מה לעשות אם אתה לא מוכן עבור פרישה

Home » Retirement » מה לעשות אם אתה לא מוכן עבור פרישה

הבנת אפשרויות מוכנות מראש הפרישה שלך

מה לעשות אם אתה לא מוכן עבור פרישה

אם אתה רוצה לקבל אמיתי על פרישה, יש צעד ראשון קל. נסה אחת או יותר מאלה מחשבונים מוכני פרישה שמראים לך איך מוכן אתה לחיות במשך 20, 30 או יותר שנים על החיסכון לפרישה הנוכחי שלך.

הופתעתי לטובה את החוויה של ג’ון שוורץ, הסופר של מאמר שפורסם לאחרונה ב  ה”ניו יורק , מציאות פרישה היא תופסת אותי . שוורץ ניסה להבין איך מוכן לפרישה היא ואשתו היו, תוך שימוש בכלים מן SSA.gov ו ואנגארד. הדבר המפתיע היה הוא היה כיצד אופטימי הייתה החתיכה. הוא הודה כי הוא לא חשב נתון מספיק מחשבה לפרישה, אבל הוא היה שומר טוב. הגילוי הגדול היה שהוא היה על המסלול. אתה יכול להרגיש קל שלו. לא כל אחד מאיתנו יהיה כל כך בר מזל.

בסקר אמון פרישה 2014 על ידי מכון המחקר לזכויות העובדים, רק 18 אחוזים מהעובדים דיווחו כי הם מרגישים “בטוחים מאוד”, הם יצטרכו מספיק כסף כדי לחיות בנוחות פרישה. אם אתם נמצאים 82 אחוזים האחרים, יש דברים שאתה יכול לעשות. זו הסיבה מדוע חשוב להשתמש במחשבון המאפשר לך לראות מה קורה כאשר אתה לבצע התאמות בזמן, חיסכון שיעור, שיעור צמיחת השקעות נסיגה. השתמשתי והערכתי את הפשטות של Snapshot MyPlan של פידליטי , אשר כל אחד יכול לגשת. מנהל תוכנית 401k שלך עשוי להיות משהו דומה. הדבר החשוב הוא היכולת לבצע שינויים, כי אם אתם לא מוכנים לפרישה, הפתרון יהיה כרוך בשינוי אחד או יותר מהרכיבים הבאים של תכנית הפרישה שלך בזמן שאתה עדיין עובד.

1. לחסוך ולהשקיע יותר

דרך אחת ברורה לחזק החיסכון לעתיד שלך היא לשים בצד חלק גדול מהמשכורת שלך עבור פרישה.

חלק מהבעיה עלול להיות מסרים. מומחים (כולל עבדכם הנאמן) לעתים קרובות ממליצים לחסוך לפחות 6 אחוז המשכורת שלך, כי זה בדרך כלל סביב הסכום מעביד יתאים. המלצה ברורה היא להתחיל ב 6 אחוזים במטרה להגדיל אותו בכל שנה. אחת מרכז פרישת מחקר קצר מצא כי מפרנס ממוצע אשר מתחיל לחסוך ב 35 ו יפרוש 67 צורכים להציל 18 אחוזים בשנה, בהנחת תשואת 4 אחוזים. אמנם, זה המון. אבל חוסך 10 אחוזים או אפילו 12 אחוזים מהמשכורת לפני המס שלך צריך להיות מטרה סבירה.

2. הגדלת סיכון ההשקעה שלך

השווקים שנמצאים במגמת עלייה-ירידה נדיפים או יכול לעשות נזק תיק, אבל לא בהכרח בגלל הערך של ההשקעות שלך יורד. מה יכול להיות יותר מזיק הוא הפחד המתרחשת במהלך משמרות שוק אלה, אשר יכולים לגרום למשקיעים לנקוט בפעולה מיותרת או מתוזמן היטב. לגלגל כספים כתגובה לשינוי בשוק יכול לעלות משקיעים כסף.

זה בעיקר יקר אם אחד הופך כל כך שונאי סיכון כמו להעביר הכול מחוץ לשוק או לתוך השקעות במזומן דמוי. כדי להיות בטוח, יש סיכון כמו הרבה עושה את זה (סיכון אינפלציה, סיכון ריבית, סיכון אריכות ימים) כמו שיש להשקיע במניות חמות. יש משקיעים רבים מדי של סוג זה של סיכון ולא מספיק סיכון לצמיחה עצמית בתיקיהם.

זה לא אומר כי מניות חמות צריכות להשתלט תיק השקעות. זכור, זה כל העניין בולט את האיזון הנכון ושמירת איזון שללא קשר מהלכים בשוק. אם אתה כבר סטה מן התוכנית המקורית שלך, הגיע הזמן לאזן.

3. עבודה ארוכה יותר

זה אולי נראה אירוני כי אחת דרכים לעשות פרישה קלה היא להמשיך לעבוד כל עוד אתה יכול, אבל זה הימור בטוח עבור גימלאים מראש מודאגים. גם אם תבחר לעבוד פחות שעות או משמרת לקריירה אחרת, עובדת כבר יהיה לקצר את הזמן אתה מצפה לחיות את השקעות הפרישה שלך, וזה מאפשר לך להמשיך לתרום השקעות פרישה במשך כמה שנים נוספות.

ככל שאתה מכניס את עבודה, הכנסת הביטוח הלאומי הפוטנציאל הגדולה שלך, כמו גם. אנשים שמחכים עד גיל 70 כדי לטעון יכול לקבל את מרב היתרונות עבורו הם זכאים. גם זוגות, צריכים לתאם כאשר אחד מבני הנישואין יתחילו בטענת הביטוח לאומי.

4. הוצאות Cut פרישה

אם אתה נאלץ לחיות על חצי מהמשכורת הנוכחית שלך, אתה יכול לעשות את זה? זה סוג של גימלאים מראש שאלה שצריך לשאול את עצמם: מהו הסכום החודשי המינימאלי הדרוש כדי לחיות?

ברגע שהחלטת מספר, לנסות לראות אם המספר מציאותי. זה לא עוזר להגדיר מטרות רווח אשר אינם יכולים להתקיים לאורך זמן.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.