משכורת הלוואות: נזהרות אלה הלוואות מסוכנות

Home » Credit and Debt » משכורת הלוואות: נזהרות אלה הלוואות מסוכנות

משכורת הלוואות: נזהרות אלה הלוואות מסוכנות

כאשר אתה צריך כסף מזומן מהר, אתה יכול לשקול הלוואות יום משכורת כמקור מימון לטווח קצר. הלוואות יום משכורת קלות להגיע ואינן דורשות כל סוג של בדיקת אשראי, מה שהופך אותם לנגישים יותר מאשר הלוואה אישית או אפילו מקדמה במזומן באמצעות כרטיס אשראי. אבל, האם הם באמת רעיון טוב?

איך משכורת הלוואות עבודה

הלוואת משכורת היא למעשה מקדמה כנגד המשכורת הבאה שלך. אתה נותן למלווה משכורת תלוש המשכורת שלך כהוכחת ההכנסה ולהגיד להם כמה אתה רוצה לשאול. הם נותנים לך הלוואה עבור סכום זה, אשר אתה צפוי להחזיר בעת קבלת המשכורת שלך.

תקופת ההחזר היא מבוססת על התדירות שבה אתה מקבל תשלום, כלומר שבועי, דו שבועי או חודשי. בנוסף הוכחת התעסוקה תלושה משכורת, תצטרך גם הצהרה בנקאית או פרטי חשבון הבנק שלך כדי להחיל. הלוואות יום משכורת בדרך כלל מופקדים תקינים בחשבון הבנק שלך לאחר שתקבלו אישור.

בהתאם לאופן שבו המלווה המשכורת מעבדת הלוואות, ייתכן שיהיה צורך לכתוב צ’ק דחוי עבור סכום ההלוואה, בתוספת עמלות. מדינות מסוימות דורשות לבדוק כדי לקבל מיום ליום הלווה מקבל את הכסף. במקרה זה, ייתכן שיהיה צורך לחתום על חוזה הקובע את השק יתקיים ידי המלווה עד למועד המוסכם של פירעון.

במועד ההלוואה מגיעה בשל, אתה מחויב לפרוע את ההלוואה, בתוספת עמלות האשמות מלווה המשכורת. אם אתה לא יכול לפרוע את ההלוואה במלואה, אתה יכול לשאול את מלווה המשכורת להאריך, אשר בדרך כלל לשלם אגרה נוספת.

אם ברירת מחדל על הלוואת משכורת, את ההשלכות האפשריות דומות פירעון על כרטיס אשראי או אחר חוב לא מובטח. אי לפרוע יכול לגרום למלווה מאיים בתביעה פלילית או לבדוק הונאה.

החיסרון של Easy Money: למה המשכורת הלוואות מסוכנות

הלוואות יום משכורת הן נוחות אבל הנוחות שמגיעה במחיר. חיובים האוצר יכול לנוע בין 15 ל -30 אחוזים מן הסכום להיות מושאל, אשר יכול בקלות להפוך את שיעור אחוז השנתית האפקטיבית על ההלוואה בטווח תלת ספרתית.

גם אם יש לך רק את ההלוואה במשך כמה שבועות, אתה צפוי לשלם הרבה יותר עניין עם הלוואת יום המשכורת ממה שאתה עושה עבור הלוואה אישית או אפילו מקדמה במזומן באמצעות כרטיס אשראי. הלוואות יום משכורת הן לעתים קרובות בעייתיות עבור אנשים להשתמש בם כי הם נוטים להיות מועדפים על ידי לווים אשר לא יכול להיות במזומן או אפשרויות מימון אחרות זמינה.

One החסרונות הגדולים שיכולים לקרות עם הלוואות יום המשכורת היא כאשר הלווה נופל לתוך מעגל של הארכת ההלוואה שלהם שוב ושוב. הם מוצאים את עצמם מסוגלים להחזיר את ההלוואה על משכורת, כך הם להאריך את ההלוואה לתקופה נוספת בתשלום. הם ממשיכים להוציא כסף מושאל ובינתיים, הדמים ממשיכים נערמים. זהו מעגל קסמים וזה אחד שיכול להימשך ללא סוף שכן אין הגבלה על מספר הפעמים שאדם יכול לקבל סוג זה של הלוואה.

חלופות הלוואת יום משכורת

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להימנע מצורך להסתמך על הלוואות משכורת הוא ליצור תקציב לכיסוי ההוצאות שלך. לגזור כמה שיותר הוצאות מיותרות להתמקד בהוספת כסף לקופת חיסכון חירום שניתן להקיש כאשר המזומן הוא קצר. אפילו את המעוות שנמצא ברחבי הבית ניתן להכניס חיסכון.

חיסכון בנייה לוקח זמן, אולם, ואם הוצאה בלתי צפויה יצוץ יש דרכים אחרות לטפל בזה, מעבר הלוואות משכורת. לדוגמא, ייתכן שתוכל לחתוך את המתווך פשוט על ידי בקשת המעסיק שלך עבור מקדמה כנגד המשכורת שלך. המעסיק שלך יכול להציע זה במצבי חירום, מבלי לחייב את דמי הקשורים הלוואות המשכורת. אבל, זה לא משהו שאתה רוצה להפוך את זה להרגל.

אתה יכול גם לשקול הלוואה בחנות למשכן. אם יש לך תכשיטים, כלים, אלקטרוניקה או פריטים אחרים בעלי ערך, אתה יכול להשתמש בזה בתור בטחונות עבור הלוואה לחנות חייל לטווח קצר. אתה מקבל במזומן עבור הפריט שלך ואתה עדיין יכול לחזור להחזיר את ההלוואה ולקבל הפריט שלך בחזרה, בתוך מסגרת זמן מוגדר. החיסרון הוא שאם אתה לא להחזיר את ההלוואה, חנות חייל שומר בטחונות שלך. אבל, זה בדרך כלל חלופה טובה יותר מאשר מקבל הלוואת משכורת מובטחת מפגיע עם שכר מופקע שיוביל ספירלת חוב מסוכנת.

אמנם לא אידיאלי, התקדמות כרטיס אשראי יכולה גם להיות אלטרנטיבת הלוואת משכורת. באופן אידיאלי, היית מקבל קרן חירום להגדיר כדי לכסות משבר פיננסי, אבל כרטיס אשראי יעבוד בעת צרה ובמקום לשלם 300 אחוזי אפר על הלוואת משכורת שאתה רשאי אפר 25-29 אחוז בכרטיס האשראי במקום .

לבסוף, לבקש מחברים או משפחה עבור הלוואה כדי לעזור לעבור תקופה קשה אפשרות נוספת. לרוב האנשים יש קרובי משפחה או חברים אשר תשאיל להם את הכסף הדרוש כדי לעזור עם הוצאות בלתי צפויות או חירום. לא מעט עניין בדרך כלל מתווסף הלוואות והסדרים אלה יכולים לפעמים להתבצע לשלם את ההלוואה בחזרה בתשלומים לאורך זמן.

רק תזכור להיות ברור עם האדם שאתה לווה על איך ומתי ההלוואה תיפרע. שאילת כסף מחברים או בני משפחה יכולים להרוס מערכות יחסים אם לא יטופלו כראוי כדי לוודא להגדיר ציפיות הגיוניות בהתחלה.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.