שני סוגי ההשקעות שאתה יכול לעשות בבית עסק קטן

Home » Investing » שני סוגי ההשקעות שאתה יכול לעשות בבית עסק קטן

שני סוגי ההשקעות שאתה יכול לעשות בבית עסק קטן

השקעה יש עסק קטן, הוא, וכנראה תמיד יהיה אחד האנשים הדרכים הפופולריות ביותר ומשפחות להתחיל את המסע שלהם לעצמאות פיננסית; דרך ליצור, לטפח, ולגדול נכס, כאשר לרוץ בצורה חכמה בתנאים המתאימים, זורק את עודפי מזומנים לספק לא רק ברמה טובה של חיים אבל כדי לממן השקעות אחרות. ובכל זאת, אין זה נדיר, לפחות במדינות עם היסטוריה יזמית כגון ארצות הברית, עבור בעל עסק קטן צריך מעולם בבעלות למניה נסחרת בבורסה של מניות או קרן נאמנות , בוחר, במקום, לשים את הכל לתוך המסעדה שלהם, עסק לניקוי יבש, עסקי טיפול בדשא, או חנות לציוד ספורט.

לעתים קרובות, עסקים קטנים זה גדל לייצג את המשאבים הפיננסיים החשובים משפחת הבעלים, למעט המגורים העיקרי שלהם.

היום, השקעות עסקים קטנים לעיתים קרובות בנויות כמו גם חברה בערבון מוגבל או שותפות מוגבלת, כאשר הראשונה מסבירה את המבנה הפופולרי ביותר בשל העובדה שהיא משלבת רבות מהתכונות הטובות ביותר של תאגידים ושותפויות. בשנים אחרונות, proprietorships הבלעדית או שותפות כללית היו פופולרית יותר, למרות שהם מספקים שום הגנה על הנכסים האישיים של הבעלים מחוץ לחברה.

בין אם אתם שוקלים להשקיע בעסק קטן על ידי מייסדים אחד מאפס או קונה לתוך חברה קיימת, יש בדרך כלל רק שני סוגים של עמדות אתה יכול לקחת: הון או חוב. אמנם ייתכנו אינספור וריאציות, כל ההשקעות חוזרות שני היסודות האלה.

השקעות בהון עסקים קטנים

כאשר אתה מבצע השקעה בהון של עסק קטן, אתה קונה נתח בעלות – של “חתיכה מהעוגה.” משקיעי הון לספק הון, כמעט תמיד בצורת המזומן, תמורת אחוזים מהרווחים וההפסדים.

העסק יכול להשתמש במזומן זה עבור מגוון רחב של דברים, כולל הוצאות הון ומימון להתרחב, פועלים פעולות היומיום, הפחתת חוב, קונה את בעלים אחרים, בניית נזילות, או שכירת עובדים חדשים.

בחלק מהמקרים, אחוז העסקים המשקיע מקבל הוא יחסי ההון הכולל הוא או היא מספקת.

 לדוגמה, אם אתה בועט ב 100,000 $ במזומן ומשקיעים אחרים לבעוט ב 900,000 $, בהיקף של 1,000,000 $, אתה יכול לצפות 10% מכל הרווחים או ההפסדים מאחר שלא סיפקת 1 / 10th של כסף מוחלט. במקרים אחרים, במיוחד כאשר התמודדות עם עסק הוקם או אחד להרכיב על ידי מנהל מפתח, זה לא יהיה המקרה. קח למשל את שותפויות השקעת וורן באפט רץ ב 20 וה 30 של שלו. הייתי לו שותפים מוגבלים לתרום כמעט כל ההון, אבל רווחים חולקו 75% לשותפים מוגבלים, ביחס למניה הכוללת שלהם מההון, ו 25% אליו כשותף הכללי, למרות שיש להשלים מעט מאוד משלו כֶּסֶף. השותפים המוגבלים היו בסדר עם סידור זה בגלל באפט היה מתן מומחיות.

השקעה בהון של עסק קטן יכול לגרום הרווח הגדול ביותר, אבל מדובר יד ביד עם הסיכון הכי. אם הוצאות לרוץ גבוהות יותר מאשר מכירות, ההפסדים מוקצים לך. רבע רע, או לשנה, ואתה יכול לראות את החברה להיכשל או אפילו לפשוט את הרגל. עם זאת, אם דברים הולכים טוב, המחזיר שלך יכול להיות עצום. כמעט כל המחקרים על המיליונרים בארה”ב מראה כי הסיווג הגדול ביותר של מיליונרים הוא בעלי עסקים מתוצרת עצמית.

סטטיסטי, אם אתה רוצה מדורג בין 1% העליון של העשירים, בעלות עסק רווחי בשוק הנישה שרוחש החוצה דיבידנדים בכל שנה היא הסיכוי הטוב ביותר שלך.

השקעות חוב בעסקים קטנים

כאשר אתה מבצע השקעת חוב עסק קטן, אתה להלוות זה כסף תמורת ההבטחה של הכנסות ריבית ופירעון סופי של הקרן. הון חוב מסופק לרוב או בצורה של הלוואות ישירות עם והפחתות רגילות או הרכישה של אגרות חוב שהונפקו על ידי העסק, המספקות תשלומי ריבית חצי שנים בדואר bondholder.

היתרון הגדול ביותר של חוב הוא כי יש מקום מועדף במבנה ההיוון. כלומר, אם החברה תלך פייפן, החוב יש עדיפות על פני בעלי המניות (המשקיעים בהון). באופן כללי, רמת החוב הגבוהה ביותר היא ערבות מובטחת במשכנתא ראשונה שיש לו שעבוד על פיסה מסוימת של רכוש בעל ערך או נכס, כגון שם מותג.

 לדוגמא, אם אתה להלוות כסף בחנות גלידה ומקבל שעבוד באחוזה והבנייה האמיתית, אתה יכול לעקל עליו במקרה שהחברה מתפוצצת. זה עלול לקחת זמן, מאמץ וכסף, אבל אתה אמור להיות מסוגל לשחזר מה תמורה נטו אתה יכול לקבל ממכירת הנכס הבסיסי שאתה להחרים. הרמה הנמוכה ביותר של חוב ידוע בתור חוב, המהווה חוב לא מובטח בנכס ספציפי, אלא אך את שם ו האשראי הטוב של החברה.

מה עדיף: השקעה הונית או השקעה החוב?

כמו הרבה דברים בחיים ובעסקים, אין תשובה פשוטה לשאלה זו. אם היית משקיע מוקדם מקדונלד’ס וקנה עצמי, אתה רוצה להיות עשיר. אם היית קונה אג”ח, מה שהופך השקעת חוב, היית הרווחת הגון, אבל בשום אופן מרהיב, לחזור על הכסף שלך. מצד השני, אם אתה קונה לעסק זה לא יצליח, הסיכוי הטוב ביותר שלך כדי להימלט ללא פגע הוא בעלים של החוב, לא ההון.

כל זה מסתבך עוד יותר על ידי תצפית כי משקיע ערך המפורסם בנימין גרהם עשה בעבודתו הזרע,  ניתוח אבטחה . כלומר, כי הון עצמי בעסק כי הוא ללא חוב לא יכול להוות שום סיכון גדול יותר מאשר השקעת חוב באותה הפירמה כי, בשני המקרים, האדם יהיה ראשון בתור במבנה ההיוון.

היברידי חוב אקוויטי המועדפת

לפעמים, השקעות עסקים קטנים המחברים בין הקרקע בין השקעות הון והשקעות החוב, מודלים מניות בכורה. רחוק המציע את הטוב שבשני העולמים, מניות בכורה נראות לשלב את התכונות הרעות שבשני הון וחוב; כלומר, פוטנציאל מוגבל של החוב, בדרגת היוון נמוך מההון. תמיד יש יוצאים מן הכלל.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.