למה מסורתי פרישה האם מלח

Home » Retirement » למה מסורתי פרישה האם מלח

למה מסורתי פרישה האם מלח

האם פרישה מתה? זו שאלה מפחידה, במיוחד אם אתה עובד כעת קשה עם תקוות של בעיטות בגב, מרגיע ונהנה לבלות את הזמן שלך בכל מקום אבל יום אחד במשרד. אבל אנחנו חושבים שהתשובה היא כן, פרישה מסורתית  היא  נוסעת גם אם לא נכחד לחלוטין למדי עדיין.

לפני שאתם מתחילים לדאוג יותר מדי, העובדה שאנחנו חושבים פרישה כפי שאנו מכירים אותה הוא נחלת העבר אינה בהכרח דבר רע. כדי להבין את זה, פשוט לשקול איפה את הרעיון המסורתי של הפרישה בא מלכתחילה.

למה פרישה עבדה בעבר אך אינה היום

לפני כמה דורות, אנשים התחילו לעבוד בגיל העשרה או בשנות ה -20 המוקדמות לחייהם. הם נשארו סביר באותה חברה עד שהם היו לתוך -50 או ה -60 לחייהם או לפחות, הם בילו את רוב שנות עבודתם אצל אותו מעסיק. נאמנות זה יכול להיות מתוגמל עם תוכניות פרישה ותוכניות פנסיה. כאשר סבא בדימוס, הוא היה סביר פנסיה לעזור לממן את שנות הפרישה שלו. ולא להיות קשוח או חולני, אבל באותן שנתי הפרישה היו כנראה קצרות יותר ממה שהם היום. אנשים שפרשו ב 65 לא היו צפויים לחיות עוד הרבה זמן, כלומר הם רק צריכים כדי לשלם עבור פרישה כי הייתה 10 או 15 שנים ארוכות.

אתה יכול להתחיל להבין למה פרישה מסורתית כבר לא עובדת עבור העובדים והעובדים של היום. תוכניות פנסיה בסופו של דבר פינו 401 (k) s עובדים הדרושים כדי לתרום ולממן את עצמם ורבים  של היום  אין לעובדים אפילו גישת התוכניות אלה. למעשה, רק 14% מהמעסיקים מציעים 401 (k) תוכניות או תוכניות הפקדה מוגדרות לעובדים.

כלומר, יותר ויותר אנשים אחראים עלות הפרישה שלהם, אשר צפוי למתוח במשך כמה עשורים. הסבת 65 היום יכולה להיות ביצת הפרישה לקרן או קן שלך חייבת לכסות 30 שנים של הוצאות מחייה כל הגורמים הללו והופכים אותו התחייבות יקרה הרבה יותר ממה שהוא היה אמור להיות.

אתה בכלל רוצה לפרוש?

כל זה אפילו ישקול אם הפרישה היא באמת רצויה בכל מקרה. יותר ויותר, אנשים מוצאים שזה לא מה שהם באמת רוצים לעשות. ראשית, זה יכול להיות ממש רע לבריאות ורווחה שלנו. מחקר מהמכון לענייני כלכלה נמצא כי פרישה יכולה להוביל לבעיות כולל בדידות (וזה מאוד מזיק אושר ובריאות פיזית) וחוסר פעילות או חוסר תנועה.

זה הגיוני כשאתה בעצם לשקול מה הפרישה נראית ליום. הרעיון של לשים את הרגליים למעלה ולא לעשות כלום נשמע נהדר  כאשר אתה בתוך עבה של הקריירה שלך, והאחריות משפחה אחרים ל- DOS כי יש לך לרוץ מייל דקה עכשיו. אך נתקל לאן ללכת, אין מה לעשות ואין עם מי לדבר באמת  שפנייה אם אתה עושה את זה יום אחר יום?

כך או קיצוני – אם אתה מפעיל את עצמך מרופט עם עבודה היום או יושב סביב קיומה אין עבודה לעשות בכלל בעתיד – אינו תורם האושר והבריאות שלנו. אז מה הפתרון?

חזיונות חדשים לעתיד של פרישה

אנחנו חושבים פרישה יכולה להתחיל להתפתח. אנו מצפים להמשיך לראות שינוי מן האסכולה הישנה, ​​רעיון מסורתי של פרישה שבה הימים של אנשים מלאים עם הרבה גולף אבל לא הרבה מעבר לזה. היום של פנסיונרים ואנשים יפרשו ב 10 ו 20 השנים הבאות (ואפילו עוד יותר אל העתיד) פעילים ורוצים להמשיך להיות פרודוקטיביים באופן כלשהו.

זה לא אומר שהם ממשיכים לעבוד באותה עבודה, במשרה מלאה שלהם עד קץ כל הדורות. אבל בגלל שהם עבדו קשה כדי לבנות חיסכון לפרישה ועושר במשך השנים עובדות שלהם, הם עכשיו חופשיים לחקור פעילויות, עבודות ותפקידים נוספות מבלי לדאוג למספר על המשכורת מהעבודה שלהם. למעשה, אנחנו כבר רואים את זה קורה עם לקוחות שיש להתחיל קריירת הדרן, עובד במשרה מלאה או חלקית בתחומים שתמיד עניינו אותם אבל היו תמיד מחוץ הקריירה הוקמה שלהם. אחרים להתחיל עסקים או למצוא דרכים להפיק רווחי התחביבים שלהם ימשיכו להיות מעורב ופעיל.

אנו רואים אנשים לוקחים “פרישות מינית” או “פרישות מתגלגלת.” הם כבר לא עובדים עד ליום מסוים, הפסקה ולעולם להרים עבודה או תפקיד אחרים שוב. כשהם נכנסים לשלב חדש זה בחיים, הם פשוט משנים את מה שהם רוצים לעשות. והם חופשיים לעשות זאת משום, שוב, הם כבר עשו את העבודה של חיסכון והשקעה לעתיד.

אז הם כבר לא סומכים על קבלת סכום מסוים של כסף, אשר משחרר אותם כדי לחפש הזדמנויות כי ללכוד העניין או הדמיון שלהם, גם אם זה לא בא עם המשכורת הגדולה שהם צריכים במהלך שנתי העבודה שלהם. Doing פרישה זו דרך שאומרת שאתה עדיין חופשי לטחון 9-to-5 אבל במקום מעבר לתוך חיים בישיבה, שקטים, אתם נשארים עוסקים התשוקות והאינטרסים שלך.

זהו יתרון לבריאות הנפשית והגופנית. זה יכול גם לשפר את בריאות הכספים שלך מדי. הצד החיובי האחר להמשיך לעשות איזה עבודה הוא שזה מביא איזשהו ההכנסה. זה יכול להקל על הלחץ הקיצוני כדי לחסוך כל אגורה תצטרך ב “פרישה” לפני שאתה מגיע לשם ומספק לכם יותר אפשרויות וחופש שתעבור לתוך בשלב זה של חיים.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.