תוכל לחסוך כסף Bundling ביטוח? לא תמיד

Home » Insurance » תוכל לחסוך כסף Bundling ביטוח? לא תמיד

תוכל לחסוך כסף Bundling ביטוח?  לא תמיד

בטח שמעת את השורה “אגד ולשמור” מחברות הביטוח, מבטיח הנחות גדולות אם אתה מקבל את כל המדיניות שלך מאותו הספק.

זה בדרך כלל נכון כי מקבל שתיים או יותר מדיניות מאותה החברה תהיה משמעות נחה – ככל 25% הנחה על מדיניות בעלי בתי – תלוי המבטח. בנוסף, מאגד פוליסות ביטוח הוא נוח כי פרטי חיוב ופרטי כיסוי ניתן לגשת מאותו החשבון עבור כל המדיניות.

אך הנוחיות מקלה לשכוח הביטוח שלך, וזה דרך בטוח לשלם בסופו של דבר יותר מדי.

כן, מאגד בדרך כלל חוסך כסף

חברות המציעות bundling נוטים לתת הנחה 5-25% על כל מדיניות. בעלי בתי ביטוח בדרך כלל מקבל את ההנחה הגדולה ביותר מאז הערך של הבית שלך הוא סביר הרבה יותר מאשר המכונית של שלך.

“רוב החברות הן ממש לא מעוניינות” במכיירת רק מדיניות בעלי הבתים, אומר מייקל McCartin, נשיא הביטוח יוסף וו McCartin ב Beltsville, מרילנד, אשר מוכר פוליסות ממספר ספקים שמדיניותה זמינות באזור.

דיסקים “העלו את שיעורי הבית ביטוח, אבל מציעים הנחה ענקית כשאתה אגד הכל יחד,” אומר McCartin. הנחת ביטוח הרכב היא לעתים קרובות אחוז פחות, אך הדבר משתנה לפי חברה, הוא אומר.

לדוגמא, אם הביטוח הביתה אוטומטי שלך ומוצע, אתה עשוי לקבל הנחות של 10% על המדיניות האוטומטית שלך 15% על ביטוח בעלי הבתים שלך. אם אתה ארוז ביטוח הרכב שלך עם מדיניות לשוכרים במקום, אתה עשוי לראות עד הנחת 5%.

מה קורה כשאתה לא מחפש

Bundling מדיניות מעודדת “להגדיר אותה לשכוח את זה” מנטליות, אבל באופן אוטומטי לחדש שנה אחרי שנה עם אותה החברה יכולה לבוא במחיר. אתה פחות סביר לבדוק שיעורי מתחרים אם אתה צריך לעבור שתי פוליסות במקום אחד, במיוחד אם הוא שלם באופן אוטומטי באמצעות חשבון נאמנות משכנתא.

מחירים נוטים להגדיל בשלב חידוש פוליסה, והם יכולים להזדחל במעלה הרבה מעבר למה שתשלם עם חברה אחרת אם לא יסמן שיעורים באינטרנט או בטלפון.

כמובן, לא כל חברות הביטוח להגדיל פרמיות עד ללקוחותיהם משלמים יותר מדי, והם מחויבים שיעורים להגדיל לאורך זמן עם כל מוצר. מה שחשוב באמת הוא האם החברה הנוכחית שלך תעשה זאת – ואם אתה לא בודק, אתה לעולם לא תדע.

אנשים שונים, מדינות ושיעורים

השאלה אם לחבילה הולך עמוק יותר נוחות: תמחור ביטוח היא אישית מאוד, והרבה תלוי איפה אתה גר, היסטוריית האשראי שלך (ברוב המדינות) ואת הערך של הפריטים שאתה לבטח.

“המציאות היא כי המבטח אשר יכול לספק לך את ביטוח הדירה הנמוכה ביותר העלות הוא קרוב לוודאי לא מי יכול להציע לך ביטוח רכב בעלויות הנמוכות”, אומר קייל Nakatsuji, מנכ”ל Clearcover, חברת סטארט-אפ ביטוח רכב.

יגיד למצבך מתרגם למדיניות אוטומטית יקרה מאוד – אולי אתה נוהג במכונית ספורט או קורה תאונה ב-אשמתו אחרונה – אבל הבית שלך הוא צנוע ודורש כיסוי קטן. אם הספק שלך מספק לך את ביטוח הרכב הזול ביותר האפשרי, גם אם שיעור בעלי הבתים הוא לא נמוך כמו זה יכול להיות, אתה כנראה עדיין חיסכון עם הצרור.

אבל התסריט הוא התהפך אם ביטוח הרכב של הספק שלך הוא יקר לעומת אפשרויות אחרות באזור שלך. הנחה על מדיניות בעלי בתים זולה – אפילו 25% – יכולה מחווירה לעומת החיסכון הגדול יותר היית מקבל על ידי שבירת הצרור ובחירת ביטוח הרכב הזול ביותר. אחרי קניות והשוואת שיעורים לשני, ייתכן שתרצה לשמור מדיניות הבית שלך אותו הדבר, אבל לקבל ביטוח הרכב שלך במקום אחר.

שים לב כי חלק מבטחים אוטומטיים מציעים הנחות עבור בעל פוליסה בעלי בתים במקום ולהיפך – “כך אתה עדיין מקבל את היתרונות של מאגד ללא החבילה” גם אם זה לא מהם, Nakatsuji אומר,

מה אתה יכול לעשות

אתה יכול לנסות למנוע שיעור שרץ על ידי קניות ברחבי עבור מדיניות, הוא בנפרד ארוז:

  • בכל שנה אחרת.
  • אם אתם רואים שיפור בשיעור של 10% או יותר על חידוש.
  • בכל פעם שיש לך שינוי גדול בחיים, כולל נישואים, גירושים או מהלך.
  • אם האשראי שלך קיבל לטוב ולרע. ברוב המדינות, אשראי עניים יכול להעלות את הריבית יותר רקורד נהיגה ירודה. (יוצא מן הכלל הם קליפורניה, הוואי, מסצ’וסטס, שם זה לא חוקי עבור מבטחים לשקול האשראי שלך בעת הגדרת שיעורים.)
  • רק לאחר יום השנה שלוש שנים של עבירת תנועה, כרטיס או תאונה. McCartin אומר את המחיר ישקף את מצבך ביום אתה קונה, לבין סימן שלוש שנים הוא בדרך כלל כאשר שיעורי לחזור למטה.

כאשר משווים ציטוטים באינטרנט, לחפש מדיניות ארוזות unbundled, ולחפש את אותו כיסוי כמו הביטוח הנוכחי שלך.

אתה גם יכול לדבר עם סוכן ביטוח עצמאי כמו McCartin, מי יכול להשוות את המדיניות ולמצוא תפוחים-לתפוחי כיסוי. דע כי סוכנים עצמאיים לא יכולים לקבל כל הצעה זמינה – כמה חברות מוכרות פוליסות רק באמצעות סוכנים משלהם או באינטרנט.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.