סיבות עיקריות לרכוש ביטוח חיים עבור הילדים שלך

Home » Insurance » סיבות עיקריות לרכוש ביטוח חיים עבור הילדים שלך

סיבות עיקריות לרכוש ביטוח חיים עבור הילדים שלך

רוב ההורים תוהים אם הם צריכים לקנות ביטוח חיים עבור ילדיהם. שוללים רואים בעין יפה את הרעיון כי המטרה הראשונית של ביטוח חיים הייתה לכסות על אובדן ההכנסה של עובדי מבוגרים. עם זאת, ישנן סיבות רבות מדוע הילדים שלך צריכים פוליסת ביטוח חיים.

1. הילדים שלך תמיד יהיו מבוטחים

אחד היתרונות העיקריים של בעלי פוליסת ביטוח חיים עבור ילדים הוא שהם תמיד יכוסו ללא קשר לבריאות עתידם. ודא עם כל חברת ביטוח חיים כי סוג הפוליסה יהיה רכישת הברית כי ילדכם לעולם לא הכחיש ביטוח חיים לא משנה מה בעיות רפואיות העומדות בפניו לאורך כל חייו. קבל את זה בכתב.

ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על רצף ביטוחי העתיד של הילדים שלכם. לחצו דם, סוכרת גבוה, השמנה והסרטן הם רק חלק מסיבוכי הבריאות הרבים שיכולים למנוע מהילד להיות מבוטח בהמשך הדרך. עם מדיניות המבטיחה שהוא תמיד יהיה מבוטח, הוא יהיה מכוסה כשהוא 70, ללא קשר בריאותו.

2. אתה מקבל שקט נפשי

כל הורה מתכנן להאריך ימי ילדיהם. אם יעלה על הדעת קרה לילד שלך, היית צריך דבר אחד פחות לדאוג במהלך זמן כה קשה עם פוליסת ביטוח החיים בשבילו. מדיניות אשר תכסה את ההוצאות של לוויה, אשר יכול לרוץ לתוך אלף אם אתה צריך לשלם עבור עלויות אלה בעצמך.

ביטוח חיים עבור הילדים יכולים להביא לכם את השקט הנפשי הדרוש לך. פוליסת ביטוח חיים בשווי של 10,000 $ ל 15,000 $ היו יותר עלויות הלווית כיסוי צריך שביתה טרגדיה.

3. המדיניות יכולה לבנות ערך מזומנים

פוליסת ביטוח חיים שלמה עבור ילדים יכולה להרוויח ערך מזומנים. עד שהילדים שלך הם 18, ערך המזומנים בנה עצם לתוך ביצה בקן קטנה. הילד שלך יכול להשתמש בכסף כדי לקנות מכונית או ללוות את המדיניות כדי לעזור לשלם עבור מכללה.

אם תבחר עבור פוליסת ביטוח חיים עבור הילדים שלך, לשאול אם יש קנסות על משיכה לפני גיל מסוים. ערך מזומני ​​בנייה לא צריך להיות הסיבה העיקרית שאתה קונה פוליסת ביטוח חיים עבור הילדים שלך, אבל את המדיניות הנכונה יכולה לכלול הטבה פיננסית.

4. מדיניות קטנה הן סבירות

מכיוון שאתה תהיה רכישת ביטוח חיים עבור ילד, אתה לא תדרוש מדיניות מיליון דולרים. Anywhere מ 5000 $ ל 15,000 $ היא נקודת התחלה טובה עבור פוליסת ביטוח חיים של ילדים.

עם כמויות מדיניות נמוכות כזה, העלויות הן יחסית זולות. בדרך כלל תוכל למצוא מדיניות זו עבור 5 $ ל 15 $ לחודש. עבור משפחות רבות, העלות הזולה מצדיקה את הרכישה. זו סיבה נוספת להישאר ב-הבית לאמהות צריכות לשקול ביטוח חיים עבור עצמם מדי.

5. השיעור נעול

רכישת ביטוח חיים עבור ילדים עכשיו תנעל כי שיעור עבור חיי הפוליסה. הפרמיה לא תשתנה לא משנה כמה זמן הילד שלך יש המדיניות. בשנת 20 שנים, המדיניות 15,000 $ שלו ששלמה 10 $ לחודש עבור עדיין תעלה אותו. זה עושה פוליסת ביטוח חיים עבור הילדים שלך מסוגלים להשתלב התקציב של המשפחה שלך עכשיו לתוך התקציב שלו בעתיד. כמובן, אתה צריך גם לוודא זאת עם חברת הביטוח לפני הרכישה ולוודא שיש לך את המידע הזה בכתב.

תמיד לחקור את פוליסת ביטוח החיים לאמת את מה שאתה רוצה מתוך המדיניות נכונה עבור החברה שבה אתם רוצים להבטיח את ילדך. מדיניות להשתנות מאוד מחברה לחברה אז אתה רוצה לשאול הרבה שאלות, לא רק עבור החברה, אך כדי להבטיח את ילדך יהיה להפיק את המרב של המדיניות שלו גם כאשר יש לו משפחה משלו.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.