מה מוקדם פרישת אמצעי יתרונות תעודת הזהות שלך

Home » Retirement » מה מוקדם פרישת אמצעי יתרונות תעודת הזהות שלך

מה מוקדם פרישת אמצעי יתרונות תעודת הזהות שלך

פורשים מוקדמים יכולים להחמיץ אלף בהטבות הביטוח הלאומי, כי הם לא יודעים את החוקים. להלן ארבעה דברים שאתם צריכים לדעת על פרישה מוקדמת וביטוח לאומי.

פרישה מוקדמת משמעה שהנך רשאי לקבל פחות

ההערכות שאתה רואה בתדפיס ת.ז. מבוססים על עבודה עד כי הגיל כאמור. לדוגמה, אם בהצהרה ת.ז. אומר שאתה תקבל 1100 $ לחודש בגיל 62, אומדן זה מבוסס על ההנחה שאתה עובד עד שתפעיל 62.

הסכום זה אומר שאתה תקבל ב 66 או 67 מניח שאתה עובד עד גיל 66 או 67. המשמעות היא שאם אתה לוקח פרישה מוקדמת היתרונות שלך צפויים להיות פחות ממה שאתה רואה בתדפיס שלך.

יתרונות הביטוח הלאומי מחושבים על בסיס שלושים וחמש השנים הגבוהות ביותר שלך של היסטורית עבודה, עם 35 הגבוה ביותר שנקבע לאחר כל שנת העבודה כבר באינדקס לאינפלציה. אם אתה לוקח פרישה מוקדמת ואין לך מלאות שלושים וחמש שנתי היסטורית עבודה, הטבות הביטוח הלאומי שלך עשויות להיות נמוכות יותר מאשר אם אתה עובד כבר.

גם אם אתה לפרוש מוקדם, להיות זהיר לגבי לקיחת ביטוח לאומי בגיל 62 בלי לעשות ניתוח ראשון. במקרים רבים, עדיף למצוא מקורות מימון אחרים להשתמש ב פרישה מוקדמת, כך שאתה לעכב את תחילת היתרונות שלך. זה יכול לעזור להגן עליך מפני אוזל הכסף בשלב מאוחר יותר בחיים.

אתה יכול לפרוש מוקדם עדיין עיכוב ת.ז.

אתה יכול לפרוש פרישה מוקדמת עדיין לחכות עד לגיל מאוחר להתחיל הטבות הביטוח הלאומי שלך.

הדבר חשוב במיוחד עבור זוגות נשואים שרוצים לוודא לבן הזוג שנותר בחיים שלהם מקבל הטבה גדולה פעם אתה נעלמת. היתרון החודשי הגבוה ביותר בין שניכם מה יהפוך את הסכום לטובת ניצול כאשר אחד מכם עובר – בשלב זה, תקבל רק כי סכום הטבה גבוה יותר – לא הוא כמויות.

לצורך מיקסום תועלת ניצול עתידית, תרצה מרוויח הגבוהה לעכב את תחילת הטבות גיל 70 אם אפשר. כאשר התחתן, המרוויח הנמוך, לעומת זאת, צריך לעתים קרובות להתחיל היתרונות שלהם בגיל צעיר יותר.

הטבות פנסיה עשויות לרדת כאשר אתה זכאי ביטוח הלאומי

כמה תוכניות פנסיה להציע תגמול חודשי ראשוני גדול כאשר אתה לוקח פרישה מוקדמת; לטובת הפנסיה ואז יורדת אוטומטית כאשר יהיה זכאי להסתמך על הביטוח לאומי. אם אתה לא מודע לכך, אתה עלול לחשוב שאתה תקבל תועלת הפנסיה מלאה בתוספת הביטוח לאומי.

לא כל הקצבאות לעבוד ככה, אז להשתתף בכל השיעורים או סמינרים המוצעים על ידי המעסיק שלך כך אתה מבין היטב את הטבות הפנסיה ובריאות שלך לפני נטילת פרישה מוקדמת. שאל הרבה שאלות, ולקבוע פגישה אחת-על-אחד עם יועץ יתרונות או HR (משאבי אנוש) אדם אם אתה יכול.

בנוסף, אם אתה עובד בחינוך או עבור המדינה או גוף ממשלתי, להיות מודעים כאשר אתה מתחיל הטבות הביטוח הלאומי שלך הם עשויים להיות פחות ממה ההצהרה שלך תוצג בעקבות משהו שנקרא הפרשת ביעור המציאה ו / או הפנסיה הממשלתית לְקַזֵז. זה השפיע אמי, שהיה מורה על 43 שנים.

היא צפויה לקבל הפנסיה שלה בתוספת 1300 $ לחודש ב הביטוח הלאומי. היא היתה בהלם כאשר נודע לה הביטוח הלאומי שלה יהיה פחות מ 300 $ לחודש בשל הפנסיה הממשלתית אופסט כי חל אם אתה מקבל פנסיה במשך שנים של עבודה שבהם לא היו מכוסים תחת מערכת הביטוח הלאומי.

עבודה במהלך הפרישה המוקדמת עשויה להקטין תעודת הזהות שלך

אם אתה מתכוון לעבוד במשרה חלקית במהלך הפרישה מוקדמת הטבות הביטוח הלאומי שלך עשויות להיות מופחתות. הירידה מבוססת על משהו שנקרא גבול רווחי הביטוח הלאומי והוא חל רק אם אתה עדיין לא הגעת לגיל פרישה מלאה. אם ההכנסה שלך היא גבוהה מהגבול, היתרונות שלך תופח. הפחתה זו חלה רק עד שתגיע לגיל הפרישה המלאה שלך, שהוא בן 66 – 67 רוב האנשים. לאחר שתגיע לגיל פרישה מלאה אתה יכול להרוויח סכום כלשהו וההטבות שלך לא תופחת.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.