מה מתהפך כרטיס אשראי ואיך לעשות את זה בדרך הנכונה

Home » Credit and Debt » מה מתהפך כרטיס אשראי ואיך לעשות את זה בדרך הנכונה

מה מתהפך כרטיס אשראי ואיך לעשות את זה בדרך הנכונה

אם אתה מכור תגמולי כרטיס אשראי, או שואף להיות אחד, אולי שמע של כרטיס האשראי געש. לדעת שאם אתה צריך להיות זהיר כשאתה שנרשם כרטיסי אשראי מרובים כדי להרוויח בונוסים והטבות אחרות. אם אינך אחראי עם כרטיסי אשראי אין לך את היסודות הפיננסיים במקום, אתה יכול בסופו של דבר עמוק בחובות ועם ציון אשראי פגום.

עם הקדמות מהדרך, בואו נכנסתי את הפרטים של איך כרטיס אשראי געש עבודות.

מה זה כרטיס אשראי חביצה?

מנפיק כרטיס אשראי רב מציעים בונוסי הרשמה גדולים. מחזיקי כרטיס חדשים להרוויח בונוס גדול עבור הוצאות סכום מסוים בתוך 90 הימים הראשונים בדרך כלל-זמן מסוים של פתיחת כרטיס האשראי. כרטיסי אשראי תגמולים הנוספים שתפתחו, את בונוסי הרשמה יוכלו להרוויח יותר כסף.

חביצת כרטיס אשראי מתייחסת לפרקטיקה של פתיחה שוב ושוב וסגירת כרטיס אשראי כדי להרוויח בונוס ההרשמה שלה שוב ושוב. פעולה זו עם מספר כרטיסי אשראי מאפשרת לך לצבור הרבה יותר תגמולים ממה שהיה מקבל אם אתה תקוע רק עם כרטיס אשראי אחד. אתה יכול להשתמש בכמה אסטרטגיות אחרות דמויות שילוב תגמולים מתוכניות-מנת נאמנות למקסם את כמות הפרות אתה מרוויח.

להקפיד על הכללים הבאים

ישנם כמה קווים מנחים תרצו להיצמד להצלחה ביותר עם חביצת כרטיס אשראי.

לשלם את היתרה במלואה מדי חודש

ודא שאתה לא לבזבז יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמו לשלם, גם אם אתה מכוון בונוס. אם אתה לא יכול להרשות לעצמו לשלם את מלוא היתרה שלך בסוף כל חודש, כדאי לשקול מחדש את כרטיס אשראי געש. ואתה בהחלט לא צריך לנסות להרוויח בונוסים על יותר מכרטיס אשראי אחד בכל פעם אם אתה נאבק כדי לבלות ולשלם רק כרטיס אשראי אחד. צוברים יתרות בכרטיסי אשראי ענק יכול להביא לך לתוך סוג של חוב שלוקח שנים כדי לשלם.

סיבה נוספת כדי לשלם את היתרות שלך כל חודש היא להימנע מתשלום ריבית על היתרה שלך. הנקודה של געש כרטיסי אשראי היא להשיג תועלת מנפיקי כרטיס אשראי. כל עניין שאתה משלם מוריד את התועלת נטו שתקבל מכרטיס האשראי שלך.

תמיד עושים את התשלומים במועד

שלח את התשלום החודשי שלך על זמן, כדי למנוע עמלות בגין איחור ונזק האשראי שלך. אם האשראי שלך הוא dinged בגלל איחור בתשלום, אתה עלול למצוא את זה קשה לקבל אישור עבור כרטיסי אשראי תגמולים בעתיד. מומלץ גם לשלם על זמן כדי למנוע ויתור התגמולים שלך.

יש מטרה עבור הנקודות שלך

אתה צריך תמיד יש מושג מה אתה עובד לכיוון. ארבעה ימים בסנטוריני. שייט באיי בהאמה. ביקור הסבים שלך לחגים. האפשרויות לשימוש התגמולים שלך הן אינסופיות כמעט. ידיעה מה אתה רוצה לעשות עם הנקודות שלך תעזור לך לבחור את כרטיסי האשראי הטובים ביותר ולשמור ממך להשתמש בנקודות שלך בטרם עת.

אל תיקח על עצמך יותר כרטיסי אשראי ממה שאתה יכול להתמודד

אתה בטח חושב יותר כרטיסי אשראי פירושו יותר בונוסים ועוד נקודות. אבל, לוקח על כרטיסי אשראי רבים מדי יכול ליצור בעיות. אם אתה לא יכול להרשות לעצמו את מינימום הוצאות על כרטיסי אשראי מרובים אתה יכול בסופו של דבר עם חוב יותר ממה שאתה יכול להתמודד.

לשמור על דמי שנתי Mind

כרטיסי אשראי תגמולים רבים לוותר על התשלום השנתי בשנה הראשונה. חלקם עשויים להציע יתרון זה גם שווה שמירה על כרטיס האשראי ולשלם את האגרה השנתית. לדוגמה, אתה עשוי להרוויח מלון חינם להישאר בכל שנה. אם התשלום השנתי הוא נמוך יותר מאשר לילה בבית המלון, הכרטיס עשוי להיות שווה שמירה. זכור כי אתה צריך להשתמש בכרטיס האשראי שלך מדי פעם קצת כדי להשאיר אותו פעיל תצטרך לאזן כי הוצאות בכרטיס אשראי עם ההוצאות שאתה עושה על כרטיסי אשראי שבו אתה מנסה באופן אקטיבי כדי להרוויח בונוס.

תסתכל החוצה כל הזמן יש מבצעים כרטיס אשראי חדש

מנפיק כרטיס אשראי לשנות את הצעותיהם קרובות. אל תניחו את ההצעה שאתה רואה באתר האינטרנט שלהם הוא ההצעה הטובה ביותר שאתה יכול להשיג בזמן. כאשר אתה מעוניין בכרטיס אשראי, לבדוק כמה אתרים שונים (בעיקר אתרי השוואת כרטיס אשראי) כדי לראות מה שמוצע.

השתמש תרשים או גיליון אלקטרוני לשמור על קשר עם כל מה

כן, זה פשוט כל כך רציני. אתה רוצה לשמור על קשר עם כמה פרטים על כל כרטיסי אשראי שאתה פותח:

 • חברת כרטיסי אשראי ואת כרטיס האשראי המבוקש
 • את תאריך פתיחת כרטיס האשראי
 • האגרה השנתית של כרטיס האשראי והאם זה לויתור
 • מועד התשלום השנתי יחויב אם היא ויתרה בשנה הראשונה (אם אתה לא שומר את החשבון, אתה צריך לסגור את החשבון לפני תאריך זה)
 • הבונוס
 • דרישת ההוצאות
 • התאריך שבו אתה צריך לענות על הדרישה להוצאה
 • כרטיס האשראי הנוכחי איזון (ובלמים בכל כרטיסי האשראי)
 • ההתקדמות שלך לקראת עמידת הדרישה להוצאה
 • אם הבונוס יושם לחשבון שלך
 • אם השתמשת הבונוס
 • התזמון לכל קצב קידום מכירות

תמיד לקרוא את האותיות הקטנות

כשקוראים את תנאי כרטיס אשראי הוא חובה. חלקם מנפיקים כרטיס אשראי רק מאפשר לך להרוויח בונוס בנסיבות מסוימות, למשל אתה לא קבלת בונוס מזה מנפיק כרטיס בתוך 24 החודשים האחרונים. אמריקן אקספרס, למשל, מאפשרת למחזיק כרטיס להרוויח בונוס אחד בלבד לכל כרטיס אשראי. לאחר שתצבור בונוס עבור ספציפי Amex, אתה לא תוכל להרוויח את הבונוס עבור אותו כרטיס אשראי שוב. מבחינת כרטיס אשראי ניתנים לשינוי, כך תמיד לקרוא את תנאי השימוש לפני יישום עבור כרטיס אשראי.

תיזהר כמה קלפים אתה פותח בתקופה קצרה של זמן

מנפיק כרטיס אשראי עשוי לדחות יישום כרטיס האשראי שלך אם שפתחת או לבקש כרטיס אשראי רב מדי 12 עד 24 החודשים האחרונים.

לעולם הפוכים העברות מאזנות או קח ומקדם במזומן

עסקאות אלה לא נחשבים כמו רכישות ולכן לא יעזור לך להגיע למינימום את ההוצאות שלך. הם פשוט לכבוש את מסגרת האשראי שלך ולהשאיר אותך עם פחות מקום ההוצאות. פלוס שתי העסקות בדרך כלל ליטול שכר, משהו שאתה רוצה להימנע כדי להשיג את התועלת המרבית מכרטיס האשראי געש. וגם, במקרה של תשלום במזומן מראש, אתה לא מקבל תקופת חסד עבור חיובי כספים ולהתחיל לצבור ריבית מייד.

מגבלות על פתיחת כרטיסי אשראי

כרטיס אשראי מנפיקים רוצים להיות לקוחות נאמנים יצטרכו כרטיסי האשראי שלהם עבור יותר מכמה חודשים. אז, בניסיון לפצח את כרטיס אשראי געש מנפיקים רבים כרטיס אשראי כיום הגבלת מספר כרטיסי אשראי אתה יכול לפתוח.

לדוגמא, לקוחות רבים צ’ייס הבחינו כי צ’ייס לא לאשר בקשות צרכנים אשר שפתחו יותר מחמישה כרטיסי אשראי חדשים (כל כרטיסי אשראי) ב 24 החודשים האחרונים.

המגבלות על פתיחת כרטיסי אשראי חדשים רק אומר שאתה צריך להיות יותר אסטרטגי על כשפותחים כרטיסי אשראי מנפיקים כרטיס החלת עבור.

כרטיס אשראי מנפיקים עלולים גם להגביל את המספר הכולל של חשבונות פתוחים אתה יכול להיות עם כולם בבת אחת בזמן. עבור אמריקן אקספרס, למשל, המגבלה היא ארבעה כרטיסי אשראי.

האם כרטיס אשראי חביצת להשפיע על האשראי?

חביצת כרטיס אשראי יכולה להשפיע ניקוד האשראי שלך, אבל זה כנראה לא בהכרח להרוס ניקוד האשראי שלך. זכור כי היסטוריית תשלומים ורמת החוב הם שני גורמים הגדולים שמשפיעים ניקוד האשראי שלך. אם אתם עושים כל תשלומים חודשיים על זמן ולשמור את היתרה בכרטיס האשראי שלך נמוך, תוכל לשמור על ניקוד האשראי שלך tanking.

בכל פעם שאתה לבקש כרטיס אשראי, יש חקירה קשה לתוך דוח האשראי שלך. פניות אלה יכולים להשפיע על האשראי שלך ציון-בירורים הם 10 אחוז האשראי שלך ציון-במיוחד בכמה בתוך פרק זמן קצר.

פתיחת חשבונות חדשים יכולים להוריד גיל-זיכוי הממוצע שלך גורם זה 15 אחוז ניקוד האשראי שלך.

אתם יכולים אפילו לראות את ניקוד אשראי ההפך-שלך הגדלה-בגלל שאתה כל כך נזהר לגבי ביצוע תשלומי במועד ולשלם את היתרה מלאה בכל חודש. חלקם מנפיקים כרטיס אשראי כולל ציון אשראי חינם בתוך החשבון החודשי שלך. אם אף אחד הקלפים שלך יש יתרון זה, אתה יכול להשתמש בשירות ניקוד אשראי חינם כמו אשראי קארמה או אשראי סומסום לעקוב ניקוד האשראי שלך. אתה תמיד יכול למשוך בחזרה על כרטיס אשראי געש אם זה משפיע על ניקוד האשראי שלך.

חביצה בכרטיס אשראי עשויה שלא להתאים לך אם …

מרגש כמו שזה נשמע להרוויח בונוס לאחר בונוס עבור כמעט חינם, יש כמה דברים שכדאי להיזהר כשאתה געשת כרטיסי אשראי.

אתה לא צריך אשראי טוב

אתה בדרך כלל צריך אשראי מצוין רק כדי להעפיל תגמולי כרטיסי אשראי הטובים. אם יש לך מידע שלילי על דוח האשראי שלך, כגון תשלומים מאוחר או אוספי חוב, אתה צריך לשפר דוח האשראי שלך לפני שאתה מנסה מחבצה כרטיסי אשראי.

אתה מתכונן לקבלת הלוואת סרן בקרוב

אתה אולי לא רוצה להרבות כרטיסי אשראי (או לפחות לשים געש שלך בהמתנה זמנית) אם אתה מתכונן לקבלת משכנתא או אחר יישום הלוואה גדול ב -18 עד 24 חודשים. מספר פניות וחשבונות חדשים שנפתחו יכול להשפיע ניקוד האשראי שלך ולהקשות לקבל אישור חדש חשבונות-גם אם אתה כבר על זמן עם כל התשלומים שלך.

אתה לא מבלה מספיק כסף כל חודש כדי לענות על דרישת ההוצאה

ייתכן שיהיה צורך להשקיע כמה אלפי דולרים על רכישות בתוך מספר חודשים כדי לעמוד בדרישות ההוצאות. אם ההוצאות הנוכחית שלך אינה גבוהה מספיק כדי לענות על דרישות ההוצאה, חביצה עשויה לא להיות בשבילך. הגדלת ההוצאות שלך רק כדי להרוויח בונוסים מעמידה אותך בסיכון של יצירת יתרות גדולות יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמם לשלם.

אתה לא צריך את הזמן או ריבית שלא לפגר אחר התקדמות כרטיס האשראי שלך

אתה עדיין יכול להרוויח בונוסים ההוצאות בכרטיס האשראי ותגמולים על רכישות בכרטיס האשראי שלך. עם זאת, אם אתה רציני לגבי געש כרטיסי אשראי, בארגון המאמצים שלך הוא מפתח.

אתה אף פעם לא היה כרטיס אשראי

חביצת כרטיס אשראי אינה עבור חסר הניסיון. אתה צריך ניסיון מוצק באמצעות כרטיס אשראי לשלם את יתרת החוב במלואו בכל חודש לפני שנכנס חביצת כרטיס אשראי. זה קל מדי להסתבך ופעם ניקוד האשראי שלך פגום, קשה לתקן את זה.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.