פנה לקהל רחב הבלוג שלך הפוך כסף לבלוגים

Home » Online Business » פנה לקהל רחב הבלוג שלך הפוך כסף לבלוגים

 פנה לקהל רחב הבלוג שלך הפוך כסף לבלוגים

אנשים שנהנים בכתב יכולים כעת להמיר תשוקה כי לדולרים במהירות, הודות לאינטרנט. ליתר דיוק, חדשנות המשחק משתנים נקרא בלוגים.

למרבה המזל, בלוגים אינם דורשים ישפתו טכניים הרבה, אם בכלל. אם אתה מסוגל לשים את עותק השראה, את הזכות לבחור פלטפורמת בלוגים, ואוסף את טקטיקות שיווק הנכונות, גם אתם יכולים לעשות כסף.

מעניין אותך לדעת איך עושים את זה? בואו נסתכל חמש דרכים שבהן תוכל לבנות את קהל היעד שלך ולעשות כסף בלוגים.

1. בניית קהל לבלוג שלך

השתמש באסטרטגיות השיווק האהובות והיעילות ביותר כדי להביא אנשים לבלוג שלך. בניית קהל אינה במרדף טריוויאלי, אז אל תהסס ללמוד טכניקות שיווק ופרסום באינטרנט כמו שצריך אם אתה רק מתחיל.

התחילו עם משהו פשוט, כמו באמצעות קישורים לבלוג שלך מפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ו- LinkedIn. המשך אפשרויות אחרות כמו שיווק וידאו (YouTube), שיווק בדוא”ל, ולחפש טכניקות אופטימיזציה של מנועי כקהל שלך גדל.

2. אפשר המבקרים לקנות או תרום

אם אתה כותב על נושאים ספציפיים (למשל גינון, אילוף כלבים, גולף) כי בקלות מאופיינת ברכישות עושות באינטרנט, לשקול הקמת חשבון סוחר PayPal או שווה הערך. בדרך זו, הקוראים מוטיבציה תוכל להביע את הערכתם מיידית לייעוץ שלך, ואתה מרוויח כסף ממוצרים מקוריים או שותפים (ראה להלן).

מצד השני, אם אתה חושש מכירה ושיווק רווח, למה לא להשאיר את תמונת כוס קפה כדי לאסוף תרומות עבור המידע המעולה שלך ותובנות מבריקים? זה לא יכניס אותך הרבה כסף כמו שיווק שותפים או מודעות תלויות, אך מספר התרומות עשוי לתת לכם מושג על פוטנציאל ההשתכרות שלך.

3. להרוויח כסף עם שיווק שותפים

שיווק שותפים הוא קשוח כשצריך לרדוף אחרי לקוחות חדשים, אחד בכל פעם. עם זאת, עם בלוג, אתה יכול למקם אסטרטגית מוצרים מעולים מול קהל נאמן אשר צפוי לדעת, כמו ואמון לך.

אם תבחר פריטים מ ClickBank או חברות בודדות, להבטיח כי פריטים אלה הם באיכות גבוהה מיושרים עם הערכים שלך ושל הקהל שלך. בדקו את הכללים להרוויח עמלות (למשל קישור ראשון לעומת רכישות החוליה האחרונה, דרישות גילוי מלאות, וכו ‘) כדי להבטיח כי אתה מתוגמל כראוי על ידי כל תכנית.

4. להרוויח כסף לבלוגים עם פרסום הקשרים

מודעות מקושרות לתת לך דרך להרוויח כסף מהתוכן המעולה שלך על ידי הצגת מודעות רלוונטיות לקוראים שעשויים לעניין אותם. אם הם לוחצים, אתה מרוויח עמלה קטנה (עמלה) כפיצוי על אירוח המודעה. עמלות קטנות שיוסיפו למעלה לאורך זמן …

השירות ביעילות עושה את כל העבודה ברגע שאתה מגדיר את הפרמטרים: כמות המודעות, גודל, מיקום בבלוג שלך וכו ‘מבחר שלך מילות המפתח יקבע את איכות המודעות המופיעות, ומכאן את כמות הכסף שאתה עושה.

5. תוכן מקורי הוא המלך

להרוויח כסף מבלוגים הוא נהדר, ומספר אנשים מסוגלים להרוויח הכנסה במשרה מלאה ממנו. מעל לכל, אם כי, הבלוג שלך נועד למתן מידע משמעותי לקוראים, כך לשמור על השלמות שלך עם התגברות ההכנסה שלך.

זה פירושו דבק תוכן מקורי, כולל סקירות של פריטים שהשתמשת בהם בפועל ויכול להמליץ ​​בלב שלם. אלה נאמרים, להשתמש בכל הטכניקות יצירתיים ואתיות כדי למשוך את תשומת לב ההצעות הטובות ביותר שלך (למשל קישורי מוצר מוטבעים בתוך טקסט ו / או תמונות).

סיכום

להרוויח כסף מ בלוגים יכולים להקיף רמות שונות של פיצוי כספי, החל שינוי קפה שבועי עסק באינטרנט במשרה מלאה. לא משנה מה מטרות ההכנסה שלך, הם ברי השגה עם קצת עבודה, קצת מזל, ונכון להרחיב את קהל הקריאה הממוקד שלך עם טכניקות שיווק בדוקות.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.