מכללת חיסכון: באמצעות ביטוח חיים והשקעות אחרות

Home » Investing » מכללת חיסכון: באמצעות ביטוח חיים והשקעות אחרות

השקעות גרועות עבור קרן המכללה של ילדכם

 השקעות גרועות עבור קרן המכללה של ילדכם

עם מונהגים כל כך הרבה אפשרויות חיסכון לקולג רבה בשנים האחרונות, קשה לדמיין כי אז אנשים רבים עדיין החלטות השקעה גרועות קטסטרופלי. עם זאת, עם כמה שיותר ה- off- קיר רעיונות כפי שאתה רואה זרוק בחדרי צ’ט באינטרנט, ברור כי אנשים עדיין מובל שולל.

רוב התכנון הלקוי נראה נובעי הרצון של אנשים או להכות את בחירות השקעה מהימנות יותר או לנסות ולמצוא “דבר בטוח.” שני הרעיונות האלה, תוך אציליים, בדרך כלל בסופו של דבר עושים בדיוק את ההפך ממה נועד.

הורים אשר לשים את הביצים שלהם “סלים” שגרתיים אלה לעתים קרובות מוצאים את עצמם קצרים על קרנות כשמדובר הזמן לפדות ולהתחיל לשלם את שכר הלימוד.

למרות ההבטחות של בטיחות שיבה יכולות להיות גדולות, אתה צריך לחשוב היטב לפני הצבת הקרן בקולג של הילד בכל מההשקעות הבאות.

ביטוח חיים או קצבאות

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בהקמת קרן בקולג הוא השימוש חוזה ביטוח חיים כמו ההשקעה הבסיסית. באופן ספציפי, כל חיים וביטוח חיים משתנה, כמו גם קצבאות, לעתים קרובות לקבל misselected כרכב מתאים.

לעתים קרובות, סוכני ביטוח יעודדו אתכם לנצל את העובדה כי ביטוח חיים או שנתי לאפשר הצטברות מס נדחה. התאוריה שלהם להיות שאם קנית את הקרנות הנאמנות אותו בחשבון חייבת קבוע, היית משלם מס מדי שנה על הצמיחה. לפיכך, חוזה הביטוח או קצבת מגן הקרן בקולג ההולך וגדל של הדוד סם.

אמנם זה נכון חלקית, אנשים מעודדים את השימוש ביטוח חיים אינם מזכירים כי אתה עדיין תצטרך לשלם מס הכנסה על רווחי שלך כאשר אתה למשוך את הכסף, כמו גם עונש הפוטנציאל 10 אחוז אם אתה מתחת לגיל 59 1 / 2.

הם גם אינם מזכירים כי אתה יכול לקבל אפילו יותר הטבות מס בחשבון סעיף 529 או Coverdell ESA (חינוך IRA), עם חיסכון בעלויות שנתי 1-2 אחוז מעל חוזה ביטוח או קצבה.

אספנות אמנות

בעוד מעליית ערך הקשורים יצירות אמנות ומוצרי אספנות יכולה להיות משמעותית, כך יכול החסרון. בניגוד להשקעה במניות או אג”ח, אשר מייצגת תביעה מוחשית על נכסים פיננסיים אמיתיים, הערך של אמנות ומוצרי אספנות מבוסס אך ורק על חוות הדעת של אנשים.

הערך של יצירות אמנות ומוצרי אספנות יכול לשנות באופן דרמטי במהלך הלילה אך ורק בגלל שאין קונים יותר עבור סוג מסוים של פריט. לפיכך, הם מאוד רגישים לדברים כמו אופנות, מגמות, ומיתון.

למרות שזה יכול להיות נחמד לערבב את הערכתכם הדברים הנעלים עם הצמיחה של שווי נטו שלך, זה אמור לייצג רק חלק קטן של התיק הכולל שלך, ואף אחד החיסכון לקולג שלך.

זהב ומתכות יקרות אחרות

עבור הרבה אנשים, זהב מייצג את הגובה של ביטחון ובטיחות. זה אמיתי, מוחשי, ומאז בביקוש כל עוד האנושות זוכרת.

עם זאת, באותו האופי מוחשי בדיוק מה יכול להפוך מתכות יקרות בחירת השקעה גרועה. עלות רכישה ואחסון זהב, במיוחד בכמויות קטנות יחסית, יכולה במהירות למחוק את כל הערכה בשווי. בנוסף, שמירה על הזהב ברשותו שלך, אפילו בכספת, באופן פוטנציאלי הופך אותך למטרה עבור גניבה.

בהתחשב בעובדת הזהב זכה רק 6-7 אחוזים בשנה במשך עשרים השנים האחרונות, נראה לעשות זה סוג של השקעה הרבה יותר עבודה ממה שהיא שווה. אם אתה באמת מרגיש שאתה צריך קצת חשיפה למתכות יקרות, לשקול רכישת קרן נאמנות המשקיעה בחברות כריית זהב הוקמו.

בסיכון גבוה / השקעות שוק המניות תשואה גבוהה

למרות ההבטחה של תגמול גדול הוא מפתה, לשקול היגוי ברור של השקעות בסיכון גבוה ואסטרטגיות כגון אופציות, חברות קטנות, ובשווקים בינלאומיים. הסיבה העיקרית לכך היא כי תהיה לך מעט מאוד זמן כדי לפצות על טעויות השקעה כמו תחילת הקולג מתקרבת.

בפרט, אתה צריך להימנע מכל סוג של השקעה בהם “החיסרון” שלך הוא פוטנציאל אובדן מוחלט. זהו המקרה עם סוגים רבים של אפשרויות כגון מעמיד חשף ושיחות, כמו גם השקעות בחברות קטנות כלכלות בעולם שלישי לא יציבות.

401k שלך

למרות 401k שלך הוא מכשיר השקעה מצוין עבור פרישה, ואף מכיל אפשרויות השקעה ראויות של הקרן במכללה שלך, אתה צריך להימנע צופה בו כמקור נכס למכללה. למרות ההשקעות הבסיסיות עשויות להיות מקובלות, העלות והעיתוי של גישת הכסף עלולה להיות הרה אסון עבור התמונה הפיננסית הרחבה שלך.

עבור רוב האנשים, שילדיהם יהיו הולכים לקולג בתוך 10-20 שנים של הפרישה הצפויה שלהם. אם ניקח חלוקה משמעותית היא מה נכס פרישה העיקרית של רוב האנשים יכולים לשים אותם בחזרה לנקודת ההתחלה עם מעט זמן כדי להתעדכן. גם לקיחת הלוואה כנגד שווי של 401k שלך בדרך כלל מקפיאה את הצמיחה של נכסי הבסיס עד ההלוואה היא השתלמה.

אפילו יותר גרוע הלוואה, הוא הרעיון של לקיחת חלוקה בפועל 401k שלך לשלם עבור הוצאות במכללה. בעשותו כן, אתה תשלם מס הכנסה פדרלי ומדינה על הנסיגה, כמו גם קנס 10 אחוזים אם אתה מתחת לגיל 59 1/2. זה יכול בקלות לחתוך חלוקה 10,000 $ עד 5000 $ או פחות.

סיכום

בשנים האחרונות, הממשלה עודדה הורים להציל למכללה עם הקמתה של כמה חשבונות השקעה אטרקטיבי מאוד כגון סעיף 529 תוכניות Coverdell של ESA. בנוסף להטבות מס האטרקטיביות הקשורות לחשבונות אלה, אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של השקעות החל CD של מובטחת צמיחה אגרסיבית. לפני שאתם תראו בשום מקום אחר, לתת אפשרויות אלה נראים טובים. הם צריכים להיות יותר מהדרוש כדי לעמוד בעלויות בקולג בעתיד בשילוב עם חיסכון קבוע.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.