סוגים שונים של השקעות נדל”ן אתה יכול להרוויח

Home » Real Estate » סוגים שונים של השקעות נדל”ן אתה יכול להרוויח

מדריך חדש משקיע את סוגי השקעות נדל”ן

סוגים שונים של השקעות נדל"ן אתה יכול להרוויח

נדל”ן הוא אחד סוגי הנכסים הוותיקים והפופולריים ביותר. רוב המשקיעים החדשים בתחום הנדל”ן יודעים, אבל מה שהם לא יודעים הוא כיצד סוגים שונים של השקעות הנדל”ן להתקיים. למותר לציין כי כל סוג של השקעה בנדל”ן יש יתרונות ואת חסרונות פוטנציאל משלו, כולל מוזרויות ייחודיות מחזורי תזרים מזומנים, הלוואות מסורות, סטנדרטים של מה נחשב מתאים או רגיל, אז אתה תרצה ללמוד אותם היטב לפני אתה מתחיל להוסיף אותם לתיק שלך.

כפי שאתה לגלות סוגים שונים של השקעות הנדל”ן וללמוד עוד על אותם, זה לא נדיר לראות מישהו לבנות הון על ידי למידה להתמחות בנישה מסוימת.

אם תחליט זהו תחום שבו אולי כדאי להקדיש זמן, מאמץ ומשאבים ניכרים כדי במסע שלך לעצמאות כלכלית והכנסה פסיבית, הייתי רוצה ללוות אותך לאורך כמה סוגים שונים של השקעות נדל”ן כך שתוכל לקבל Lay כללית של הארץ.

לפני שנדבר על השקעות נדל”ן …

לפני שאנחנו צוללים לתוך הסוגים השונים של השקעות הנדל”ן שעשויה להיות זמין לך, אני צריך לקחת רגע כדי להסביר כי אתה צריך כמעט אף פעם לא לקנות נדל”ן להשקעה ישירות בשמך. ישנם מספר עצום של סיבות, חלק שקשור להגנה על נכס אישי. אם משהו משתבש ואתה מוצא את עצמך מול מעשה שלא ייעשה כמו להסדר בתביעה עולה הכיסוי הביטוחי שלך, אתה והיועצים שלך צריכים את היכולת לשים את הישות מחזיקה בנדל”ן לפשיטת רגל אז יש לך הזדמנות להתרחק להילחם עוד יְוֹם.

 כלי מרכזי בהבניית ענייני כראוי כרוך בבחירת ישות משפטית. כמעט כל משקיעים בנדל”ן המנוסים להשתמש מבנה משפטי מיוחד הידוע כחברה בערבון מוגבלת, או LLC בקיצור, או שותפות מוגבלת, או LP בקיצור. אתה צריך לדבר ברצינות עם עו”ד ורו”ח שלך על לעשות את אותו הדבר.

 זה יכול לחסוך לכם קשיים כלכליים שלא יתוארו בהמשך הדרך. התקווה, התכנית הטובה ביותר עבור הגרוע.

מבנים משפטיים מיוחדים אלו יכולים להיות ההתקנה רק כמה מאות דולרים, או אם אתה משתמש עורך דין מכובד בעיר בגודל סביר, כמה אלפי דולרים. דרישות הגשת הניירת אינן מכריעות ואתה יכול להשתמש LLC שונה עבור כל השקעה בנדל”ן אתה בבעלות. טכניקה זו נקראת “הפרדת נכסים” כי, שוב, זה עוזר להגן עליך ועל החזקות שלך. אם אחד המאפיינים שמסתבך, ייתכן שתוכל לשים אותו לתוך פשיטת רגל מבלי לפגוע אחרים (כל עוד אתה לא לחתום על הסכם הקובע את ההיפך, כגון שטר חוב אשר חוצה שיעבדה ההתחייבויות שלכם).

עם זאת מהדרך, בוא נכנס ללב של מאמר זה ולהתמקד סוגים שונים של נדל”ן.

מבנייני דירה ליחידות אחסון, אתה יכול למצוא את הסוג של פרויקט נדל”ן שמושך את האישיות שלך ומשאבים

אם אתם מתכוונים לפתח, לרכוש, או בעלות, או מרפרף הנדל”ן, כדאי יכול להגיע להבנה של המוזרויות של מה אתה פונה על ידי חלוקת הנדל”ן למספר קטגוריות.

  • השקעות בנדל”ן למגורים הן תכונות כגון בתים, בנייני דירות, בתים עירוניים, ובתי נופש שבו אדם או משפחה משלמת לך לחיות את הנכס. משך השהייה שלהם מבוסס על ההסכם השכיר, או ההסכם שהם לחתום איתך, המכונים סכם השכירות. רוב חוזי שכירות למגורים הנן על בסיס שנתי עשרה חודשים בארצות הברית.
  • השקעות בנדל”ן מסחריות מורכבות בעיקר דברים כמו בנייני משרדים וגורדי שחקים. אם היית לוקח חלק החיסכון שלך ולבנות מבנה קטן עם משרדים בודדים, אתה יכול להשכיר אותם לחברות ובעלי עסקים קטנים, מי ישלם לך לשכור להשתמש בנכס. אין זה יוצא דופן עבור נדל”ן מסחרי לערב חכירה רב שנתית. זה יכול להוביל ליציבות גדולה יותר בתזרים מזומנים, ואפילו להגן על הבעלים כאשר ירידת מחירי שכירות, אלא אם השוק מתחמם מחירי השכירות להגדיל באופן משמעותי על פני תקופה קצרה של זמן, זה לא יכול להיות אפשרי להשתתף כמו בניין המשרדים הוא נעול לתוך ההסכמים הישנים.
  • השקעות בנדל”ן תעשייתיות  יכולות להכיל כל דבר, החל מחסנים תעשייתיים המושכר לחברות כמו מרכזי הפצה מעל ההסכמים ארוך טווח ליחידות אחסון, שטיפת מכוניות ונדל”ן ייעודי אחר שיוצר מכירות מלקוחות אשר באופן זמני להשתמש במתקן. השקעות בנדל”ן תעשייתיות קרובות יש מקורות הכנסה בתשלום ושירות משמעותיים, כגון הוספת שואבי אבק מופעל במטבעות של שטיפת מכוניות, כדי להגדיל את התשואה על השקעה עבור הבעלים.
  • השקעות נדל”ן קמעונאות מורכבות קניונים, קניונים, ובחלונות ראווה קמעונאיות אחרת. בחלק מהמקרים, המשכיר גם מקבל אחוז המכירות שנוצר על ידי חנות הדייר בנוסף דמי השכירות בסיס לתמרץ אותם כדי לשמור על הנכס במצב מעולה.
  • השקעות הנדל”ן מעורב לשימוש הם אלה המשלבים לאף אחת מהקטגוריות הנ”ל לתוך פרויקט יחיד. אני מכיר משקיע בקליפורניה שלקח כמה מיליוני דולרים חיסכון ומצא עיירה בגודל בינוני במערב התיכון. הוא ניגש לבנק למימון ונבנה בניין משרדים בן שלוש קומות לשימוש מעורב מוקף חנויות קמעונאיות. הבנק, אשר השאיל לו את הכסף, הוציא חכירה בקומת הקרקע, הפקת הכנסות שכירות משמעותיות עבור הבעלים. בקומות האחרות הושכרו לחברת ביטוח בריאות ועסקים אחרים. החנויות שמסביב נחכרו במהירות על ידי פנרה ברד, חדר כושר החברות, מסעדה בשירות מהיר, חנות קמעונאית יוקרתית, מגוון גולף וירטואלי, וכן מספרה. השקעות הנדל”ן מעורב לשימוש פופולריות עבור בעלי נכסים משמעותיים משום שיש להם מידה מסוימת של גיוון מובנה, שהנו חשוב שליטת סיכון.
  • מעבר לכך, יש דרכים אחרות להשקיע בנדל”ן אם אתה לא רוצה באמת להתמודד עם המאפיינים את עצמך.  קרן להשקעות במקרקעין, או קרנות ריט, הם פופולריים במיוחד בקרב קהילת המשקיעים. כאשר אתה משקיע באמצעות REIT, אתה קונה מניות של תאגיד בבעלותה נכסי מקרקעין ומפיץ כמעט כל הכנסותיה כדיבידנד. כמובן, אתה צריך להתמודד עם כמה מורכבות מס – הדיבידנדים שלך אינם זכאים לשיעורי המס הנמוכים אתה יכול לקבל על מניות משותפות – אבל, בסיכומו של דבר, הם יכולים להיות תוספת טובה התיק של המשקיע התקין אם לרכוש הערכת השווי הנכון ועם מרווח ביטחון מספיק. אתה יכול אפילו למצוא ריט להתאים בתעשייה הספציפית הרצויה שלך; לְמָשָׁל,. אם אתה רוצה להיות בעלים של מלונות, אתה יכול להשקיע קרנות ריט במלון.
  • אתה יכול גם להיכנס לתחומים אזוטריים יותר, כזה תעודות שעבוד מס . מבחינה טכנית, להלוות כסף עבור הנדל”ן גם נחשב להשקיע בנדל”ן אבל אני חושב שזה יותר מתאים לראות בכך כהשקעת הכנסה קבועה, בדיוק כמו קשר, בגלל שאתה לייצר החזר ההשקעה שלך על ידי להלוות כסף תמורת הכנסות ריבית. אין לך יתד בסיסית של ההערכה או רווחיות של נכס מעבר לזה הכנסות ריבית והחזרת העיקרית שלך.
  • כמו כן, רכישת פיסת נדל”ן או בניין ולאחר מכן להשכיר אותו בחזרה לשוכר , כגון מסעדה, דומה יותר השקעת הכנסה קבועה ולא השקעת בנדל”ן נכונה. אתה בעצם מימון נכס, אם כי זה קצת בפישוק לגדר של שני בגלל שאתה בסופו של דבר תקבל את הרכוש בחזרה, ומן סתם ההערכה שייכת לך.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.