עובדות חשובות על ביטוח בריאות שיפוי

Home » Insurance » עובדות חשובות על ביטוח בריאות שיפוי

בחירת פוליסת ביטוח הבריאות גמישה יותר עם הגבלות פחות

עובדות חשובות על ביטוח בריאות שיפוי

מהי תוכנית ביטוח בריאות שיפוי?

ביטוח בריאות שיפוי תכנית היא תכנית בריאות המאפשרת לך לבחור את הרופא, צוות רפואי, בית חולים או ספק שירות על פי בחירתך והוא נותן לך את הכמות הגדולה ביותר של גמישות וחופש בתכנית ביטוח בריאות.

תוכניות שיפוי בריאות ידועות גם בתור “תכנית מסורתית שפויה” או “תכנית בתשלום עבור שירות”. התכנית מסייעת לספק הגנה כנגד העלויות של הוצאות רפואיות.

יתרונות של תוכניות ביטוח בריאות שיפוי

תכונה מרכזית של תכנית ביטוח בריאות שיפוי היא שזה לא להכריח אותך לבחור רופא טיפול ראשוני.

מדיניות בריאות שיפוי שונה הפוליסות של קופות החולים (קופות החולים) וארגונים ספק מועדף (PPOs) כי זה מאפשר לך לקבל טיפול רפואי שבו תבחר ואז למדיניות בריאות שיפוי מספק פיצוי עבור חלק סט של עלויות. בנוסף, תוכניות ביטוח בריאות שיפוי ייחודיות גם משום שהם מאפשרים לך עצמיים מתייחסים מומחים, הם לא מחייבים קבלת הפניה על מנת לקבל פיצוי אם תבחר לראות רופא מומחה.

סוג של חופש זמין על ידי תוכנית ביטוח בריאות שיפוי יכול להיות בעל ערך עבור הפניית בריאות משלכם. זה שונה באופן משמעותי מאשר קופות החולים, IPAs, ו PPOs אשר השימוש הצליח הטיפול ועלול לאלץ אותך לבחור ספק טיפול ראשוני במסגרת התוכנית.

תוכניות ביטוח בריאות שיפוי אינן כרוכות רשת ספק.

היא זכות תכנית ביטוח שיפוי בריאות עבור לך ולמשפחתך?

תוכניות ביטוח שיפוי הבריאות יש את היתרונות ביותר כאשר התנאי הבא חשובים לך:

  • אתה לא צריך או רוצה להתחייב רופא טיפול ראשוני. בניגוד לתכנית בריאות שיפוי של קופת החולים ו PPO לא להכריח אותך לבחור רופא הטיפול הראשוני שלך, ולכן זה הופך ואת היתרון שיש חופש הבחירה.
  • אתה לא אכפת לי לשלם קצת יותר עבור עלויות ביטוח הבריאות שלך או ניתנים לניכוי
  • אתה לא מודאג בחירת ספקים שאינם בדקת עלויות. כלומר בגלל שאתה לא חלק מהרשת בתכנית ביטוח בריאות שיפוי, העלויות של הרופאים והמומחים תבחרו עשויות להתארך מעבר להגדרה של UCR. תצטרך לשים לב כיצד הבחירות שלך להשפיע על המחירים.
  • אתה גר באזור גיאוגרפי בו גישת הרופאים והשירותים רפואיים אתה רוצה לא ייכלל תכנית קופת חולים או PPO.

עלויות תוכנית שיפוי ביטוח בריאות Deductibles

תוכניות ביטוח שיפוי לשלם חלק העלויות הרפואיות בבית ספק השירות על פי בחירתך אך עשויה להיות כפוף לניכוי.

עם תוכנית שיפוי, אתה תשלם את החלק הראשון של העלויות הרפואיות עד שילמת עד לגבול של החלק שלך, אשר ידוע בתור השתתפות עצמית. עלות ההשתתפות העצמית תוכנית שיפוי עשוי לנוע בין 100 $ עבור יחידים עד 500 $ בממוצע למשפחות משתנה בהתאם לחברה ספק או ביטוח שירות.

ברגע שאתה משלם את ההשתתפות העצמית, התוכנית יממן את יתרת עלויות ביטוח הבריאות שלך עד לגבולות המקסימום הסכם החוזה שלך.

מדיניות שיפוי עשויה לכלול גם סעיפי שיתוף לשלם או ביטוח משותף. למרות תוכניות ביטוח בריאות שיפוי עשויות לפעמים לעלות יותר מכיס ליחידים, היתרון של עצמי בהתייחסו מומחים שיש את החופש לגשת לטיפול לאן שאתה רוצה, בלי מגבלות של מיקום גיאוגרפי הוא בהחלט שווה את ההשקעה לרבים.

תוכניות ביטוח בריאות שיפוי לעומת תוכניות קופת PPO

בניגוד קופת PPO תוכניות ביטוח בריאות, מדיניות השיפוי ביותר מאפשרת לך לבחור כל רופא , מומחה חולים שאתם רוצים כאשר מחפשים שירותי בריאות. תוכניות שיפוי נחשבות בתשלום עבור שירות תוכניות ביטוח בריאות שבו יש לך את החופש לבחור שירותי הבריאות שלך וכל עוד שירותיך זכאים ייתכן שיחויב בתשלום בהתאם לאופן כללי המדיניות שלך כתובים.

לפעמים תוכניות ביטוח בריאות שיפוי לעלות יותר קופות PPOs, אבל התמורה היא הגמישות של בחירות.

גישה למומחים בעלי תוכניות ביטוח בריאות שיפוי

היכולת עצמית להפנות למומחה יכול להיות יתרון משמעותי בהשגת הבריאות הטובה היא בקלות אחד היתרונות הגדולים עם תוכניות ביטוח בריאות שיפוי.

4 מפתחות חשובים הבנת תוכנית ביטוח בריאות שיפוי

אם יש לך את האפשרות לבחור פוליסת שיפוי עבור ביטוח בריאות, הנה ארבע נקודות שחשוב לזכור:

תוכניות שיפוי 1. והרגיל, המנהגי וסבירות (UCR) שערים

שיעורי UCR הם הסכומים ספקי שירות רפואי באזור שלך בדרך כלל תשלום עבור שירותים בגלל תוכניות שיפוי הן תוכניות ביטוח בריאות בניהול עצמיות אין רשת המפרטת את השיעורים כי ספקים שבחרו יגבו. כתוצאה מכך, אתם תרצו להכיר את העלויות כי התכנית שלך מייעדת כרגיל ומקובל לעומת מה הספק שבחר יגבה עבור שירותים להימנע עלויות בלתי צפויות. בפרט, אם אתה רוצה ללכת לאזורים גיאוגרפיים אחרים. באופן כללי רוב הספקים עומדים בקריטריונים, אולם חשוב לקבל הודעה כאשר אתה משתמש תכנית בניהול עצמית כמו תכנית ביטוח בריאות שיפוי.

2. Deductibles ההבנה והדו-תשלומים עבור ביטוח שיפוי בריאות

ייתכן שיש לך השתתפות עצמית. לניכוי הוא הסכום שאתה נדרש לשלם לפני הטבות מדיניות ניתנות. אם האשמות הבריאות שלך מכוסות, או זכאי לתשלום על פי הפוליסה, ההשתתפות העצמית שלך תחול.

לאחר ההשתתפות העצמית, ייתכן שיידרש לשלם השתתפות עצמית. עמית תשלום הוא אחוז שאתה משלם אישומים הנותרים לאחר ההשתתפות העצמית שלך. לדוגמא: אם ההאשמות הזכאיות שלך הן 800 $ ויש לך 200 $ השתתפות עצמיים, אז זה משאיר 600 $ שמאל. תגיד ההשתתפות העצמית שלך היא 20%. כלומר, אתה עדיין נדרש לשלם 20% מן הסכום הנותר של 600 $, אשר יהיו 120 $. מצא את הדרישות לניכוי ושיתוף ביטוח של תכנית ביטוח בריאות שיפוי להיות בטוח שאתה מסוגל לכסות את העלויות.

כמה פוליסות בריאות שיפוי גם לספק סכום מקסימאלי שאתה תצטרך לשלם כמו ביטוח משותף. מדיניות זו הפכה יתרון כי ברגע שאתה מכה את המירבי שישלם, אתה כבר לא צריך לשלם את הביטוח המשותף. בהתאם למצב הרפואי שלך זה יכול לעזור לנהל את עלויות המקסימום שתשלם כחלק מהמדיניות.

תוכניות בריאות שיפוי 3. אין להגביל גישה בהתבסס על מיקום גיאוגרפי

כפי שהוסבר בהגדרה שלנו של תוכנית בריאות שיפוי לעיל, תוכנית שיפוי, יש לך את החופש לבחור רופא, מומחה, או חולים עם כמה, אם בכלל מגבלות.

בחלק מהמקרים, קופת חולים ו PPO של עלול להגביל את האפשרויות שלך עבור רופא, מומחה, או חולים על ידי מגבלה גיאוגרפית, או באזור שבו ספק ממוקם. זה נותן יתרון משמעותי את החופש שמציע תכנית שיפוי עבור אנשים רבים.

תוכניות שיפוי 4. שירותי בריאות מונעת

בחלק מתכניות ביטוח שיפוי בריאות לא יכולות לכסות שירותים מנע, בעוד שאחרים עושים. שירותי בריאות מונעים כוללים בחינות לבדיקה שנתיות וביקורים במשרד שיגרתי אחרים אשר נועדו למנוע מחלות. לפני בחירת תכנית בריאות, להיות בטוח ולדון כיצד שירותים מונע מבוטחות, וכמה פיצוי אתה יכול לצפות. זה יעזור לך לעשות את הבחירה עבור התכנית הטובה ביותר האפשרית. בחלק מהמקרים, עלויות של שירותים אלה לא יכול לספור לקראת ההשתתפות העצמית שלך.

איך לדעת מה מכוסה על ידי תוכנית ביטוח בריאות שיפוי

חוברת מדיניות השיפוי שלך או חוברת ההטבות לעובדים שלך תהיה לפרט את תנאי השימוש של מה מכוסה ומה לא מכוסה. קראו המדיניות שלך או ליהנות חובר לפני שאתה צריך שירותי בריאות ולבקש בריאות ביטוח הסוכן, חברת הביטוח או המעסיק שלך כדי להסביר כלום כי הוא לא ברור.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.