רוקי נדל”ן השקעות כדי למנוע טעויות

Home » Real Estate » רוקי נדל”ן השקעות כדי למנוע טעויות

רוקי נדל"ן השקעות כדי למנוע טעויות

נדל”ן מציג כמו Flip או כשלון , רישום מיליון דולר , ו Flip זה בית יכול לגרום לזה להיראות כאילו אין דרך לאבד את המשחק. אתה משקיע סכום מסוים של כסף מזומן בנכס, עדכון ולשפץ בזהירות, אז רשימה עבור מכירה כמעט-מיידית. הכוכבים של מופעים אלה עשויים לסכם מרוויחים פחות ממה שהם מצפים, אבל הם אף פעם לא לאבד את החולצות שלהם.

אבל על פי מינדי ג’נסן, מנהל קהילת כיסים בגרו אתר להשקיע בנדל”ן, יש המון בעיות אלה מראות לעולם לתאר. הם אינם מציגים את כל הבעיות שאתה נתקל כאשר הראשונה לצאת לדרך, למשל. הם לא מראים רק כמה קל לזלזל עלויות גמילה, או לשכוח את כל הוצאות קטנות יותר תוכל להתמודד לאורך הדרך.

כאשר אתה מחליף את האריח במטבח, למשל, זה הרבה יותר מדי קל להעריך רק את העלות של האריח, ולשכוח דברים כמו דבק אריחים, לדיס, אוטם אריח, ספוגים, ואת הערך של הזמן שלך. “בעוד פריטים אלה אינם סופר יקרים, הם עדיין צריכים להיות אחראים,” אמר ג’נסן.

ואז יש את גדול סוגיות משקיעות נתקלות כי לזרוק את התקציבים שלהם מחוץ למסלול – דברים כמו בעיות יסוד, סוגיות יעודות, עובש שחור. איכשהו רוב הנדל”ן נמנע מלהציג להתעמק האזורים האפלים הללו שבו משקיעים יכולים לסכם מפסידים כסף על עסקה.

הימנע אלה חמש טעויות השקעות נדל”ן

המציאות היא, אמיתי השקעות הנדל”ן היא לא תמיד כמו ורוד או מראש ממש כמו תוכניות הטלביזיה לעשות את זה כדי להיות. הדבר נכון בין אם אתה משקיע בבתים כדי “להעיף” אותם לקונים חדשים, או אם אתה משקיע נכסים מניבים לבנות לטווח ארוך, הכנסה פסיבית.

אם אתה חושב על השקעה בנדל”ן במטרה מרפרף אותו תמורת רווח או להיות בעל הבית, הנה כמה מן הטעויות טירון תרצה להימנע:

# 1: לשכוח את בדיקת הבתים

ג’נסן אומר כמה קונים עלולים להיות מוכנים לוותר על בדיקה ביתית מקצועית כדי לקבל עסקה לעבור. זה תמיד טעות, היא אומרת, שכן בדיקה ביתית יכולה לחשוף את כל התיקונים עליך לבצע לתכנן. איך יכולים משקיעי הנדל”ן כראוי להריץ את המספרים אם הם לא בטוחים עד כמה הם יצטרכו להוציא על תיקונים? התשובה: הם לא יכולים.

לא רק זה, אבל זה אפשרי אתה יכול לקבל את המוכר כדי לכסות חלק מעלויות התיקון במהלך המשא ומתן. עם זאת, זה אפשרי רק אם אתה יודע מה לא בסדר מלכתחילה.

ג’נסן ומציע מסלולי הדרך הביתה עם המפקח לשאול שאלות כאשר הם עוברים מחדר לחדר. “המשך לשאול עד שתהיה מרוצה כי אתה מבין מה הם אומרים,” היא אמרה. בעוד מפקח בית לא אוכל לתת לך הערכות לתיקונים, הם לעתים קרובות יכולים להודיע ​​לך בערך כמה תשלמו.

אתה יכול להשתמש במידע זה כדי לקבוע אם נכס שווה להשקיע, או אם אתה צריך לחתוך את ההפסדים שלך ולהפעיל.

# 2: לא מפעיל את המספרים

זה מוביל אותנו טירון טעות נפוצה נוספת למשקיעים בנדל”ן לעשות. לפעמים שואף להיות משקיעים להתרגש משום רכישת נכס שהם שוכחים וטרינר רשמי על העסקה.

לא כל רכוש יגרום השקעה טובה, אומר ג’נסן, ומאפיינים מסוימים אינם הגיוניים בכל מחיר. מסיבה זו, אתה צריך לשבת ולהפעיל את כל המספרים כדי להחליט אם נכס שווה להשקיע.

לכל הפחות החשוף, אתה צריך להעריך את תשלומי משכנתא, מסים, ביטוח, עלויות תיקון מראש, עלויות תחזוקה שוטפות, והוצאות אחרות ולהשוות אותם למכירה להשכרה או שוק המוערכים במחיר תקבל עבור הנכס.

ואל תשכחו לספור עד ולשקול כל הוצאה אתה צפוי להיתקל. “לא בדיווח על כל ההוצאות היא הבעיה השכיחה ביותר,” אמר ג’נסן. “משרות פנויות לא כוללות הוצאות הון הם העבריינים הגרועים ביותר.”

אתה תהיה פנוי בשלב כלשהו, ​​ולא חשבונאי עבור חודש השכירות לאיבוד מדי שנה (או כל כמה שנים) יכול לפוצץ הרווח כולו שלך. הדבר נכון גם עבור הוצאות גדולות כמו גג חדש, מערכת HVAC חדשה, או מחמם מים.

# 3: משנכשל מסך כראוי הדיירים

אם אתה משקיע בנדל”ן כדי להיות בעל בית, אתה תרצה להיות תכנית במקום דיירי וטרינר ומסך מבקשים השכיר שלך. ג’נסן אומר שזה יכול להיות קשה לזהות דיירי בעיה פוטנציאליים מאז לשוכרים רעים לא יספרו לך החסרונות שלהם מראש.

“אף אחד לא הולך להתקרב אליך כאל דייר ואומר, ‘אני לא הולך לשלם שכר דירה אחרי החודש הראשון, ואני אזרוק חיתולים בשירותים ו אגרוף חורים בקירות,’ עדיין זה קורה הרבה יותר לעתים קרובות יותר ממה שחושבים כשאתה לא למסך הדיירים שלך.”

ג’נסן אומר שאתה צריך לרוץ בדיקות אשראי, כמו גם בדיקות רקע פלילי על דיירים פוטנציאליים. בנוסף, אתה צריך להיזהר “דגלים אדומים” שיכול לאותת ייתכן שיש לך בעיה. כמה דברים כדי להיזהר כוללים:

  • דיירים שרוצים לנוע מייד: “אמנם לא תמיד דבר רע, זה יכול להיות שמישהו מקבל פונו,” אמר ג’נסן. “זה גם סימן של תכנון גרוע מאוד מצידם, ואנשים המתכננים גרוע עבור דברים גדולים כמו מהלך יטו גם לתכנן היטב לדברים קטנים כמו לשלם שכר דירה על הזמן.”
  • רצון לשלם מראש עבור שנה: ג’נסן אומר זה דגל אדום ענק במשך כמה סיבות. ראשית, זה כנראה אומר שהם רוצים לעשות דברים נפשעים הנכס שלך לא רוצים אותך מסביב. שנית, זה אומר שהם יכולים להיות רעים עם כסף אולי כדאי לשלם לך מבעוד מועד בזמן שיש להם קצת, ואולי מן ירושה או סוג אחר של מציאה.

בעוד לדאוג לבדיקת דיירים היא מרכיב חיוני של כל עסק בעל בית, משקיע הנדל”ן שון ברייר של למכור את הבית שלי מהיר אטלנטה אומרת שזה גם חשוב לא להפלות ביודעין נגד דיירים.

כדי להימנע מתביעות ממינהל הדיור הפדרלי (FHA), תצטרך לנהוג בזהירות בעת ניהול נכסים מניבים, כך שאתה לא להפלות ביודעין נגד הדיירים,” הוא אמר. “ישנן הכיתות המוגנות הברורות; גזע, צבע, דת, מין, מוצא לאומי. השניים כי בעלי הבית החדשים להפלות בטעות נגד הם גיל, משפחה, ומוגבלויות.”

אם יש לך שאלות לגבי מתי אתה יכול לדחות את בקשה למתן מן שוכר פוטנציאלי, ברייר אומר לחפש עורך דין במדינה שלך.

# 4: לא נתקל שמורה מספיק מזומנים

הזכרנו איך אתה תמיד צריך לרוץ המספרים כאשר אתה משקיע בנדל”ן, אבל חשוב גם לוודא שיש לך מזומנים כדי לשלם עבור הוצאות גדולות אתה צופה (למשל, גג חדש או מערכת HVAC) – ואת הוצאות ההפתעה אתה לא יכול לחזות אם ניסית (למשל, שוכרי השחתת הרכוש שלך).

על פי ברייר, גם אם אתה שופץ הנכס לאחרונה ואתה לא היו בעיות בתוך שנה, אתה עדיין צריך להיות הגדרת כסף בצד. הוא גם אומר את זה הוא לקח אחד הוא למד בדרך הקשה. הוא ואשתו רכשו דופלקס כנכס המניב הראשון שלהם ושפצו אותו מלמעלה למטה. מאז הכל היה חדש, הם חשבו שהם יכולים להירגע ולהימנע ותיקונים יקרים במשך כמה שנים. בוי, הם היו בסדר.

“שנה לבעלותה, התבשרנו כי העיר יוצאת לעשות בדיקה שיגרתית כדי לבדוק את מצב הנכס,” הוא אומר. “לאחר בדיקה, הם שלחו לנו רשימה של שלושה עמודים הפריטים הדרושים כדי לטפל, החל rewiring והחלפת הגג למטה כדי החלפת שקעים וגופי.”

בחודש אחד, הם היו צריכים להחליף מחצית הגג, להחליף תנור, להתקין מחמם מים חדש, להתקין משאבה לביוב, ועל לחווט במוסך כולו. הסכום כולל התברר 13,357 $.

הלקח החשוב כאן הוא שאתה תמיד צריך להפריש כסף עבור משרות פנויות, תיקונים, שדרוגים, והוצאות הפתעה. אמנם יש לא כלל חזק ומהר המכתיב כמה אתה צריך לחסוך, כמה בעלי הקרקעות אומרים יחוד 10% מדמי השכירות השנתיים יכול להספיק. ברור, ייתכן שיהיה צורך לחסוך יותר אם יש לך הוצאות גדולות יותר והחלפות רכיב מתקרבות בעתיד הקרוב.

# 5: קבלת ייעוץ מכל המקומות השגויים

כאשר אתה מתחיל לצאת ראשון להשקיע בנדל”ן, זה יכול להיראות כמו לכל אחד יש דעה. קורנליוס צ’ארלס של  פתרונות נכס Dream Home  ב ונטורה קאונטי, קליפורניה., אומר אחת טעויות הנדל”ן הטירון הכי הגדולות שאתה יכול לעשות הוא לקחת דעות אקראיות אלה ללב.

“כפי שכולנו יודעים, אנשים הם יותר מוכנים לתת עצה שלהם, לא משנה כמה טוב או רע זה יכול להיות,” הוא אומר. “הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות זה לקנות נכס מניב כי סוכן הנדל”ן שלך אומר שזה יהפוך את השכירות המושלמת מבלי להפעיל את המספרים ואת עושה בדיקה הנאותה משלך.”

כשמדובר נטילת עצה מאנשים שמעולם לא השקיעו בנדל”ן לפני, לקחת כל “דברי החוכמה” עם גרגר של מלח. הדבר נכון גם כאשר אתה מקבל עצה ממישהו שיכול ליהנות ממכירת הנכס אתה רוצה לקנות, כמו סוכן הנדל”ן שלך.

תמיד לעשות מחקר משלך ולהגיע למשקיעים מנוסים הנדל”ן אם ישנם מושגים אתה זקוק לעזרה כדי להבין. אתה יכול גם לבדוק פלטפורמות מקוונות עבור משקיעי הנדל”ן אם אתה צריך לשאול שאלות ולקבל עצות מאנשים שעברו את כל זה. הנדל”ן להשקעה בפורום על כיסים בגרו הוא משאב מצוין כאשר אתה ראשון מתחיל.

בשורה התחתונה

השקעה בנדל”ן היא לא תמיד כפי מרגש או משתלם כפי שמראה הנדל”ן האהוב שלנו עושים את זה כדי להיות. בעולם האמיתי, קונה נכס לשפץ או להשכיר היא עבודה קשה! ישנם גם מספר אינסופי של סכנות להימנע, שרבים מהם אתה לא רואה לשחק בחוץ בטלוויזיה.

לפני שאתם קונים הביתה כדי להעיף או לנהל, לוודא שיש לך מומחה להישען, אחיזה טובה על המספרים, ואת המשמעת להתרחק מחברת הנכס רצוי מסיים להיות עסקה חמוצה. אם אתה ממהר לתוך הנדל”ן מבלי הברווזים שלך בשורה, אתה יכול לסכם לקחים אלה והרבה אחרים בדרך הקשה.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.