד יקר. שיעור זה: אל תזלזל יום ההתחלות קטנה!

עם דולר כל אתה חוסך, אתה קונה בעצמך חופש

כשאתה שם את זה במונחים האלה, אתה רואה איך לבזבז 20 $ פה 40 $ לא יכולים לעשות את הבדל עצום בטווח הארוך. בהתחשב בכך כסף יש את היכולת לעבוד במקום שלך, יותר מזה אתה להעסיק, מהר יותר ויותר יש לו סיכוי לגדול. יחד עם יותר כסף מגיע יותר חופש – החופש להישאר בבית עם הילדים שלך, את החופש לפרוש נסיעות ברחבי העולם, או את החופש לעזוב את העבודה שלך. אם יש לך עוד הכנסה, זה אפשרי בשבילך כדי להתחיל לבנות עושר היום.

זה עלול להיות רק 5 $ או 10 $ בכל פעם, אבל כל ההשקעות הללו היא אבן יסוד החופש הפיננסי שלך.

אתם אחראים איפה אתה נמצא בחיים שלך

לפני שנים, חבר אמר לי שהיא לא רוצה להשקיע במניות כי היא “לא רוצה לחכות עשר שנים כדי להיות עשירות …” היא מעדיפה ליהנות מהכסף שלה עכשיו. האיוולת עם סוג זה של חשיבה היא כי רוב הסיכויים הם, אתה הולך להיות חי בעשר שנים. השאלה היא האם או לא אתה תהיה עדיף כשתגיעו לשם. איפה אתם נמצאים עכשיו היא הסכום הכולל של ההחלטות שביצעת בעבר. למה לא להגדיר את הבמה לחיים שלך בעתיד עכשיו?

אלו אינן מילים ריקות-טוב תחושה או נזיפות. אני הולך לחזור על זה שוב: איפה אתה עכשיו היא הסכום הכולל של ההחלטות שביצעת בעבר. החיים שלך משקפים איך אתה מבזבז את הזמן שלך ואת הכסף שלך. שתי כניסות אלו גורלך.

שקול איך להיות בעלים של דברים שאתה מבין כצעד ראשון לבניית עושר

אחד עם hangups האינטלקטואלית והרגשית הגדול נראה שיש כשהם אינם חשופים עושר או משפחות עשירות עושים את החיבור בין נכסים יצרניים בחיים היום היום שלהם. הם לא מבינים, ברמה קרבית, כי אם יש ברשותם מניות של חברה כמו Diageo, בכל פעם שמישהו לוקח לגימת ג’וני ווקר או קפטן מורגן, חלק מהכסף כי הוא עושה את דרכו בחזרה לקופה הארגונית להפצה אולטימטיבית אליהם בצורה של דיבידנד.

הם באמת לא מבינים שאם הם עומדים מחוץ לשערים בדיסנילנד ולצפות אנשים להיכנס לפרק, אם הם בעלים של חברת וולט דיסני, הם נהנים חלקם של כל רווחים שהופקו מן האורחים האלה.

יש ריץ גברים ונשים הרגל של שימוש באחוזים מידתי מהכנסתם לרכישת נכסים יצרניים שגורמים חבריהם, בני משפחה, עמיתים, ואת האזרחים לגרוף כסף כל הזמן לתוך הכיסים שלהם. שקול, כפי שאתה קורא את זה, כי אתה כבר בטח לא פגשת אותי. עם זאת, אם אי פעם אכל חטיף הרשה או כוס חמאת הבוטנים של ריס, אתה כבר בעקיפין שלחת אותי בכסף אמיתי. אם אי פעם שלגמה של קוקה-קולה או נאכל ביג מק, אתה כבר בעקיפין שלחת אותי בכסף אמיתי.

אם אי פעם להוציא הלוואה סטודנט או גיוס הון כדי לקנות בית מבנק כמו וולס פארגו, אתה כבר בעקיפין שלחה אותי בכסף אמיתי. אם אי פעם הזמין כוס הקפה בסטארבקס, אתה כבר בעקיפין שלחת אותי בכסף אמיתי. אם אי פעם שנרכשו משחת שיניים קולגייט או לשטוף את הפה ליסטרין בשימוש, סחב ויזה או מסטרקארד או מילאו את המכונית שלך עם בנזין מן תחנת אקסון מובייל, אתה כבר בעקיפין שלחה אותי בכסף אמיתי. אני לא ניחן הכלונסאות הבעלות. לא ירשתי הכלונסאות הבעלות.

התחלתי עם כלום וקבל החלטה כי שלי גבוה ביותר, ואת הראשון, עדיפות הפיננסית הייתה לרכוש בעלות על נכסים יצרניים מוקדם בחיים. זה היה עניין של סדרי עדיפויות. בכך שאנו מכבדים כל דולר שזרמו דרך הידיים שלי, ועל החלטה מודעת, הודיע ​​על איך אני רוצה לשים את זה כדי לעבוד, הנס של הרכבה עשה את העבודה השחורה.

כשאתה מבין את זה, אתה מבין, בחברות כגון ארצות הברית שבה המגמה במשך כמה מאות שנים היה נמוך יותר ויותר שיעורי מיליונרים ומיליארדרים להיות מורכב הדור הראשון, מתוצרת עצמית עשירה, בניית עושר הוא לעתים קרובות תוצר הלוואי של דפוסי התנהגות כי הם תורמים לבניית עושר. זה מתמטיקה בסיסית. שכפל את ההתנהגות ואת השווי נטו נוטה להצטבר.

InvestoGuru אינו מספק מס, השקעה, או שירותים פיננסיים וייעוץ. המידע המוצג ללא תמורה של מטרות ההשקעה, סובלנות סיכון, או מצבו הכספי של כל משקיע ספציפי ועלול שלא להיות מתאים לכל המשקיעים. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות. השקעה כרוכה בסיכון כולל האובדן האפשרי של מנהל.

# 6: מחקר ולהתפעל הצלחה לאלה שהשיגו זה … ואז לחקות אותו

משקיע חכם מאוד אמר פעם להרים את התכונות שאתם מעריצים אוהבים הכי הרבה על הגיבורים שלך, אז לעשות כל שביכולתך כדי לפתח את התכונות שאתה אוהב לדחות את אלה שאתה לא יודע. עובש עצמך לתוך מי אתה רוצה להיות. אתה תמצא כי על ידי השקעה עצמך תחילה, הכסף יתחיל לזרום לתוך החיים שלך. הצלחה ועושר להוליד הצלחה ועושר. אתה צריך לרכוש את דרכך אל מחזור זה, ואתה עושה זאת על ידי בניית הצבא שלך חייל אחד בכל פעם, לשים את הכסף שלך לעבוד בשבילך.

# 7: הבן כי יותר כסף הוא לא התשובה

כסף נוסף לא הולך לפתור את הבעיה שלך. כסף הוא זכוכית מגדלת; זה יאיץ ולהביא להדליק הרגלי האמיתי שלך. אם אתם לא מסוגלים להתמודד עם עבודה בשכר 18,000 $ בשנה, הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לך הוא בשבילך כדי להרוויח סכום בן שש ספרות. זה יהרוס לך. פגשתי יותר מדי אנשים להרוויח 100,000 $ בשנה שחיים ממשכורת למשכורת ולא מבינים למה זה קורה. הבעיה היא לא בגודל של פנקס הצ’קים שלהם, הוא הדרך שבה הם למדו להשתמש בכסף.

# 8: אם ההורים שלך היו עשירים, אל תעשה מה שהם עשו

ההגדרה של אי שפיות היא עושה את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות. אם ההורים שלך היו לא חיו את החיים שאתה רוצה לחיות אז לא עושה את מה שהם עשו! אתה חייב להתנתק המנטליות של דורות העבר אם אתה רוצה להיות אורח חיים שונה ממה שהיה להם.

כדי להשיג את החופש הכלכלי וצלחה כי המשפחה שלך עשויה או לא הייתה, מה שאתה צריך לעשות שני דברים. ראשית, לבצע התקשרות איתנה כדי לצאת החוב. שנית, הופכים חיסכון והשקעת העדיפות הפיננסית הגדולה ביותר בחיים שלך; טכניקה אחת היא לשלם את עצמך ראשון.

רכישת העצמי היא חיונית להצלחה הפיננסית שלך כפרט אם אתה זקוק הכנסה במזומן או רוצים הערכה לטווח ארוך בשווי המניות. בשום מקום אחר לא יכול כספך לעשות הרבה בשבילך כמו כאשר אתה משתמש בו כדי להשקיע בעסק שיש לו עתיד ארוך טווח נפלא.

# 9: אל תדאג

הנס של חיים הוא שזה לא משנה כל כך איפה אתה, זה משנה לאן אתה הולך. לאחר שתבצע את הבחירה להשתלט בחזרה על החיים שלך על ידי בניית השווי נטו שלך, לא לתת מחשבה נוספת על “מה אם”. כל רגע שעובר, אתה גדל יותר ויותר אל המטרה הסופית שלך – שליטה וחופש.

כל דולר שעובר תחת ידיו שלך הוא זרע כדי העתיד הפיננסי שלך. היה סמוך ובטוח, אם אתה חרוץ ואחראי, שגשוג פיננסי הוא בלתי נמנע. יום יבוא בעת ביצוע התשלום האחרון שלך על המכונית שלך, בבית שלך, או כל דבר אחר הוא שאתה חייב. עד אז, ליהנות התהליך.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.