10 dalykų, kuriuos paliktas savo biudžeto

Home » Budgeting » 10 dalykų, kuriuos paliktas savo biudžeto

Įsitikinkite, kad jūsų biudžetas yra su šių 10 išlaidų

10 dalykų, kuriuos paliktas savo biudžeto

Kai jis ateina į išlaikyti savo finansus kelyje, po biudžeto yra gyvybiškai svarbu. Bet jei jūsų biudžetas nėra veiksnys visų savo išlaidų, jums gali rasti sau vyksta per kiekvieną mėnesį nežinant kodėl.

Įsitikinkite, kad jūsų biudžetas nėra trūksta nors iš šių dažnai pamiršta kategorijas, siekiant užtikrinti jums paskirstyti savo pinigus tinkamai:

1. Pramogos Pinigai

Jums reikia gydyti save, kas dabar ir tada išlaikyti savo biudžetą nuo jausmas dūsta.

A gydyti “gali būti kažkas taip mažai, kaip žurnalo iš kasos eilėje ar išgalvotas latte iš kampelis kavinėje.

Skirti sau tam tikrą kiekį “netikrų pinigų” kiekvieną mėnesį, kad jūs galite, tačiau praleisti prašome, ir jūs rasite lengviau laikytis savo biudžeto ir kitų kategorijų.

2. kulinarinis / Pramogos

Išilgai tos pačios linijos, jūs taip pat turėtų leisti sau šiek tiek pinigų už tokius dalykus kaip valgo, matydamas filmą ar greiferiniai keletą gėrimų su draugais. Kai biudžetas šių dalykų, jūs galėsite puikuotis (proto ribose) be kaltės.

3. apranga

Jei nesate didelis pirkėjas, jums gali būti suteikta galimybė palikti šį Zakreślać savo biudžetą kartu sudėjus, tačiau dauguma iš mūsų bent šiek tiek drabužių apsipirkti, net jei tai tik spinta Atnaujinti pavasarį ir rudenį ar nauja pora batai žiemą.

Nepriklausomai nuo jūsų išlaidos drabužių (ir bateliai, aksesuarai ir rankinės), įsitikinkite, kad įtraukti jį į savo biudžetą.

Jūs galite suteikti sau tam tikrą sumą kiekvieną mėnesį arba įdėti šiek tiek atidėti kiekvieną mėnesį į jūsų metinių pirkinius.

4. Prenumeratos / Narystė

Nesunku prisiminti, mėnesines išlaidas, pavyzdžiui, komunalinių paslaugų, tačiau tokie dalykai kaip žurnalų prenumeratos ir narystę sporto klube dažnai pamiršta. Jei tai kažkas, kad bus ateiti iš jūsų piniginėje, jums reikia biudžeto už jį.

Norėdami biudžeto metinių prenumeratų, padalinti savo išlaidas, 12 ir atidėtos, kad daug kas mėnesį pastatyti pakankamai, kai jie atnaujinimą. Šios biudžeto lapus gali padėti jums per tai.

5. Ne Mėnesio Vekseliai

Nepamirškite sąskaitas, kad reguliariai, bet ne kas mėnesį. Panaudoti tą patį “skaldyk 12” metodą atidėti pinigų jūsų metinėms išmokoms (pavyzdžiui, nuosavybės mokesčiai) ir ketvirčio mokėjimų (kaip sąskaitą už vandenį ar mokesčių, jei esate freelancer).

6. dovanos / Ypatingos progos

Gimtadieniai, šventės ir sukaktys bus apkarpyti ir kiekvienais metais, todėl lengva biudžeto tiems. Pridėti visus savo metinių ypatingomis progomis ir padalinti juos 12. Factor į ne tik dovanomis kaina, bet jokių papildomų išlaidų, pavyzdžiui, atsižvelgiant žmogų gražia valgio ar talpinimas vakarėlį.

Kitais atvejais, pavyzdžiui, vestuvėms, taip pat turėtų būti pakankamai iš anksto praneša, galite dirbti juos į savo biudžeto artimiausiais mėnesiais.

7. Pagrindinis priežiūra

Kai namų priežiūros išlaidos yra nuspėjamas. Jūs žinote, jūs būsite valyti kilimus kiekvieną pavasarį ir pirkti naujus gėlės ir mulčiuoti jūsų sodą, todėl biudžeto šių metinių daiktais.

Dėl visų kitų (pavyzdžiui, nenumatytų remonto), skirti tam tikrą sumą kiekvieną mėnesį padengti dalykų, kaip jie atsiranda.

(Jei jau namą už bet kiek laiko, jūs žinote, kad neišvengiamai kažkas bus kilti, todėl jums gali taip pat planuoti už jį.)

8. Augintiniams

Nepamirškite savo Furry draugų! Veiksnys viską nuo maisto iki viliojimo metinėms vet vizitų ir skiepus. Jei jums patinka sugadinti jūsų augintiniai, pridėti kai už gydo, žaislai ir pasilepinti papildomai.

9. Kelionės

Turėtumėte biudžetas kasdienio jungiamas išlaidas (dujos, automobilių stovėjimo aikštelė, Metro eina), taip pat metinių kelionės kaip atostogas ar Lankymūsi šeimos (kuri apima benzinas, maistas kelionėje, viešbučių viešnagėms ir tt).

10. Taupymo

Paskutinis, bet tikrai ne mažiau, būtinai nurodykite liniją savo mėnesio biudžetą taupymo. Kai kurie žmonės įsitikinkite, kad jie turi pakankamai tai kiekvieną mėnesį “moka save pirma,” arba steigiant automatinius atskaitymus iš kiekvieno paycheck į jų taupomosios sąskaitos, kad jie neturi atsidurti “bėga pinigų”, kol jie gali pateikti bet toli.

Pagrindinės sutaupyti biudžeto: avarinis fondas, tikslinio lėšų (kaip sutaupyti iki atostogų ar savo vaikų išsilavinimą), ir ilgalaikių santaupų (ty pensijų).

 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.